Tinder začetki

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Ali vam lahko dam full dobere nasvete glede teh dating aplikacij:

Tale legenda 19 zapiskov naj ti bo biblija, preverjeno deluje:

1. Divja = Alkoholičarka, droge, zasvojena, težavna
2. 31 = 42
3. Don't waste my time = Alfa vdova (kaj je alfa udova poggooglaj, jih je poln tinder)
4. Povprečna (telesno) = 20 kg preveč
5. Rada potujem = Iščem tipa ki bi me vozil po izletih
6. Neodvisna = Ti ne boš odločal o ničemer
7. No Hookups/ONS = Definitivno hookups in ONS sploh če si alfa samec (te si najlažje kresnil in pobegnil na prvem zmenku)
8. Ne bom več dolgo tukaj gor = probala že vse možnosti tukaj
9. Moj sonček (otrok) je moje življenje = Tip bo bankomat in bo plačeval tudi zanj - beži stran
10. Lepe oči = prekomerna
11. Foodie = ne kuham, pričakujem fancy večerje, katere boš ti večinoma plačeval
12. Altletske postave = brez jošk
13. Boss girl/Carica/NajJača = nadležna/kompleksna
14. Alfa Žena = Ukazovalna
15. Pripravljena na nekaj resnega = probala vsakega dobrega tipa, zdej išče povprečnega za stabilnost/financiranje
16. Pustolovska = Cipa
17. Vem mojo vrednost = Mislim da sem princesa (neeextt)
18. Zabavna = preveč govori
19. Finančno neodvisna = imam prilive tudi drugod (oči, bivši, OF...)
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Aja, če slika samo faco = Bajsa
če obsedena z instagram slikami, je prepomebna in obravnava tipe kot potrošni material
če ima tri stare slike je socialno nesposobna
če ima slike svojih otrok gor, ti bo dala fuk*** samo da ji reče, da si pripravljen sprejeti druge otroke in da iščeš nekaj resnega stabilnega (ampak nočeš se zapletati v to, sploh če si samski brez otrok)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ali vam lahko dam full dobere nasvete glede teh dating aplikacij:

Tale legenda 19 zapiskov naj ti bo biblija, preverjeno deluje:

1. Divja = Alkoholičarka, droge, zasvojena, težavna
2. 31 = 42
3. Don't waste my time = Alfa vdova (kaj je alfa udova poggooglaj, jih je poln tinder)
4. Povprečna (telesno) = 20 kg preveč
5. Rada potujem = Iščem tipa ki bi me vozil po izletih
6. Neodvisna = Ti ne boš odločal o ničemer
7. No Hookups/ONS = Definitivno hookups in ONS sploh če si alfa samec (te si najlažje kresnil in pobegnil na prvem zmenku)
8. Ne bom več dolgo tukaj gor = probala že vse možnosti tukaj
9. Moj sonček (otrok) je moje življenje = Tip bo bankomat in bo plačeval tudi zanj - beži stran
10. Lepe oči = prekomerna
11. Foodie = ne kuham, pričakujem fancy večerje, katere boš ti večinoma plačeval
12. Altletske postave = brez jošk
13. Boss girl/Carica/NajJača = nadležna/kompleksna
14. Alfa Žena = Ukazovalna
15. Pripravljena na nekaj resnega = probala vsakega dobrega tipa, zdej išče povprečnega za stabilnost/financiranje
16. Pustolovska = Cipa
17. Vem mojo vrednost = Mislim da sem princesa (neeextt)
18. Zabavna = preveč govori
19. Finančno neodvisna = imam prilive tudi drugod (oči, bivši, OF...)
A lahko samo še točki pod 10 Lepe oči in 17 Vem mojo vrednost mal bolje razložiš? Vse ostalo je jasno.
Sploh pod točko 10 ne vem, kaj naj bi pomenilo "prekomerna"? A ni to mišljeno že pod točko 4?
Pod točko 17 pa - a to je s kakega srbskega Tinderja? Vem mojo vrednost? Kaj naj bio to sploh pomenilo? Še nikol nisem videl, da bi kje pisalo (če je to to) "vem, koliko sem vredna" - ker če to napiše, itak veš, da išče bankomat, ne osebe
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Jaz imam 10 let "mlajši" fake profil, swajpam za šport na sekretu pa ne dobivam matchev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
2. Večina privlačnih punc je na Tinderju zaradi reklame IG profila ali potrditve, da so privlačne, zato je praktično nemogoče priti do ujemanja s takšno punco.
V glavnem torej želijo pridobiti followerje na instagramu, ne želijo pa si pogovora ali kaj več.
No tukaj se osvajalci ne zavedate enega dejstva. Večina privlačnih samskih žensk so že ljubice oz. imajo jebača, ki jih tedensko servisira. Tako da ne iščejo ravno seksa, niti se mi je da ukvarjati z odgovarjanjem na sporočila moških, ki si v RL ne uspe najti ženske. Jih pa lahko z nečim zagotovo očarate ... tako da ja, v glavnem čakajo na posebno priložnost.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Tinder je brezveze, če računaš na kaj resnega.

Na kakem ona-on in podobnem, pa vidiš da je resen in obupan folk, pa tudi zgledajo nikakvo....
Tole povzame cel tinder....

"Soon as i make millions im banging a fat chick"​

1646733667602.png
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
No tukaj se osvajalci ne zavedate enega dejstva. Večina privlačnih samskih žensk so že ljubice oz. imajo jebača, ki jih tedensko servisira. Tako da ne iščejo ravno seksa, niti se mi je da ukvarjati z odgovarjanjem na sporočila moških, ki si v RL ne uspe najti ženske. Jih pa lahko z nečim zagotovo očarate ... tako da ja, v glavnem čakajo na posebno priložnost.
Bodi realen, tukaj lahko čakaš čudež...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Evo tole povzema današnji čas.....

The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman.

The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin (who has kids from Chad/Tyrone as well of course.) And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor.

Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever....
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
A lahko samo še točki pod 10 Lepe oči in 17 Vem mojo vrednost mal bolje razložiš? Vse ostalo je jasno.
Sploh pod točko 10 ne vem, kaj naj bi pomenilo "prekomerna"? A ni to mišljeno že pod točko 4?
Pod točko 17 pa - a to je s kakega srbskega Tinderja? Vem mojo vrednost? Kaj naj bio to sploh pomenilo? Še nikol nisem videl, da bi kje pisalo (če je to to) "vem, koliko sem vredna" - ker če to napiše, itak veš, da išče bankomat, ne osebe
Dejva

17.) Mislim da sem princesa (ona misli da je več kot 1% ženske) Po navadi ko kdo ve, koliko je vreden, ne hodi okoli in razlaga - VEM KOLK SEM VREDEN! Če pa si nekaj časa v razmerju, pa te nekdo izkorišča, takrat pa lahko udariš z nogo v tla in rečeš: Vem koliko sem vreden! Tukaj zaznaš poškodovano osebnost, bila izigrana, zde se pa čisti na teh omrežjih (predstavljaj si nekoga ki izgubi argument, potem pa doma pod tušem se spomni full dobr comback - isti šit) pička bi se rada izživljala v tem smislu.
10.) Poglej si kolk profilov je na teh omrežjih, kjer si bejba izreže samo obraz, ali samo oči. Od vratu ni slike dol. Pol imaš pa nek special Quote: Eyes are the mirrior of the soul... ali karkoli takega... Mislim da bi to moglo biti že samoumevno.
Razlika med 4 in 10 je kako se pozicionira. 4ka po navadi ne skriva telesa.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Evo tole povzema današnji čas.....

The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman.

The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin (who has kids from Chad/Tyrone as well of course.) And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor.

Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever....
Se strinjam. In tega je okoli nas ogrmono. Starejša generacija tega sploh ne opazi.
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Ne boš vedel, koliko sošolk, ki so srečno poročene mamice, koliko sodelavk sem našel tam gor? Verjemi mi veliko. ČE si vezan, to ni ovira očitno dandanes. Tega je veliko.
Nisem glih prepričan, da jih je tako veliko...hočem reči, ni tako veliko populacije na Tinderju. Jaz sem prepoznal cca. 5 oseb gor (v smislu da jih poznam osebno; govorim seveda za ženske znotraj primerne starostne skupine), pa poznam veliko oseb...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Evo tole povzema današnji čas.....

The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman.

The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin (who has kids from Chad/Tyrone as well of course.) And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor.

Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever....

Meni tole deluje kot pisanje nekega incela.