Vazektomija - da ali da?

repla

Pripravnik
28. jul 2022
37
27
18
Kaj ste toliko občutljivi? Če je za vas pravi moški tisti, ki si zaradi boljšega fuka prereže semenovode, kdo vam brani? Zakaj vas nasprotni argumenti tako jezijo?

Jaz pač to dojemam, da s tem pokažeš, kaj vse si za fuk pripravljen storiti. Glej, še na operacijo grem, da bom lažje prišel do fuka, draga. Neke vrste simpanje.

Tudi moja je imela ideje o tem, pa sem jo zavrnil. Vse ženske fore je uporabila, češ nimaš me rad, glej kako vsi drugi to delajo, oni majo svoje ženske res radi ipd lol. Na koncu je priznala, da me kot jalovega moškega ne bi več tako spoštovala in se mi opravičila za svoje ženske fore, ki jih je spustila za svoj shit test.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.176
9.259
113
Ti tem bedarijam praviš argumenti? Pač rečeš tega se jaz ne grem in to je to, ne pa bedarije ki ste jih nekateri naklamfali sem gor, od kastracije do jalovih moških pa podoben šit.
Pravi dec je pa od osemke fajmoštr v kikli, ki mora na skrivaj....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.831
9.504
113
Kaj ste toliko občutljivi? Če je za vas pravi moški tisti, ki si zaradi boljšega fuka prereže semenovode, kdo vam brani? Zakaj vas nasprotni argumenti tako jezijo?

Jaz pač to dojemam, da s tem pokažeš, kaj vse si za fuk pripravljen storiti. Glej, še na operacijo grem, da bom lažje prišel do fuka, draga. Neke vrste simpanje.

Tudi moja je imela ideje o tem, pa sem jo zavrnil. Vse ženske fore je uporabila, češ nimaš me rad, glej kako vsi drugi to delajo, oni majo svoje ženske res radi ipd lol. Na koncu je priznala, da me kot jalovega moškega ne bi več tako spoštovala in se mi opravičila za svoje ženske fore, ki jih je spustila za svoj shit test.
Sožalje za tako ženo.
 

repla

Pripravnik
28. jul 2022
37
27
18
Ja saj po tem posegu SI jalov moški. Sterilen. Zakaj bi to bila bedarija? To je namen te operacije, da potem lahko fukaš brez možnosti zanositve.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.176
9.259
113
Glih tok si jalov kokr z gumico gor.... A pol po meni svoje žene ne boš več spoštoval, ker bo jalova?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.831
9.504
113
Z ženo nisem nikoli imel debate glede vazektomije, tako da mi jo lahko zavidaš. :fredi: :evil: :valjamse:
Drugo je z lubicami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: repla

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.176
9.259
113
Gumico lahko dam vsak moment dol, ti pa svojih cevk ne boš mogel nazaj spojit.
Zaenkrat so moje cevke še spojene. Kot pa že rečeno, me pri 45 letih in treh odraslih otrokih niti pod točko razno ne zanima, da bi naredil še kakega otroka. Tako da mojih cevk po posegu definitivno en bom več rabil spajat. Ko trenutna kontracepcija ne bo več možna, grem na poseg brez pomisleka. Je blo za razmišljat o tem po rojstvu zadnjega vrh glave dovolj. Odločitev je pa moja, tako kot je tvoja. Nima pa to nikakršne povezave s tem, ali si pravi ded.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn