Vazektomija - da ali da?

repla

Pripravnik
28. jul 2022
31
22
8
Zaradi golega užitka si pripravljen iti na medicinski poseg in se fizično poslovit od svoje plodnosti. Pravi moški.
 
  • Haha
Reactions: aljoman

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.003
1.286
113
Fak, repla. Ti še nimaš otrok in žene zgleda. Ti se kar drži kondomov.

Če se že ločiš in greš fukarit okoli, je še bolje da ne moreš narediti otroka kar prvi, ki pride mimo. Včasih pa tudi ona reče, da je tvoj, potem je pa presenečenje :D
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
214
33
28
17.325776N, 23.254786E
Tale tema je pa dejansko že tretja z isto tematiko. Pazi sedaj, kateri sta prva in druga.
Prva je: Kateri avto naj kupim s svojimi nadpovprečnimi dohodki,
Druga je: Zakaj sem napram ciganom drugorazredni državljan, kljub svojim nadpovprečnim dohodkom,
Tretja je: vazektomija DA ali DA

Kje je povezava?
V prvi in tretji je isti avtor (#Flowmaster), v prvi in drugi se pa #vojnik hvali s svojimi nadpovprečnimi dohodki.
Torej, kaj ima #vojnik veze s tretjo, boste vprašali, ker pač trdim, da so vse tri povezane?

Tole: vsem vam mladcem vam je skupno to, da vam po glavi hodi samo denar, dober avto, zaslužek, varen seks, potovanja in instagram-mesto, kjer se s tem lahko hvalite. Za svoja finančna stanja pa anonimni forumi, ker na instagramu pač ne moreš objaviti stanja svojega TRR.
Varen seks: da ne bi slučajno zanosila. Midva pa že ne bova imela otrok. Sam strošek in skrbi. Raje cucka, pa ga mami pustim, ko greva na kanarce. Dragi moji, cigani nas bojo pa s kurcem premagali. You're outnumbered. Tazadnji naj ugasne luč.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.003
1.286
113
Ne samo cigani. Tudi šiptarji, afričani, arabci...

Jaz bi postavil pravilo, če nimaš zdravstvenih razlogov ali vsaj 2 otrok, ti ne odobrijo vazektomije. Vsaj neto 0 moraš pustiti za sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.167
9.252
113
Gre za simbolično kastracijo. Tako to tudi ženske dojemajo na svoji biološki ravni. Da si za seks pripravljen na sebi izvesti sterilizacijo - gre spoštovanje.
Ne bi nikoli naredil.
Recimo tudi - baba te pusti in ti si ostal sam s svojo vodno pištolco, prave naboje pa si vrgel stran zaradi nje - rofl.
Pri meni so trije naboji padli na plodna tla, otroc so počas odrasli, to je to. Ko moji soprogi trenutna kontracepcija ne bo več odgovarjala, ker trenutno ji zelo odgovarja, grem brez pomislekov na ta poseg, ker lahko vsaj tukaj kaj vrnem za tri nosečnosti in tri porode. Ko boš pa vsaj toliko otrok pripeljal čez puberteto, se pa začni oglašat, do takrat pa nazaj na mamino ziziko.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.167
9.252
113
Sicer pa steriliziran moški z zdravim seksualnim življenjem ponavad streja slepe naboje v polno, taki mamini sinčki pa svoje še v rjuho brišejo ;)
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
Izključen uporabnik
11. jan 2022
368
-830
28
Pri meni so trije naboji padli na plodna tla, otroc so počas odrasli, to je to. Ko moji soprogi trenutna kontracepcija ne bo več odgovarjala, ker trenutno ji zelo odgovarja, grem brez pomislekov na ta poseg, ker lahko vsaj tukaj kaj vrnem za tri nosečnosti in tri porode. Ko boš pa vsaj toliko otrok pripeljal čez puberteto, se pa začni oglašat, do takrat pa nazaj na mamino ziziko.
Jao, jao, jao. Ubogi otroci:bonk:Nič čudno, da smo tam kjer smo in gremo kamor gremo, ko pa taki pacienti delajo otroke. Vas bi bilo prve treba kastrirat, da ne bi še naprej delali take škode.
Še bolj žalostno pa je, da ste toliko zabiti, da ne pokapirate, da vas en in isti troll podjebava v glavo že v dveh treh temah.
Tale tema je pa dejansko že tretja z isto tematiko. Pazi sedaj, kateri sta prva in druga.
Prva je: Kateri avto naj kupim s svojimi nadpovprečnimi dohodki,
Druga je: Zakaj sem napram ciganom drugorazredni državljan, kljub svojim nadpovprečnim dohodkom,
Tretja je: vazektomija DA ali DA

Kje je povezava?
V prvi in tretji je isti avtor (#Flowmaster), v prvi in drugi se pa #vojnik hvali s svojimi nadpovprečnimi dohodki.
Torej, kaj ima #vojnik veze s tretjo, boste vprašali, ker pač trdim, da so vse tri povezane?

Tole: vsem vam mladcem vam je skupno to, da vam po glavi hodi samo denar, dober avto, zaslužek, varen seks, potovanja in instagram-mesto, kjer se s tem lahko hvalite. Za svoja finančna stanja pa anonimni forumi, ker na instagramu pač ne moreš objaviti stanja svojega TRR.
Varen seks: da ne bi slučajno zanosila. Midva pa že ne bova imela otrok. Sam strošek in skrbi. Raje cucka, pa ga mami pustim, ko greva na kanarce. Dragi moji, cigani nas bojo pa s kurcem premagali. You're outnumbered. Tazadnji naj ugasne luč.
Bravo:zmaga:
In kdo se je pofočkal v teh temah:bonk: spet glavni pacienti foruma.
Zraven vas j v glavo še en troll, ki je po vsej verjetnosti en in isti (repla-zelenc) in vi še vedno nasedate.
in kdo potem koga owna:bonk:
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.167
9.252
113
Jao, jao, jao. Ubogi otroci:bonk:Nič čudno, da smo tam kjer smo in gremo kamor gremo, ko pa taki pacienti delajo otroke. Vas bi bilo prve treba kastrirat, da ne bi še naprej delali take škode.
Še bolj žalostno pa je, da ste toliko zabiti, da ne pokapirate, da vas en in isti troll podjebava v glavo že v dveh treh temah.

Bravo:zmaga:
In kdo se je pofočkal v teh temah:bonk: spet glavni pacienti foruma.
Zraven vas j v glavo še en troll, ki je po vsej verjetnosti en in isti (repla-zelenc) in vi še vedno nasedate.
in kdo potem koga owna:bonk:
A si se spet izdal.... sm ti reku da rabis možgane za trolanje....
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

sad

Guru
24. avg 2007
20.828
9.499
113
Gre za simbolično kastracijo. Tako to tudi ženske dojemajo na svoji biološki ravni. Da si za seks pripravljen na sebi izvesti sterilizacijo - gre spoštovanje.
Ne bi nikoli naredil.
Recimo tudi - baba te pusti in ti si ostal sam s svojo vodno pištolco, prave naboje pa si vrgel stran zaradi nje - rofl.
Kaj pa, če že imaš otroke in jih ne bi imel več? Tudi, če pride nova ženska v življenje?
Recimo, jaz si ne predstavljam najbolje, kako bi pri 50+ spet postal oče. Pa tekal za malim. Huh. Je bilo pri 30ih dovolj, dva otroka sta pa tudi dovolj. Čeprav bi si želel še tretjega, ampak je kar je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in aljoman

FlowMaster

Zelenc'
18. avg 2024
10
19
3
Dame in gospodje.
Jaz sem se za poseg odločil po tehtnem premisleku in diskusiji s partnerko/ženo in po 2 otrocih.
Nisem več v letih, ko bi se mi dalo ukvarjat z dojenčki, partnerka je happy z dvema, to je to. Tabletke ji ne odgovarjajo in ker je ta moški poseg bistveno preprostejši, je odločitev bila samoumevna. Da sploh ne govorim kakšen je bil občutek ko sva po dveh letih seksala brez kondoma. Itak je bila ta odločitev totalna zmaga. Tudi če greva kdaj narazen je to super odločitev, kajti otrok si ne želim več in pač mi dodatno še nobena ne more podtaknit froca. Totalno brezskrbno živiš in uživaš.

Tisti ki je omenjal gužvo naj povem, da si v UKC LJ hitro na vrsti, moraš pa prej na komisijo in potem te dajo na čakanje za par mesecev, da premisliš če je res to to kar želiš. Vmes pa zamrzneš seme za obdobje 10 let. Cena je simbolična.

Prvi post je pa načrtno napisan provokativno, za pozornost.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

repla

Pripravnik
28. jul 2022
31
22
8
Ko spečeš planirano število otrok in daš drek skozi ti nekak ni več tega še enkrat ne. Ker rad fukaš brez gumice in ker ne gledaš samo na sebe in ker nočeš, da se baba fila s kemijo, ki dela kr pizdarije po telesu (tabletke) se pač odločiš za to.
Razumem motiv. Samo cena za to se mi zdi previsoka. Men so moja jajca sveta in konec. Tudi obratno, ne bi želel, da se sterilizira žena. Bi zgubil spoštovanje do nje. Rajši uporabljam ola gumico, brez pa samo po menstruaciji.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.924
3.744
113
Odgovarjate ko feministke, ki jim stopiš na žulj: "sigurn še nisi fukal, da tako govoriš", "kok otrok pa maš, zelenec".

Življenje je tveganje, dečki. Česa se tako bojite? Izgube komforta? Brwahaha, pa taki deci.
Deček ti je tata. Če odštejemo milivilignilije ti odgovarjajo uporabniki ki so poskrbeli za potomce ko je bil čas za to. Če so imeli srečo da so jih lahko imeli.

Če si mislil da si bo kdo meril s tabo tiča kak jebač da je ker se gre pri 40+ konteacepcijo na odmik si mal falil. Čist mal.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

oby

Fizikalc
20. jul 2008
376
123
43
Tisti ki je omenjal gužvo naj povem, da si v UKC LJ hitro na vrsti, moraš pa prej na komisijo in potem te dajo na čakanje za par mesecev, da premisliš če je res to to kar želiš. Vmes pa zamrzneš seme za obdobje 10 let. Cena je simbolična.

Ko ti odobrijo poseg, se lahko pritožiš na drugo stopnjo in rečeš da bi imel prej. Potem moraš osebno tja, jim povedat zakaj in če si ti normalen, ti seveda odobrijo. Ko ti odobrijo, greš samo čez hodnik do sestre da pogleda datume, pa če rečeš da bi imel čimprej te lahko pokličejo en dan prej, ker imajo kar precej odpovedi. Najbrž takih junakov ki jih najdemo v tej temi.

Jaz sem od vloge do posega rabil manj kot 2 meseca.