Umrl JÖRG HAIDER - menda prometna nesreča

mrxjs

Pripravnik
14. okt 2007
105
0
16
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Pol pa pravijo da ni pravice na svetu

Pa upam, da bo sedaj dobil svojo dvojezično tablo.
nahrung002.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.056
113
pri taščici
Vsaka palica ima dva konca....
Sicer pa je po radiu rekla, da je prehiteval in da je prehitevana ženska tudi pokllicala policijo....
Resnica o vzroku ne bo prišla na dan, razlog bo izguba kontrole nad vozilom (ampak kaj ko je bila prej še nad sabo).

Najprej Toše, sedaj pa še Haider. Ni to dober za VW
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Načeloma mi je vsakega človeka škoda, ampak on je eden izmed tistih, za katerim mi ne bo žal.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.789
2.114
113
kaj ga je osebno za rokav cukal in budil sredi noči...
 
Nazadnje urejeno:

mtey

Pripravnik
30. nov 2007
742
0
16
Po mojem mnenju je opazil dvojezično tablo, pa jo je hotel zbit ... Saj eno mu je uspelo
hysterical-1.gif


Sicer pa je tole kot naročeno! Ravno včeraj sem pizdil kakšne on počne Slovencem gor!

bugc ga je štrafnu
evil.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.919
3.945
113
Tak na "uč" bi po tehniki naših cestnih policistov ocenil da je zavorna pot, preden je sklatil prvo od ovir, vsaj 50m ... glede na poškodbe vozila je pa počil pri vsaj 100km/h ... se pravi je vozil blizu elektronske omejitve hitrosti svojega voza. Divjak, ze zarad tega mi ga ni žal (pustimo politiko). Sreča samo da ni s seboj v večna lovišča odnesel še koga ..

A Heider se steje že med stardece? (ravno mladiæ ni bil)
grims-1.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Rozentaler štrase, sej to je tam kjer se peljemo v Celovec z Ljubelja? Nekam znano se mi zdi.

Seveda se nam zdi znano. Sam sem se nazadnje prejšnji teden potikal tam naokoli in te lepe kraje relativno dobro poznam.


Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Ja, in tam je omejitev 70.

Majhen popravek.
Res je, da je na Rosentaler Straße omejitev zgornje dovoljene hitrosti na 70 kilometrov na uro.
Vendar pa na delu, kjer se je nesreča zgodila velja omejitev 50 km/h!!!

Gre za odsek, kjer se dva pasova regionalne ceste Rosentaler Straße po dolgi ravnini zožata v enega
( v državno cesto Loiblpass Bundesstraße) in to je v rahlem levem ovinku (iz smeri Klagenfurta).

Verjetno je tudi tam tako kot pri nas bila gosta megla, spolzko cestišče in še nekaj dejavnikov, katerih razultat je popolnoma uničen WW Phaeton.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Rozentaler štrase, sej to je tam kjer se peljemo v Celovec z Ljubelja? Nekam znano se mi zdi.

Ja, in tam je omejitev 70.

se ti zdi da je kaj hitreje pripeljal?
evil.gif


Ne verjetno je peljal točno 50 km/h (kot je rollingstones pred mano napisal da je omejitev-popravek), avto so mu pa potem naknadno dokonca razbili neljudje -> koroški Slovenci
smirk-1.gif


Mogoče pa je celo kriv za vse to Volkswagen, sej veš, lani Toše, letos Haider...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Madona, kakšna kruta usoda.

Kakor koli že - škoda ga je. Kot je škoda vsakega človeka.

Tak nasprotnik konsolidira moči tudi na drugi strani - bomo videli, kaj bo sedaj.

Je pa - vsaj zame - že drugo opozorilo letos: ni bogov, vsakemu se lahko zgodi, tudi najbolj uspešnim najmočnejšim in mladim.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Danes se po Pomurju v parih lokalih organizira Heider Afterparty... pije se.. dokler tudi mi ne umremo
grin1.gif

Spotoma lahko priredite kako pijansko igrico, recimo postavljanje dvojezičnih tabel na avstrijskem območju. Tisti ki postavi manj tabel, vas časti celo noč. Naslednji dan se pa ponovi in to traja dokler ne bo koroška spet naša
evil.gif



Potem pa samo še čakamo da se kaj podobnega začne dogajati na Hrvaškem
evil.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Če bi Celovec ostal Slovenski ne bi bil nikoli tak kot je! Pa nisem noben nacionalist! Ljudje so se odločili in ostali oz. prešli pod avstrijo! Nejgov način politike pač je bil populističen! Definitivno pa je pripeljal zelo zelo hitro zdaj še samo rečejo da je bil pod vplivom še česa pa bo! Ker s takim avtom narest to kar se vidi na slikah uf!