Tinder začetki

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Meni tole deluje kot pisanje nekega incela.
Ne, je kar resnica tole, jaz grem proti 40 in spremljam dating sceno, in spremljam mlade punce 23-28 let

stvari so se toliko obrnile, da ti sploh ni več jasno. In to drži, kar žaneš danes, seješ jutri.

Fuk dobiš danes kot piškote v trgovini, normalno partnerko pa, prej na loto zadeneš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Nisem glih prepričan, da jih je tako veliko...hočem reči, ni tako veliko populacije na Tinderju. Jaz sem prepoznal cca. 5 oseb gor (v smislu da jih poznam osebno; govorim seveda za ženske znotraj primerne starostne skupine), pa poznam veliko oseb...
Ja, jaz imam drugo izkušnjo. Našel sem 7 varalic (ampak to za take ki veš da imajo fanta/moža) pa vsaj še 2x toliko ljudi ki jih poznam, ki naj bi bili kao v vezi.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.411
113
Ja, jaz imam drugo izkušnjo. Našel sem 7 varalic (ampak to za take ki veš da imajo fanta/moža) pa vsaj še 2x toliko ljudi ki jih poznam, ki naj bi bili kao v vezi.

Možno je, da samo pobrišejo aplikacijo.... računa na tinderju pa ne in jih še zmeraj vidiš.

:evil::evil::evil:

Jaz sem tudi videl med matchi, da na insta so pa s tipom.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Uglavnem, Tinder Ali Facebook Dating, so nerealna pričakovanja.


Če bi bejbe vedele da je definicija prave ženske:

Ubogljiva
Ženstvena
Atraktivna
Fit
Ne promiskuitetna
Sposobna biti vodena

bi aktivirali vse možne feminist/ke v Sloveniji. In prepričan sem da 99% moških se strinja v tem, ) - hetero moških :D
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Tipero in Garfildd

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Uglavnem, Tinder Ali Facebook Dating, so nerealna pričakovanja.


Če bi bejbe vedele da je definicija prave ženske:

Ubogljiva
Ženstvena
Atraktivna
Fit
Ne promiskuitetna
Sposobna biti vodena

bi aktivirali vse možne feminist/ke v Sloveniji. In prepričan sem da 99% moških se strinja v tem, ) - hetero moških :D
V prvem stavku se popolnoma strinjam s tabo.
Pri definicijah bi pa prvo alinejo izbrisal. Zakaj ubogljiva? In kaj pomeni, biti vodena? A je to kaj drugače, kot ubogljiva?
IMHO bi oboje zradiral. Sej nismo v muslimanskem svetu ...

V glavnem, saj kar precej logično pišeš vse skupaj, ampak te na vsake toliko časa mal zmede ... moje mnenje
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in bertoncl

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Je pa še en kao top portal Ona on. No, če pa tam najdeš nekaj zase, pol si al tko obupan, al pa maš izredno srečo.
Napišeš "vitka", pa se ti javi kolonija morskih prašičkov. Da bi napisal "srednje postave" zih dobiš tiste iz Življenja na vagi.
Pa brez zamere bolj zaobljenim, ampak dejmo se držat napisanega/zahtev v tekstu.

Recimo, da Vprasaj -eve točke nekje zgoraj kar precej držijo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
vse te "prašičke" daš na "report" ker zavajajo. verjetno obstaja kak gumb. Prijavi moderatorju in te scene.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Kolikor sem jaz zvedel od žensk, ki so se kdaj prijavile na ona.on so po večini vse povedala cca enako..da je 90% tipov gor 'morilcev', ki morijo, težijo in ne dajo miru. Ženska ga ignorira, mu ne odpiše (ali celo, ko ga res več ne more..mu direktno pove da naj da mir) a nekaterim to dol visi in se redno javljajo in oglašajo..zgleda da jim je to fetiš in način življenja. Problem pa je kar zatrolajo še tistih par 'normalnih', ki bi pa dejansko želeli spoznat žensko/partnerko (ne zgolj akceptorko sperme).
In ko že nekako zgleda da je cca normalni tip (pri 40ih+), pa ga na prvo srečanje pripelje mama, oz med pogovorom pove, da hodi na dopuste z mamo, defintiivno vsaj živi pri njej. Po možnosti ne spravi skupaj dveh pametnih stavkov, da ženska komaj čaka da se ga losa. Za vrhunec potem (po srečanju) napiše,da je bilo super in če bi se še dobila.
In v povprečju ženske sploh ne rabijo same iskat tipov, ker se jih dnevno oglaša 100+, morje sporočil, nepregledno številko lajkov, všečkom,,,kaj jazvem česa se...(in pol se folk tu sprašuje zakaj ne pade na kolena, ko ji je stisnil nek 'lajk'..ja fak...umrla bo od same sreče).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Feniks

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Kolikor sem jaz zvedel od žensk, ki so se kdaj prijavile na ona.on so po večini vse povedala cca enako..da je 90% tipov gor 'morilcev', ki morijo, težijo in ne dajo miru. Ženska ga ignorira, mu ne odpiše (ali celo, ko ga res več ne more..mu direktno pove da naj da mir) a nekaterim to dol visi in se redno javljajo in oglašajo..zgleda da jim je to fetiš in način življenja. Problem pa je kar zatrolajo še tistih par 'normalnih', ki bi pa dejansko želeli spoznat žensko/partnerko (ne zgolj akceptorko sperme).
In ko že nekako zgleda da je cca normalni tip (pri 40ih+), pa ga na prvo srečanje pripelje mama, oz med pogovorom pove, da hodi na dopuste z mamo, defintiivno vsaj živi pri njej. Po možnosti ne spravi skupaj dveh pametnih stavkov, da ženska komaj čaka da se ga losa. Za vrhunec potem (po srečanju) napiše,da je bilo super in če bi se še dobila.
In v povprečju ženske sploh ne rabijo same iskat tipov, ker se jih dnevno oglaša 100+, morje sporočil, nepregledno številko lajkov, všečkom,,,kaj jazvem česa se...(in pol se folk tu sprašuje zakaj ne pade na kolena, ko ji je stisnil nek 'lajk'..ja fak...umrla bo od same sreče).
Jaz ti pa napišem še pogled iz moje perspektive in je takole:

-ženske sploh ne vedo, kaj hočejo, oziroma pričakujejo nemogoče. Večina.
-zavajajo na veliko
-napišem, da iščem vitko, na srečanje pa pride oseba "z lepimi očmi", ostalo pa prepuščam domišljiji
- v večini sem zanje kar dober ulov, ker spadam med 10% normalnih (po gornjih kriterijih). Tebe seveda ne bom prepričeval v to, si pač moški in mi ni pomembno, kaj ti misliš o meni (ne, midva sva čist OK, samo na splošno raje vidim, če me moški ne hvalijo :evil: )
- dobivam res veliko sporočil, ampak ker imam že v opisu napisano, da brez slik ne gre, in da iščem vitko (v profilu pa vidiš, da je ojačana), nimam niti želje po spoznavanju
-veliko jih ima 3 ali več otrok, že to mi da mislit, da bom nadomestni očka. Imam svojega otroka in to mi je čist zadosti

Torej, jaz ti lahko napišem povsem enako, kot tvoje prijateljice. Ampak iz perspektive moškega.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.720
113
kod Džej-Zija
Jaz ti pa napišem še pogled iz moje perspektive in je takole:

-ženske sploh ne vedo, kaj hočejo, oziroma pričakujejo nemogoče. Večina.
-zavajajo na veliko
-napišem, da iščem vitko, na srečanje pa pride oseba "z lepimi očmi", ostalo pa prepuščam domišljiji
- v večini sem zanje kar dober ulov, ker spadam med 10% normalnih (po gornjih kriterijih). Tebe seveda ne bom prepričeval v to, si pač moški in mi ni pomembno, kaj ti misliš o meni (ne, midva sva čist OK, samo na splošno raje vidim, če me moški ne hvalijo :evil: )
- dobivam res veliko sporočil, ampak ker imam že v opisu napisano, da brez slik ne gre, in da iščem vitko (v profilu pa vidiš, da je ojačana), nimam niti želje po spoznavanju
-veliko jih ima 3 ali več otrok, že to mi da mislit, da bom nadomestni očka. Imam svojega otroka in to mi je čist zadosti

Torej, jaz ti lahko napišem povsem enako, kot tvoje prijateljice. Ampak iz perspektive moškega.
Od kdaj pa moje hvale ne maraš? Včasih si je bil vesel. :eek::jok:
 
  • Ljubezen
Reactions: AndrejEnej

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
a to iscete za fuk preko teh servisev?
ker ne vem zakaj si nebi nešel eno normalne iz okolice, iz svojega druzbenega kroga ljudi v RL, kot normalni ljudje. ?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
a to iscete za fuk preko teh servisev?
ker ne vem zakaj si nebi nešel eno normalne iz okolice, iz svojega druzbenega kroga ljudi v RL, kot normalni ljudje. ?
pa še p.s. pisal sem na splošno, ker imam tudi sam izkušnje s temi spletnimi portali, pa je čisto res, da je vse v glavnem fucked up.
Veliko bolje, vsaj pri meni, je iskat osebo v "domačem" okolju, se 100% strinjam. Ker tole po spletu je "krneki"