Uporabni programi za Symbian + opis + slike

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ker imam androida na servisu sem za par tednov obsojen na P1i. Ima kdo kakšno idejo kako spravt kontakte iz googla na ta telefon? Če naložim .vcf mi pobere samo 5 mailov, to je pa vse...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Pomeni, da moreš najprej aplikacijo podpisati (uporabi stran cer.opda.cn ali katero ekvivalenčno), nato pa jo lahko naložiš na telefon. Po vsej verjetnosti je to "ukradena" aplikacija.
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Pomeni, da moreš najprej aplikacijo podpisati (uporabi stran cer.opda.cn ali katero ekvivalenčno), nato pa jo lahko naložiš na telefon. Po vsej verjetnosti je to "ukradena" aplikacija.

Jaz sem že pred dobrim tednom poslal za podpis aplikacije pa mi še vedno piše da je v teku....vam ostalim dela??gre pa za aparat nokia E52....kaj naredit?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Nokie že nimam 1 leto in pol, nazadnje ko sem zaprosil za certifikat pa sem ga prejel po parih dneh. Kot sem napisal, če ta cer.opda ne deluje uporabi katero drugo rešitev, v google vpiši sign symbian apps in ena rešitev je zagotovo delujoča.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
A je mogoče znano, kako SMS sporočila uvoziti v Symbian. Shranjena so pa v Gmailu.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Nisem še vprašal, za mati iščem števec porabe za Simobil za Sony Ericsson en model.....obstaja kaj?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
še mene nekaj zanima. Imam nokio E52 in me ena stvar zelo frustrira..je pa verjetno Symbian related, zato sprašujem tu.

Namreč na telefonu imam gmail poštni predal in me zelo moti, da lahko nastavim samo eno wi-fi omrežje za samodejni prenos mailov, ko sem v dosegu. Ko grem recimo na šiht, kjer imam seveda drugo wi-fi omrežje, moram spet ročno prestavljat nastavitve nabiralnika, da prestavim dostopno točko iz domačega omrežja na službeno, da mi potem samodejno prenaša maile. Ko pridem domov pa moram spet prestavljat nazaj na domače..v glavnem idiotizem brez primere, da ne morem določit več dostopnih točk naenkrat ali še boljše, da bi kar sam uporabil wi-fi omrežje v katerem se telefon nahaja. A morda obstaja kak programčič, ki bi to naredil namesto telefona?
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Na Nokia E5 sem iz Ovistora dol potegnil Smartconnect in nastavil vsa znana wifi omrežja. Določiš lahko tudi vrstni red katerega prvega preverja itd. Dodaš pa lahko tudi omrežje od operaterja in se ti poveže preko njega ko ni wifija.
Potem pa na poštnem predalu nastaviš, da se ti poveže preko grupe, ki si jo naredil preko SCja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Perfect, že laufa! Hvala ti!
nahrung002.gif
:

*****