Umrl JÖRG HAIDER - menda prometna nesreča

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.162
1.352
113
ksz

Ni noben bral kaj se je zgodilo ?

Haider se je vračal iz enega srečanja, okoli ene ure zjutraj je prehiteval vozilo, ko se je vračal na svoj pas bi ga naj zaneslo v desno. Malo preoblikoval obcestne objekte, potem še je naredil nekaj prevalov in se končno ustavil tam kjer se pač je. Ženska iz vozila, ki ga je Haider prehiteval pa je poklicala reševalce...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Ob taki uri je cesta zaradi rose verjetno bila kar spolzka, morda malo ostro zavil nazaj po prehitevanju na svoj pas pri dokaj veliki hitrosti in ga je začelo zanašati.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Tudi jaz ne odobravam takšnega obnašanja kot ga nekateri tukaj izražate. Radost pri tuji nesreči vas bo še kako tepla. Pogumni ste.

Zdaj pa naprej na temo, meni pa ni jasno kako je lahko avto zaneslo, ki je poln elektronike, ki takšne zadeve preprečuje. Po sledeh, ki sem jih gledal je peljal samo naravnost, kot da bi zaspal. Zatem ga je odbilo pri betonskem stebru, nobenih sledi manevriranja, popolnoma ničesar.

Vozil je Volkswagen. To ni ravno čudo božje od avta. Še posebej, če ga vozi govedo.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Tudi jaz ne odobravam takšnega obnašanja kot ga nekateri tukaj izražate. Radost pri tuji nesreči vas bo še kako tepla. Pogumni ste.

Zdaj pa naprej na temo, meni pa ni jasno kako je lahko avto zaneslo, ki je poln elektronike, ki takšne zadeve preprečuje. Po sledeh, ki sem jih gledal je peljal samo naravnost, kot da bi zaspal. Zatem ga je odbilo pri betonskem stebru, nobenih sledi manevriranja, popolnoma ničesar.

Vozil je Volkswagen. To ni ravno čudo božje od avta. Še posebej, če ga vozi govedo.

Tudi BMW/Audi/Mečka/Hummer/... ni ravno čudo božje od avta, če ga vozi govedo...
smirk-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
171
63
Mal čez 12 ko sem šel v Celovec je bila cesta še zaprta.

Za nazaj okoli 17 ure pa ne več. Razdejanje je blo kar hudo, firbcov in folka pa neomejeno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
In potem se nekateri kurcajo ker pri nas niso mogli v 8 urah nekih sežganih banan s šleperja pobrat v Šentjakobu.
Tule enega avta niso mogli umaknit v 12 urah...
Predvidevam da bodo na mestu nesreče naredili kak spominski "park" in da bodo tako umaknili baje edino talno označbo za SLO.

No kakorkol nekako ne podpiram tistega rekla o mrtvih vse dobro. Sploh pa ne o dolfetu in njim podobni. Tisti ki to odpirate me prav zanima kako mnenje bi imeli če bi bili vaši (stari) starši žrtve takega "junaka"
Pa kaj hudiča se ima nek fanatik za vtikat v cel svet in mu je praktično vse napoti....

no pa smo spet pri politiki namestu pri nesreči....
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
47
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Madona, kakšna kruta usoda.

Kakor koli že - škoda ga je. Kot je škoda vsakega človeka.

Tak nasprotnik konsolidira moči tudi na drugi strani - bomo videli, kaj bo sedaj.

Je pa - vsaj zame - že drugo opozorilo letos: ni bogov, vsakemu se lahko zgodi, tudi najbolj uspešnim najmočnejšim in mladim.

Bil je res nadarjen..........tako kot Hitler, zato ga res ni škoda. Marsikdo si bo oddahnil. Ne zato, da bi bil škodoželjen, ampak če je že tako zgodilo, bo zdaj lažje za veliko ljudi.
Ko sem slišala danes po radiu vest, da je umrl, je tudi nekdo komentiral, da bi ljudje ob takšni politični moči morali ohraniti neko spoštovanje do soljudi in manjšin, kar pa ni bila njegova vrlina. Vse se enkrat povrne
frown-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ah, ne bod paranoičen - SLO oznake so kar korektno nalepljene po celi AUT, vse od Dunaja dalje.

Nihče ne govori, da moramo o njem govoriti samo dobro.
Samo to se da delat na nekem pametnem in kulturnem nivoju - kar plesanje po grobu, delanje zabav in podobno ravno ni.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
47
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Ksz.
Prosim da, če je tema namenjena "osmrtnici", pa kogarkoli že, naj debata ne uhaja toliko na politiko. Odprite tam temo in se kregajte al je bil dober al je bil slab. Bil je človek...
Svet je pač takšen, da se tudi ne bi menili o njem, če bi bil dober človek.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Naš politik njegovega kova je menda prijavil,da je Haider dobil kar je iskal
bonk.gif
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
Naš politik njegovega kova je menda prijavil,da je Haider dobil kar je iskal
bonk.gif
Predsednik SNS Zmago Jelinčič je za 24ur.com dejal, da "je Haider dobil to, kar je iskal. Umrl je na slovenski zemlji."
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
tut jz sm bil danes v celovcu in je bila cesta skoraj cel dan zaprta, zato smo naredili lep 20km krog do centra:) kar lepo je razdejal tole zivo mejo pred hiso ter ograjo. ljudi pa res neomejeno.
kakorkoli, naj pociva v miru.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Naj počiva v miru zato, da bodo lahko v miru živeli še živi.
Usoda ali "usoda" lepo poskrbi za potencialne problematične osebke. Tako je tudi prav. Že videno.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Moja ugotovitev: zaneslo ga je zaradi spolzke SLO talne oznake
smile-1.gif


Usoda kot kaže ni brez smisla za ironijo
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
...menda je bil Jelinčič en večer prej opažan v Avstriji, je nekaj cesto polival z oljem...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ne bi zapenjal s tabo. Pisal sem kar sem bral mislim da na siolu. Tam je nekdo pisal da je to EDINA TALNA označba za SLO.
Na Dunaju sem pa tudi sam videl oznake za SLO. Ne boš verjela tud v LJ so označbe za avstirjo.....
Pa marsikdaj ob svojem pisanju izpadem kot ksenofob, samo ITA in HU manjšina me ne motita in se strinjam z njihovimi pravicami pri nas. (seveda če se vsaj približno enako vedejo tudi z našimi manšinami na drugi strani meje). Sem pa ksenofob do raznih priseljencev pri katerih že drugi ali tretji rod ne zna slovensko govorit-medtem ko se nekateri to naučijo v nekaj letih), da ne pišem o drugih podrobnostih, katere nam "vsiljujejo".
sprasujem se.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
A ti je kdaj v življenju škodilo, da si se učil jugo jezik?
smirk-1.gif


Mater - nekaj najbolj butastega je poslušati ljudi, kako se pritožujejo, da imajo več znanja od drugih in kakšna krivica se jim zato dogaja, ker so morali pridobiti več znanja.
bonk.gif


Res ne štekam, kaj je tako famoznega s to "talno označbo". Se je na njej prikazovala Marija ali kaj, da je tak cirkus okoli nje? Pomembno je, da je hec jasno označen. In to je. Kje je torej problem?