TIGR na vesti slovenskih komunistov

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Morda bo treba razumeti, da partijski miti in legende nimajo veliko zveze z resnico.

Enega od partijskih mitov si ravnokar navedel.

Najbolj pomaga nedeljska abstinenca in naenkrat bodo na sporedu dejanski problemi današnjega časa.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.568
10.166
113
kod Džej-Zija
Dejanski problemi kot bovški avtobus, a ne?
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Božanstvo iz Lepene po tvoje ni dejanski problem oz. je oseba iz preteklosti?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
372
83
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Potem gremo lahko še dlje nazaj in obnovimo Krst pri Savici in zamerimo RKC nasilno prevzgojo in se vrnemo k starim bogovom. Povejmo resnico juhej.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Si si že sam odgovoril. Njegov govor ni dejanski problem. Tako kot šiviljini leopardji vzorci niso. Bo šlo?
evil.gif

Ivanov sovražni govor je privedel ljudi na ulice...

Tudi tablo, ki si jo je sam postavil, so mu sneli.

To se ne bo dobro končalo, če bo tako nadaljeval, bo na "črpalki".
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.661
151
63
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Potem gremo lahko še dlje nazaj in obnovimo Krst pri Savici in zamerimo RKC nasilno prevzgojo in se vrnemo k starim bogovom. Povejmo resnico juhej.

Kar se mene tiče, glede tega komot povemo resnico še enkrat in z njo se strinjam. Vrnitev k starim bogovom je pa druga stvar: Vrne naj se tisti ki tako želi. Recimo jaz zase tega ne želim
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.568
10.166
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Si si že sam odgovoril. Njegov govor ni dejanski problem. Tako kot šiviljini leopardji vzorci niso. Bo šlo?
evil.gif

Ivanov sovražni govor je privedel ljudi na ulice...

Tudi tablo, ki si jo je sam postavil, so mu sneli.

To se ne bo dobro končalo, če bo tako nadaljeval, bo na "črpalki".

A tisti "sponzorirani" shodi?
evil.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.457
1.383
113
Sponzorirani? Sračkaš, mene ni nihče plačal...
cool-1.gif


Je pa Jajo nekoga plačeval in to ne samo policajev...
uf-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Ma koga briga. Uradna debata (torej razna prepucavanja politikov ipd) o teh stvareh bi morala bit prepovedana, pa je. 70 let nazaj. Pozabit. Na obeh straneh.
+1

pa banat vse sodelujoče s foruma
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če pa je baje tak hudičevo pomembno, da dosežemo spravo (karkoli bi že to naj pomenilo), brez tega je prihodnost meglena in temačna
tongue-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Potem gremo lahko še dlje nazaj in obnovimo Krst pri Savici in zamerimo RKC nasilno prevzgojo in se vrnemo k starim bogovom. Povejmo resnico juhej.

pote,m gremo lahko še dalje in odyebemo slovane iz krsta pri savici nazaj za karpate in povrnemo krščansko predslovansko emonsko cerkev....itd...

primerjati izmišljen dogodek iz 8 stoletja z zločinskim klanjem tigrovcev s strani komunističnih izdajalcev slovenskega naroda je precej trapasto
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Potem gremo lahko še dlje nazaj in obnovimo Krst pri Savici in zamerimo RKC nasilno prevzgojo in se vrnemo k starim bogovom. Povejmo resnico juhej.

Kar se mene tiče, glede tega komot povemo resnico še enkrat in z njo se strinjam. Vrnitev k starim bogovom je pa druga stvar: Vrne naj se tisti ki tako želi. Recimo jaz zase tega ne želim

stari bogovi so povsod popušili k****, kar kaže, da so tako bedni in švoh, da se na njih ne kaže obraæati
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.668
6.061
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Pa dajte že mir s to WW2 no, idioti eni. Samo da je narod sprt, pa nam lahko kradejo levi, desni, srednji, zgornji, spodnji..
Sam res, pa še prepričujejo nas, da mi krademo njim (neplačujemo davkov)
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Tudi tisti, ki so rojeni po vojni, si zaslužijo izvedeti resnico o svojih prednikih / svojem narodu. Povedati resnico res ni težko, pa vendar se je nekateri tako zelo izogibajo. Le zakaj, če je nepomembna...

Ma koga briga. Uradna debata (torej razna prepucavanja politikov ipd) o teh stvareh bi morala bit prepovedana, pa je. 70 let nazaj. Pozabit. Na obeh straneh.

Narod, ki ne pozna lastne zgodovine (ne mitov in legend), nima prihodnosti. Če ne veš, kaj se je zgodilo, te lahko eni in isti vedno znova nategujejo.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če je tako, zakaj se pa ne kregate še o dogodkih iz 1. Svetovne vojne?

Saj praviš, živi se od legend, ne od dela in kruha.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.837
372
83
Kregajo se zato, ker imajo od tega neposreden profit, ker pljuvajo po konkurenci. Boli jih sicer organ, kdo je umrl in kako, prek teh trupel bi radi oni prišli kinl na lestvici višje, to je vse kar jih zanima. Jaz nimam namena nasedati ne enim in ne drugim, vsi so isti. Bedak je vsak, ki navija za enega ali drugega politika ali takega ali drugačnega verskega cirkusanta, ki mu tvezi pravljice.
Posmrtno tudi jaz lahko obljubim vse živo, pa mi nosite denar in sveža jajca.