TMC v SLO?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Kolikor sem videl, se te karte lepo pasejo oziroma blinkajo v exe formatu
smile-1.gif
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
te cestne informacije so jajc. enkrat dela drugič ne na istem kraju. danes sem se peljal iz Ptujaproti Lj dela od Ptuja do Kidričevo in potem tema do Žalca , nato dela do Vranskega in potem šele špri Zalogu. Ko se pripeljem domov pa ne dela čeprav je do danes delovalo normalno. Če mislijo zaračunavat tako nedelovanje potem pa res ne vem kje živimo....
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Zakaj pa pobirate img datoteke? Ali ni lepse da si v mapsourcu sam sestavis tako mapo kot hoces in dela kot mora.

LP
Mogoče zato, ker računalnik par ur pretvarja in prenaša karto?
wink-1.gif
 

jozek1982

Zelenc'
6. jan 2010
10
0
1
ej veš da sem včeraj zvečer testiral zadevco, kar iz stanovanja, pa deluje res brezhibno... sem imel več kot eno uro garmina vklopljenega pa je sprejemal poročila brezhibno... in deloval čisto normalno...
 

sg1

Pripravnik
12. jan 2010
111
0
16
Lj
Citat:
Uporabnik sg1 pravi:
Tisti, ki imate take probleme, da je aktivacija šla BP in imate signal a Garmin vseeno nikakor ne naredi TMC ikone niti na zemljevidu, niti nimate nič pod "promet" imate po vsej verjetnosti CN 2010.20 sumljivega izvora...

No sedaj ko se je izkazalo: sumljiv izvor = domači pašnik pa se je tudi potrdilo, da nisem pisal na pamet ali mlatil prazne slame...
S tem namigom sem hotel le diskretno pomagat, ker gre pač za občutljivo temo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.