TMC v SLO?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
cheer.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.068
3.952
113
Danes slišal na VALU 202 ,da so navoljo posodobitve za GARMIN TMC sprejemnike za delovanje v Sloveniji, lahko kdo z Garminom preveri.
Bresplačno naj bi bilo samo do Aprila..
 
Nazadnje urejeno:

dodo68

Pripravnik
20. jun 2009
63
0
6
Prekmurje
Za 1390T tudi še ne preko WebUpdaterja. Preko myGarmin mi piše, da obstaja posodobitev Firmware, ampak ne upam delat, ker zadnjič sem imel samo probleme in sem Firmware komaj nazaj usposobil preko WebUpdaterja.
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
na my garmin,če si prijavljen je neka nasdgradnja,ampak ne vem kakšna,nisem sprobal,mislim pa da je fireware al neki tazga.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
na nuvi 860 je update na 4.7
v opisu ni razvidno kaj ima ta update novega glede TMC

nuvi 8xx (region file only) software version 4.70
as of December 28, 2009

Changes from version 4.60 to version 4.70:
General stability fixes.
Resolved issue where scrolling through map in dense area may cause street labels to not be displayed.
Resolved issue with unit converter precision and rounding.
Fixed issue where roundabout turn icon occasionally drew at an incorrect angle.
Fixed issue with Arabic street names not displaying.
Resolved issue where searching near route could cause device to freeze/restart.
Resolved issue with several foreign languages not displaying full name of streets in map view.
Fixed loss of audio with Bluetooth and FM transmitter.
Now capable of reading files (maps, etc) larger than 2GB.
Resolved issue causing European devices not to be seen by WebUpdater or other Garmin software.
 
Nazadnje urejeno:

MarkB

Pripravnik
3. jan 2008
108
1
18
Obišči stran
Če prav razumem bo TMC na Garminu deloval, če boš imel vklopljeno mapo City Navigator NT 2010.20. Kaj to pomeni, da če imaš vklopljeno Adriroute ne dela?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik MarkB pravi:
Če prav razumem bo TMC na Garminu deloval, če boš imel vklopljeno mapo City Navigator NT 2010.20. Kaj to pomeni, da če imaš vklopljeno Adriroute ne dela?
Kaj misliš?
stupid-1.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Zakaj pa je na Garminovi strani za plačat TMC v Italiji, če greš pa tja ti pa lovi in kaže prometne informacije. V Franciji sem tudi mislil, da jih pač ne oddajajo, ker nisem lovil TMC signala, tukaj pa vidim, da imajo to storitev in je plačljiva. Skandinavija je tudi brezplačna, sam tam pa ni nič limita do kdaj lahko naložiš. Pa še eno vprašanje. A so v ostalih državah tud mel na začetku zastonj prijavo?
 
Nazadnje urejeno:

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Imam Garmin nuvi 765T. Tam ko izbiraš katerega imaš izberi višje (mislim da druga vrstica) nuvi 600, 700, 705, 800, ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.