Vojna v Ukrajini 2

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Kakšno premirje naj sprejme Gvajana? Kakšno premirje bo po tvojem dobro za nas Slovence? Eni res ne vidite dlje od svojega nosu!

Za razliko od Ukrajine bodo šli v pogovore. Kakšni so bili med Ukrajino in Rusijo pa vemo. Rusi naivni so upali na dogovor pa so jih scat peljali, EU in ZDA.




"Eni res ne vidite dlje od svojega nosu!"
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.747
6.180
113

1702630851898.png
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Sedaj ko Murica noče več financirati 404, so 'velebrihtneži' v Bruslju dobili v roke palico financiranja, a jih je Orban poslal v pm.

Orbanu se bo naredilo, da bo ostal brez EU denarja za 2024, na tiste 2/3 denarja(20 miljard) iz prejšnega leta, lahko kar pozabi, EU zna igrata tudi na izsiljevanje, tako kot on igra. Najslabše kar se mu lahko naredi, da bodo sprožili 7. člen EU, samo vprašanje je, kako dolgo bodo še Orbana prenašali.

EU počasi spoznava, da so problem madžarski huligani v EU. Olaf Scholz že ima vrh glave Orbana, kar je tudi včeraj pokazal.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Video odgovor glavnega protagonista, ali bo 404 zmagala




Sedaj ko Murica noče več financirati 404, so 'velebrihtneži' v Bruslju dobili v roke palico financiranja, a jih je Orban poslal v pm.

50 milijard bi radi dali nečlanici, ki velja za eno najbolj skorumpiranih držav !
Prav nič jih ni Orban poslal v PM, ampak so ga lepo disciplinirali in se je usral.
Odmrznili so mu madžarskih 10 miljard, on pa ni blokiral pristopnih pogajanj ukrajine za v EU.

Doma bo zdej trobil kako ni podprl pristopnih pogajanj in si nabiral politične točke, v bistvu jih pa je podprl s svojim neglasovanjem, - rezultat je kot da bi jih podprl,
Tudi pri Finski v nato so lepo disciplinirali Orbana in Erdogana, izgleda pa da za Švede še ni prišel čas, ko bodo hoteli še Švedsko v nato, bo enako.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Fant moj. V tem svetu se nič ne DA, podari, šenka... tega ni. Sploh pa ne v takih denarjih. Dej si to že enkrat dopovej.
Ni čisto tako.
Naprimer iz ameriškega proračuna se Ukrajini davkoplačevalski denar podari, ta pa ga potem mora zapravit zapravi v ameriških privatnih podjetjih za orožje. Orožarski lobi pa odloča o denarju.
Ali pa denar se ukrajini posodi, ona pa počasi vrača, ko podeli koncesijo npr Blackrocku za črpanje nafte, kjer od tegaposla največ zasluži koncesionar.
Ali pa mi smo donirali tanke, orožje, nas prepričujejo, da gre za staro ničvredno železje, ampak mi bomo pa, da nadomestimo podarjeno, kupili novega za $$$$$$$

Prelivanje davkoplačevalskega denarja v zasebne žepe bi se reklo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

delter333

Guru
21. maj 2010
1.822
1.522
113
Notranjska

"Eni res ne vidite dlje od svojega nosu!"
Torej dogovorila sta se da je Maduro šef. Bi do tega prišlo če v Ukrajini ne bi bilo vojne in nebi Putina zasrbeli prsti po Ukrajini? Kateri del Slovenije si pripravljen dati za mir na našem področju? Ja eni res ne vidite dalje od nosu!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Torej dogovorila sta se da je Maduro šef. Bi do tega prišlo če v Ukrajini ne bi bilo vojne in nebi Putina zasrbeli prsti po Ukrajini? Kateri del Slovenije si pripravljen dati za mir na našem področju? Ja eni res ne vidite dalje od nosu!
Za kater del Slovenije si pa ti pripravljen umreti, zato da ne bo tam plapolala zastava druge barve, pa poslanci v parlamentu bodo drugi?

Koneckoncev, kaj manjka prebivalcem Krima, ki živijo pod okupacijo v primerjavi z njihovimi vrstniki v Ukrajini, razen da imajo 3x višje plače, pokojnine in standard? in pa seveda drugega predsednika?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.595
-210
113

"Eni res ne vidite dlje od svojega nosu!"

haha, to je pa res dogovor. A se je venezuela zavezala, da ne bo stegovala prstov po gvajani? Ali so se samo dogovorili, da se to ne bo zgodilo zdele?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
Ukrajinci vodijo proti Bolgarom



Patriot je priredil ognjemet


Vlado je v Žermany
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Ukrajinci vodijo proti Bolgarom



Patriot je priredil ognjemet


Vlado je v Žermany
Bravo, Rusi so uničili še 5 Patriot sistemov od 2 dostavljenih :cheer: :valjamse:


At the position in Zhytomyr, the radar and 5 PU of the MIM-104F "Patriot" РАС-2/3 complex, which had just arrived as military aid from Germany, were destroyed by the arrival of three "Kinzhal" aeroballistic missiles around 16:30 on December 14. Earlier, since April 2023, the Patriots were destroyed at the Kyiv airport "Zhulyany" and in Odessa, by X-31PD, "Iskander" and "Kinzhal" missiles. This is already the fifth complex lost in Ukraine.



Jaz mislim da ti pripada Alter nagrada za izvirne novinarske dosežke, kot nagrada bo pa letalska karta za Mozkvo :cowboy:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
haha, to je pa res dogovor. A se je venezuela zavezala, da ne bo stegovala prstov po gvajani? Ali so se samo dogovorili, da se to ne bo zgodilo zdele?

Bomo videli, ampak to je bil odgovor na njegov prejšnji komentar v smislu vojna bo kot v ukraini. Eni se znajo prej tudi kaj pogovorit. A upaš stavit na svoje trditve?