Telemach!!!

faraon

Zelenc'
3. feb 2023
14
0
1
Še ima kdo težave na eon smart boxu ob ogledu za nazaj, da mu ne prikazuje slik v časovni premici, ko se pomikaš naprej ( preskočiš reklame)?
To opažam, da ne deluje od predvčerajšnjim, ko je bil izpad eona.
Sem klical včeraj na Telemach, so resetirali in kljub temu ne prikazuje časovne premice pri ogledu za nazaj.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.262
3.292
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Še ima kdo težave na eon smart boxu ob ogledu za nazaj, da mu ne prikazuje slik v časovni premici, ko se pomikaš naprej ( preskočiš reklame)?
To opažam, da ne deluje od predvčerajšnjim, ko je bil izpad eona.
Sem klical včeraj na Telemach, so resetirali in kljub temu ne prikazuje časovne premice pri ogledu za nazaj.
Pri enih programih imam tako, pri enih dela... Resetiral modem in komunikator, pa nič...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Zdravo

Meni zadnja dva dni, vsak dan zahteva vpis kode za Eon Smart TV aplikacijo. Vsak dan znova moram registrirati mojo Smart TV.
Še kdo z enakimi poblemi?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.065
399
83
44
dolenska
Sestrica je na telemahu en mesec in že težave. Tudi njim je nekaj štrajkal TV. Ji je deklca takoj povedala, da ker je iz LJ območja in ker ma Philips, da bodo težave. Iz prve!!!! Sestrica ji je povedala, da je iz dolenjske in da ima Hisense, je iz telemahove strani reboot zadoščal. Zdej čakam, da bodo tarnal še za telefonijo. Meni se pa smejijo, ker veliko plačujem za telekomunikacije. Sej sem trpac, sam po eni strani je fajn da sem dosegljiv 24/7, da vse dela je pa tudi fajn. Ni pa fajn občutek, ko dobim položnico od Telekoma.
 
27. jan 2022
5.160
1.922
113
Opažam na kakšnem programu, da je slika skoraj negledljiva.
Bo treba zalaufat BOX in primerjat smart app in box po kvaliteti slike... :rolleyes:
Jaz imam od včeraj EON box, od prej pa kartico v TV in app. Slika na boxu je večinoma slabša - je priznal tudi njihov monter/zaganjalec boxa. Zdaj uporabljam TV preko kartice in coaxa, box pa za ogled nazaj, ker je boljša up. izkušnja kot app.

Mi je pa NEO box, ki ima glasovno upravljanje precej boljši kot EON. Celo moji starši uporabljajo glasovno upravljanje, ker res ni nič lažjega kot rečt v daljinca poptv ali pa diskoveri. ;)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.589
3.622
113
Sestrica je na telemahu en mesec in že težave. Tudi njim je nekaj štrajkal TV. Ji je deklca takoj povedala, da ker je iz LJ območja in ker ma Philips, da bodo težave. Iz prve!!!! Sestrica ji je povedala, da je iz dolenjske in da ima Hisense, je iz telemahove strani reboot zadoščal. Zdej čakam, da bodo tarnal še za telefonijo. Meni se pa smejijo, ker veliko plačujem za telekomunikacije. Sej sem trpac, sam po eni strani je fajn da sem dosegljiv 24/7, da vse dela je pa tudi fajn. Ni pa fajn občutek, ko dobim položnico od Telekoma.
Lepo tebi.
Jaz pa z Telekomom nimam sreče, hitrost je max 30 mbit proti 600 mbit na Telemachu, pa poleti sploh nisem rabil iti ven gledat, če nevihta pride, ker je že pol ure pred njo slika zamrzovla.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.768
117
63
Se lahko na Telemachov Box naloži Telekom Neo aplikacijo?
Glede na to, da je na boxu Android, bi verjetno šlo?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.459
4.569
113
Ali se na smart tvju bolj splača furat Eon aplikacijo ali pa Eon box preko hdmija? Je sploh kakšna razlika? Kvaliteta slike, funkcije?