Test pomivalnih strojev

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.785
2.670
113
Jaz o takih stvareh novih razmišljam ponavadi ko se pokvarijo ali pa če nisem zadovoljen s trenutnim. Tako da ne vam kakšna jajca maš to trenutno ;)
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Jaz o takih stvareh novih razmišljam ponavadi ko se pokvarijo ali pa če nisem zadovoljen s trenutnim. Tako da ne vam kakšna jajca maš to trenutno ;)
Mam Boscha.Ki že 6 let pridno dela, in tiho kot miška.Govorim,k mi bo odslužil.Bo zagotovo spet takšen k je trenutni.Samo znamko bom menjal.In to bo Liebherr :zmaga: :zmaga: :zmaga:
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Moje vprašanje ni kje kupiti, ampak predvsem kaj kupiti. Bosch, ki smo ga imeli do sedaj, je po 11 letih crknil. To je dokaj solidno imho.

Je kakšen razlog recimo, zakaj tale ne bi bil v redu? Nimam posebnih zahtev, pa tudi posode se ne pere ravno veliko.
 
Moje vprašanje ni kje kupiti, ampak predvsem kaj kupiti. Bosch, ki smo ga imeli do sedaj, je po 11 letih crknil. To je dokaj solidno imho.

Je kakšen razlog recimo, zakaj tale ne bi bil v redu? Nimam posebnih zahtev, pa tudi posode se ne pere ravno veliko.


meni je nabor programov tko tko, pa časovnik tud ni glih perla, košare so tud bolj skope
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.780
2.073
113
za šankom
Časovnika še v življenju nismo uporabljali, program pa ponavadi laufa samo 1. :D

sam sem pred 2 letoma kupoval približno isto zadevo za isto denarja, vzel sem najtišjega za ta denar in z največ garancije, pa da gre kar se da več pogrinjkov vanj, je.bi.ga vzel sem Italijana, candy, najtišji v svojem razredu in dela BP, 5 leti grancije+2 leti jamstva za 400€
 
  • Všeč mi je
Reactions: crashednburnt
19. jul 2007
2.771
1.498
113
Pri Boschu so te dni hude tezave s dobavljivostjo (ce ne pise na zalogi, ampak pise Pri dobavitelju in dobavni rok en teden ga verjetno ni in ga v doglednem casu ne bo).
Za ene modele so rekli dobavljivo Q2 2022.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.702
6.610
113
Danes je tudi pri meni izpustil pomivalni stroj, nek BEKO. Sicer bi se ga verjetno dalo popraviti in zamenjati spodnji propeler, vendar mi gre počasi že na kuratz in bi ga rad zamenjal.
Pečica in steklokeramična plošča sta Bosch, zato bi rad imel tudi pomivalni stroj Bosch. Trenutno je do 15.01.2022 akcija pri Bosch-u, saj če kupiš v tem času, ti pripada 5 let garancije.
Mimovrste nima na zalogi praktično nič, v Merkurju pa je stanje boljše. Me pa zanima kaj kupiti, recimo tam nekje do max. 700€. Pomivalni stroj dela praktično skoraj vsak dan, v gospodinjstvu sva pa dva.
Nimam pojma kaj vpliva na ceno, predvidevam pa da energijski razred, število pogrinjkov in različni programi.
Prosim za nasvet, kaj kupiti v tem cenovnem razredu, pa da je dobavljivo...

Lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan