Uporabni programi za Symbian + opis + slike

sinko

Zelenc'
25. feb 2008
24
0
1
Portorož
a mi ve kdo povedat kako aktivirat MazeLock, inštaliral sem brez problema same aplikacije pa mi ne zažene, prav tako mi ne javi nobenega errorja, kaj je kaka finta, je potrebno kaj izklopit?
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Vidim, da se da tudi SugarSync naložiti iz Ovi store. Vsaj jaz ga redno uporabljam tako na android kot na OSx platformah. Zanimiv oblak, ki bo povezal vaš PC, iPhone, Samsunga Galaxy in Nokio C601... Uporaben za vsak dan.

Poleg tega sem ugotovil, da podpira tudi starejše telefone, npr. N73
cheer.gif


P.s.: menim, da je vse preveč razvijalcev ugotovilo, da je Symbian mrtev... in je to bolj izgovor kot danes stvarno dejstvo.

nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
to mi je jasno javi mi da je neki datum potekel ali nekaj podobnega, drgače v ovi store tudi samo je za plačati pa nimam kartice
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Kaj pa če daš datum na telefonu za nekaj let nazaj? Ponavadi se je to tako delalo. Če se ne motim. Probati ni greh. Gotovo je potekel certifikat.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.319
943
113
Titograd
Datum daš nazaj (ne preveč, potem spet ne gre, pač malo se igraj), izklopiš preverjanje certifikatov v telefonu,na novo podpišeš aplikacijao (kar nerkaj časa nazaj je obstajal program za to in ni bilo potrebno nikamor pošiljati aplikacije in IMEI-a)........ kaj drugega že težko nardiš.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Mene nekaj zanima, če bi kdo vedel odgovor.
Imam aplikacijo Sportstracker na moji Omnii HD (Symbian OS ima gor, takega kot Nokia N97). Vsake toliko časa se tej aplikaciji "zmeša" in mi nabija kilometre vsake par sekund. A kdo ve zakaj se to zgodi??
Danes mi je na začetku delala ok, potem pa kar naenkrat začela nabijati kilometre? A ve kdo zakaj se to zgodi?
Hvala za info.
 

pentaxon

Zelenc'
7. feb 2012
16
0
1
Obišči stran
Jaz imam en zanimiv problem. Na stari Nokii E7 sem imel nameščene naslednje aplikacije:
- m.delo.si
- mmc.rtv
- finance
- Zurnal24

To so "kao" spletni časopisi. Vse sem namestil preko OVI Store. Naredil sem popoln backup z OVI Suite in želel prenesti preko restore na novo Nokio E7 (torej enak model). Namestil mi je samo Zurnal24, ostalih treh pa ne. Tudi v OVI Store jih ne najdem več.

Kako naj pridem do teh aplikacij, saj sem jih res veliko uporabljal za hitro branje napovednikov novic. Sploh Finance zelo pogrešam.

Hvala za pomoč in
LP Pentaxon
wink-1.gif