Telemach!!!

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.552
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Je kdo zadnje čas podaljševal naročnino za fiksne storitve pri Telemachu? Ker mi je vezava potekla me zanima, kakšne ugodnosti (če sploh) nudijo za podaljšanje vezave? Menjal najrajši nebi, ker nimam problemov z njimi. Sicer sem našel https://telemach.si/novosti/novosti-home/neskoncna-zabava-na-tv-ekranu-ze-za-1-evro pa je akcija kao potekla 30.11. Imam pa premium paket na optiki. Mobilne storitve me ne zanimajo.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.133
459
83
Meni so nazadnje ali 6 mesecev -25%. Bi si pa želel kaj boljšega, ne da skrbijo samo za nove naročnike.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.380
390
83
Inf izpred nekaj dni, za dva razlicna prikljucka.
Na coaxu bi dali -25% za 6m ob podaljsanju eon light.
Na telekomovi optiki bi dali -25% za 12m ob podaljsanju eon full.
V obeh primerih vezava 24m

jozo a si se moral kaj pregovarjat za ta deal, ker kar poznam in kar berem tukaj, vsi dobijo popust samo za 6m :sprasujemse:
 

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
432
238
43
Eon full 12 mesecev -25% drugi sprejemnik eon 24 mesecev zastonj prejšni teden optika
 

B81

22. jul 2007
34.967
9.259
113
jozo - pa imas drugace moznost imeti tudi njihov prikljucek? al kako si uspel jih prestavit na telekom optiko?
Ce nimajo svojega, gredo na telekom optiko. Vse ostane enako, razen hitrost je slabsa in v primeru napak ti TM zacne resevati skoraj takoj, TK pa ima 3 dni casa, da se odzove in seveda siromak pades na konec vrste in si dejansko lahko cel teden brez. Po pogodbi.
Zaradi tega sem sam ostal n TM koaksialcu, 700mbit doseze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Vprašanje : Se na novo naročim na paket Še več in zraven dobim EON app. Do sem jasno.
Ali bi se dalo namesto mobilne EON app dobiti EON Smart tv app ?

T
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

gr69

Guru
15. dec 2009
11.384
2.470
113
še v SLO - ampak komaj
Radio Erevan: Seveda, a ob takšni kombinaciji gre zraven še naročnina na EON light. Predlagam pa takoj preskok na EON Premium, da ne bo kasneje potrebno dodajati še ostale funkcije, ki bi jih želeli brezplačno.
 
Nazadnje urejeno:

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Radio Erevan: Seveda, a ob takšni kombinaciji gre zraven še naročnina na EON light. Predlagam pa takoj preskok na EON Premium, da ne bo kasneje potrebno dodajati še ostale funkcije, ki bi jih želeli brezplačno.

Hvala za odgovor. NE bom več motil, ker vidim, da je težko podati vljuden reply...
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Vprašanje : Se na novo naročim na paket Še več in zraven dobim EON app. Do sem jasno.
Ali bi se dalo namesto mobilne EON app dobiti EON Smart tv app ?

T
ne,

pri mobilnem naročniškem razmerju je zraven EON ki se lahko namesti/gleda na eni mobilni napravi. tudi kanalov je veliko manj kot npr v Eon Light/Full/Premium paketu. Ni npr Pop TV in Kanal A.

lahko pa skleneš naročniško razmerje za samo smart tv - npr če imaš že svoj internet. Če se vežeš za 2 leti imaš tudi EON box brezplačno v najemu. Tako da imaš v bistvu eon smart tv app + eon box (se pravi za 2 tvja). piši mi na zs, če bi te zanimalo več. Dvema strankama sem to rihtal zdej nazadnje.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.380
390
83
ememko ti delas za telemach? Mene bi zanimalo nekaj drugega: ali lahko zrihtas enako ponudbo kot je navedena zgoraj, se pravi 25% off za eno leto ob podaljsanju eon light?
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.903
33
113
eon telemach

a je mozno programe urejat preko neta?? res se mi ne ljubi z daljincem klikat vsak program posebej kamor bi ga rad postavil.

pa se to, ko grem na opis filma - kaksen beden povzetek je to? brez original naslova, imdb ocen, igralcev, reziserja... da ne govorim, da mores 3-4 kliknit da prides do opisa...

a to je res to salbajzersko??
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in ncnifrej

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.975
814
113
Kaj moram prtisnt, da mi opsu filma/tv spored zgine in da vidim tv sliko? Dosedaj sem na ekranu najdu en gumb “play” (al neki), ki ga moram s smernimi tipkami dalinca “zadet”.. ni nobenga shortcuta?
Sprasujem tako za njihov box kot android app.
pa se komu na android tv (2-3 leta star tv) dela app pocasneje kot na boxu (ok razumem, da naj bi bil box boljsi - ker je zadeva optimizirana/pisana samo za to.. ampak razlika je pa kar obcutna/moteca)