Tinder začetki

Delfin11

Pripravnik
2. okt 2019
37
31
18
Zanima me moški spol: ko dobite ujemanje, kaj ponavadi napišete kot uvod v pogovor?
Ženski spol: kaj bi vas pritegnilo da bi odgovorile?
 

Delfin11

Pripravnik
2. okt 2019
37
31
18
Nazadnje urejeno:

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Da ne bi odpiral nove teme...3 ugotovitve o Tinderju (v komentarjih napišite, če katera od ugotovitev, glede na vaše izkušnje, ne velja:
1. Ni toliko težko dobiti ujemanje, težko je dobiti odgovor.
Velika večina profilov je vsaj toliko aktivna, da podrsa vsaj čez nekaj profilov in potem na podlagi svoje ocene o privlačnosti osebe (to je glavni kriterij pri "svajpanju") podrsa po ekranu levo ali desno. Če ste med T0P 10% so vaše možnosti, da dobite ujemanje bistveno večje še posebej, če niste (preveč) izbirčni. Vendar je potrebno vedeti, da privlačne punce za pravzaprav vsak svajp v desno dobijo ujemanje. Tako pridemo do tega, da imajo privlačne punce pravzaprav toliko ujemanj, kolikor jih želijo imet in zato večinoma ne odgovarjajo na sporočila, ker imajo res veliko izbiro...
2. Večina privlačnih punc je na Tinderju zaradi reklame IG profila ali potrditve, da so privlačne, zato je praktično nemogoče priti do ujemanja s takšno punco.
V glavnem torej želijo pridobiti followerje na instagramu, ne želijo pa si pogovora ali kaj več.
3. Fake profile ni veliko, so pa le ti bolj aktivni.
To verjetno ni potrebno posebej razlagati. Ali je profile fake ali ne, težko ugotoviš takoj, vendar če ne želi dati link od FB ali instagrama, če slike izgledajo preveč nerealno ali pa če ima samo eno sliko, obstaja solidno verjetnost, da iza profila stoji druga oseba, kot je oseba na sliki. Seveda to velja skoraj izključno samo za ženski spol, saj je moških na tinderju (logično) bistveno več in zato so profili verjetno bolj pristni oz. niso fake.
 
  • Všeč mi je
Reactions: grunwald

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Jaz namesto Tinderja uporabljam Blender ...bolje meša
čaki, še sliko prve strani nalimam ...

blender.PNG
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.952
113
He was so charming and charismatic!

*zveni kot povprečni pakistanc na Oracle help suportu*

:valjamse:
 
  • Haha
Reactions: sajkek