Test pomivalnih strojev

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.807
2.683
113
Mile oz. Etis zadnje čase ful reklamira na Alterju. Ni čudno če je pa pol njegove Slo kliantele tukaj zbrane.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Mile oz. Etis zadnje čase ful reklamira na Alterju. Ni čudno če je pa pol njegove Slo kliantele tukaj zbrane.
Reklame vsak dobi take, kot jih gleda. Google ti jih določi glede na tvoje "potrebe".
Ko si se na kaki strani strinjal s piškotki, si si "kupil" njihove reklame.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.807
2.683
113
Reklame vsak dobi take, kot jih gleda. Google ti jih določi glede na tvoje "potrebe".
Ko si se na kaki strani strinjal s piškotki, si si "kupil" njihove reklame.
Kaj hočeš povedat, da google ve da jaz rabim Mille, čeprav jaz mislim da ga ne rabim. No verjetno si ga pa res podzavestno želim. Priznam.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.025
9.110
113
EU
Če se navežem na "samodejno odpiranje vrat in izpust vlage...", dvomim da je tole fajn za pult, ker bo kmal začeu cvetet tam, kjer ni ustrezno zaščiten... Nevem, men to ni smiselno...
Imamo dobrih deset let Gorenjev pomivalni. Brez funkcije odpiranja vrat. Vprašal sem ženo, če je potrebno to odpiranje vrat?
Ne. Popoldan da prat posode, naslednji dan popoldan vzame ven in zloži v omare. Vse popolnoma suho. Včasih pozabimo po več dni ven vzeti in ni nobenih nevšečnosti
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Kaj hočeš povedat, da google ve da jaz rabim Mille, čeprav jaz mislim da ga ne rabim. No verjetno si ga pa res podzavestno želim. Priznam.
Google ve, da si gledal vsaj gospodinjske aparate. Če si gledal še miele, si za njihovo logiko bodoči kupec. Malce te je treba še omehčati skozi reklame. Butasto je, da sistem po mojih izkušnjah ne ugotovi, da si nekaj že kupil. Iščem in kupim rezervno baterijo za makito, vse žive strani pa me potem še par tednov posiljujejo z robo od makite in konkurence. Rešitve sicer so, ampak v vsakem primeru imaš neke reklame v prostoru za reklame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.807
2.683
113
Nisem nič gledal aparatov. Samo to temo o pomivalcih sem bral.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.729
-996
113
145 km SZ od Opatije
Situacija je takšna, kot bom napisal, pa čisto nič drugačna. Če je kdo drugačnega mišljenja, naj se ... :evil:
EDIT: sarcasm OFF


OK, Miele je pač Miele in je stopnico, dve, višje kot konkurenca. Ne razumem, zakaj nekateri temu nekako ne verjamete?
Sploh ob dejstvu, da obstaja skupina obiralcev jesenskega sadja, ki trdi, da so edino jabolka pravo sadje, ne glede na ceno ...
zakaj torej Miele ne bi smel bit rangiran višje od konkurence? Če si to zasluži.

Glede jabolk nisem tako prepričan ... :evil:
 
22. jul 2007
12.979
1.381
113
123
Situacija je takšna, kot bom napisal, pa čisto nič drugačna. Če je kdo drugačnega mišljenja, naj se ... :evil:
EDIT: sarcasm OFF


OK, Miele je pač Miele in je stopnico, dve, višje kot konkurenca. Ne razumem, zakaj nekateri temu nekako ne verjamete?
Sploh ob dejstvu, da obstaja skupina obiralcev jesenskega sadja, ki trdi, da so edino jabolka pravo sadje, ne glede na ceno ...
zakaj torej Miele ne bi smel bit rangiran višje od konkurence? Če si to zasluži.

Glede jabolk nisem tako prepričan ... :evil:
Saj tudi sam Miele nekako dvomi o sebi in to izkazuje z splošno garancijo ;)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Zadnjič sem začel prejemat neke čudne ženitne oglase iz Ukrajine.
Zdaj mi je jasno, zakaj. Pred tem sem v iskalnik napisal "stroji za čiščenje, pomivanje, likanje".
Pomojem se je gugl mal zajebal, huh?
:evil:
Vidiš, google se ni zajebal. Ded, ki se zanima za gospodinjske aparate? Dajmo mu zrihtat ženo stare šole z vzhoda in ne bo več takih nepotrebnih stvari iskal.

P. S.: Sorry za OT.
 

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
Sicer ni strikten odgovor na temo ampak izkušnja med poletnim časom iz našega okoliša. Dvema znancema se je v razmaku enega tedna pokvaril hladilnik. Eden ima ameriškega Beko drugi pa navadnega Miele. Miele je star 13 let, Beko 2. Serviser od Miele je prišel naslednji dan in hladilnik odpeljal, pri njemu pa je pustil nadomestnega. Ker je bila napaka majhna se je odločil za popravilo in plačal okrog 200€. Serviser Beka je prišel čez 1 teden in takoj povedal, da se za dele teh hladilnikov čaka kar veliko časa. Na koncu je na popravilo hladilnika čakal več kot 2 meseca, opravil pa kar nekaj telefonskih pogovorov. Sam nimam ne Beko ne Miele ampak zgodba je zanimiva.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.696
581
113
Sicer ni strikten odgovor na temo ampak izkušnja med poletnim časom iz našega okoliša. Dvema znancema se je v razmaku enega tedna pokvaril hladilnik. Eden ima ameriškega Beko drugi pa navadnega Miele. Miele je star 13 let, Beko 2. Serviser od Miele je prišel naslednji dan in hladilnik odpeljal, pri njemu pa je pustil nadomestnega. Ker je bila napaka majhna se je odločil za popravilo in plačal okrog 200€. Serviser Beka je prišel čez 1 teden in takoj povedal, da se za dele teh hladilnikov čaka kar veliko časa. Na koncu je na popravilo hladilnika čakal več kot 2 meseca, opravil pa kar nekaj telefonskih pogovorov. Sam nimam ne Beko ne Miele ampak zgodba je zanimiva.

Če ne vemo kateri del je bil problematičen in koliko možnosti je da se pokvari je le zgodba :).
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.610
710
113
toti Maribor
Sicer ni strikten odgovor na temo ampak izkušnja med poletnim časom iz našega okoliša. Dvema znancema se je v razmaku enega tedna pokvaril hladilnik. Eden ima ameriškega Beko drugi pa navadnega Miele. Miele je star 13 let, Beko 2. Serviser od Miele je prišel naslednji dan in hladilnik odpeljal, pri njemu pa je pustil nadomestnega. Ker je bila napaka majhna se je odločil za popravilo in plačal okrog 200€. Serviser Beka je prišel čez 1 teden in takoj povedal, da se za dele teh hladilnikov čaka kar veliko časa. Na koncu je na popravilo hladilnika čakal več kot 2 meseca, opravil pa kar nekaj telefonskih pogovorov. Sam nimam ne Beko ne Miele ampak zgodba je zanimiva.
To je enako kot, da jaz lastnik Toyote začnem razlagat kako je pri njej vse super, pri VW- ju pa vse za qrac. Take zgodbice je včasih bolje zdržati za sebe, ker gre zgolj za reklamo in nič drugega. Me nisi prepričal, žal. Pa tako kot je že predhodnik rekel dvomim, da je šlo za enako okvaro.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.316
843
113
To je enako kot, da jaz lastnik Toyote začnem razlagat kako je pri njej vse super, pri VW- ju pa vse za qrac. Take zgodbice je včasih bolje zdržati za sebe, ker gre zgolj za reklamo in nič drugega. Me nisi prepričal, žal. Pa tako kot je že predhodnik rekel dvomim, da je šlo za enako okvaro.

Meni je vseeno, kateri del se je pokvaril. Važna je rešitev. In v tem primeru jo jaz vidim v nadomestnem hladilniku.