Vojna v Ukrajini 2

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
Nekaj o Finski, kar ste zagotovo spregledali - kot mnogi drugi!

Posnetek zaslona 2022-04-12 082331.jpg
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113
Se pravi bomo kmalu pili pivo v Mariupolu z ukrainsko zastavo okrog vratu,. Jaz sem mislil da ga bomo že letos poleti ko ste tolk pisali, pa je šla jesen mimo,zdej bo zima pa smo še vedno na začetku. Bomo počakal na spomladansko ofenzivo ali na naslednjo jesensko?
Hja, kaj naj rečem, sem vesel zate da se veseliš in da nisi obupal ob prvi oviri, ker pač stvari ne gredo vedno tako kot bi si želeli da bi šle in je včasih treba
biti malo potrpežljiv Z vztrajnostjo se daleč pride, ampak je pa vseeno treba bit preudaren, kar na RuZski strani čase ni videti, glede na to kako pošiljajo
svoje vojake v smrt, da bi vsaj kaj še pokazali razen trupel in uničene opreme.

p.s. ti bomo zrihtali karto za na beach party, pa glej kero zastavo si boš dal okoli vratu ;)
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
776
793
93

Tole je pa žalostno, sploh če pogledam kaj pomeni vojna v ukraji za samo Evropo.. kje je njihovo domoljubje?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in sad
2. okt 2007
3.752
2.222
113

Tole je pa žalostno, sploh če pogledam kaj pomeni vojna v ukraji za samo Evropo.. kje je njihovo domoljubje?

potem pa si zamisli reakcijo tistih, ki so se borili, mnogi izgubili sorodnike, prijatelje, ko se bodo tile vrnili nazaj... celo upajo, da ne bodo dobili kazni
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113

Tole je pa žalostno, sploh če pogledam kaj pomeni vojna v ukraji za samo Evropo.. kje je njihovo domoljubje?
Kaj pomeni šele vojna v Ukrajini za RuZse in RuZsijo, njih je pobegnilo v tujino 15x več glede na razmerje prebivalstva UA-RU

Kje je pa njihovo domoljubje, ker oni so napadeni od kolektivnega zahoda, od celega zahoda, v vprašanju je obstoj RuZsije!!!




Re:Russia has studied the data available from recipient countries and has estimated that between 820,000 and 920,000 people have left Russia after February 24, 2022.


:sprasujemse: :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

delter333

Guru
21. maj 2010
1.817
1.519
113
Notranjska
:valjamse:

Skratka po tvojem, Ukrajina je hotel prepustiti polovico svoje države in 130% BDPja Rusiji samo da ne bi bili v vojni... zahod je pa to preprečil


Kremelj propaganda na višku :cowboy:
Vsi nabijajo kako so se Ukrajinci želeli pogajati, samo malo jih čarovnica zajebava. Ukrajinci so se želeli pogajati dokler se ni zgodila Buča, potem je bilo konec s pogajanji ampak rusom in rusofilčkom te zgodbice zelo prav pridejo. Grdi, grdi zahod!
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.817
1.519
113
Notranjska

Tole je pa žalostno, sploh če pogledam kaj pomeni vojna v ukraji za samo Evropo.. kje je njihovo domoljubje?
Vprašanje kaj počnejo, nekateri so trgovci, nekateri so se zaposlili in finančno pomagajo z zbiranjem sredstev 20k je majhna številka, na začetku Ukrajina ni niti imela orožja za vse prostovoljce. Percepcija je lepa stvar in rusi so mojstri zavajanja in podpihovanja.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa

Tole je pa žalostno, sploh če pogledam kaj pomeni vojna v ukraji za samo Evropo.. kje je njihovo domoljubje?

V bistvu ne vemo, kdo so to. Mogoče so pa pripadniki ruske manjšine, ki je živela v Ukrajini, dokler jih njihovi niso prišli "osvobodit" vsega kar so imeli?
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113
Čudovito življenje v RuZki periferiji...

 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Kaj pomeni šele vojna v Ukrajini za RuZse in RuZsijo, njih je pobegnilo v tujino 15x več glede na razmerje prebivalstva UA-RU

Kje je pa njihovo domoljubje, ker oni so napadeni od kolektivnega zahoda, od celega zahoda, v vprašanju je obstoj RuZsije!!!




Re:Russia has studied the data available from recipient countries and has estimated that between 820,000 and 920,000 people have left Russia after February 24, 2022.


:sprasujemse: :valjamse:

Na redittu sem bral debato da to (RuZse, RuZsijo, sicer v angleščini ) pišejo samo še tisti mlajši od 12 let in pa tisti ki so omejeni in jim ne potegne dlje od te starosti. A je kej na tem tudi na alterju?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.879
9.545
113
Vprašanje kaj počnejo, nekateri so trgovci, nekateri so se zaposlili in finančno pomagajo z zbiranjem sredstev 20k je majhna številka, na začetku Ukrajina ni niti imela orožja za vse prostovoljce. Percepcija je lepa stvar in rusi so mojstri zavajanja in podpihovanja.
Jaz se spomnim prvi dan napada: fotka nekaj ukrajinskih vojakov na mostu v Kijevu z mitraljezi, a proti Kijevu je šla kolona ruskih oklepnikov. Sem rekel, o fak, gotovi so. Kapo jim dol.
In sem res, res, res vesel, da sem se motil.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Na redittu sem bral debato da to (RuZse, RuZsijo, sicer v angleščini ) pišejo samo še tisti mlajši od 12 let in pa tisti ki so omejeni in jim ne potegne dlje od te starosti. A je kej na tem tudi na alterju?
V bistvu je to pisanje prilagojeno publiki, ki je na takem nivoju da še podpirajo ruSSijo in gihta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113
Na redittu sem bral debato da to (RuZse, RuZsijo, sicer v angleščini ) pišejo samo še tisti mlajši od 12 let in pa tisti ki so omejeni in jim ne potegne dlje od te starosti. A je kej na tem tudi na alterju?
Uuuu, a te lahko kar vikam, ker ti si full izobražen in inteligenten očitno, a to si kakšen online test na ReDDit oz. chalenge na Tik-Toku delal?
 
  • Haha
Reactions: H19ED