Vazektomija - da ali da?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.440
1.024
113
Titograd
No ja, ali pa če v njo nisi ziher da ne jaha tudi drugje...

Ampak,e nostavneje je biti sam in nikomur polagati računov za svoja dejanja če nisi siguren... ampak ok, to je potem že druga tema, to kar sem rekel pa za 80% ljudi pretežka miselna operacija.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.378
4.922
113
4. Morebitni zapleti - meni so se vneli šivi in sem nato rešil z Amoksiklavom. Namesto tedna dni "okrevanja" je vse skupaj zato trajalo cca. 3 tedne. Vsekakor tisti teden po posegu računaj na fizični počitek. Načeloma normalno funkcioniraš že dan po posegu, kak šport pa raje pozabi za nekaj dni.
Rezanje telesa je žal v kakem promilu posegov tvegano tudi v 21-tem stoletju. Sorodnico so pri 30-ih komaj rešili, ker je dobila vnetje po rutinski odstranitvi ene nedolžne bule. Ker sama dela v zdravstvu, si je začetne simptome tudi sama narobe razlagala in je mogoče sama vplivala na prvo napačno diagnostiku pri svojem zdravniku. Potem pa splet okoliščin, da osebnega zdravnika kak dan ni, za drugega se ti ne zdi tako nujno in je v nekaj dneh vse skupaj postalo že resno življenjsko nevarno.
Počitek, oziroma brez pretiravanja glede fizičnih naporov in jemanje celotnega paketa antibiotikov, če ti jih po posegu predpišejo.