Telemach!!!

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Se pravi kaj priporocate da se nastavi ? Ker bolj kot gledam ne vam ce je kaksna velika razlika. Ko odprwm app Netflix pa balzam za oci. Otroci sprasujejo kaksna je to cudna slika preko EON android tv appu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Sem probal dodati eon box v harmony...ga ne najde.
Imam pa en rahlo tumast problem z boksom. Mojster ga je povezal preko lan kabla in dela super. Zdaj pa bi ga rad v drugi sobi povezal na wifi, pa se wifi sploh ne da vklopit. Gumb v meniju je siv na off in sploh ne morem na njega, da ga prestavim na ON. Kake ideje mogoče?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Če drugega ne, ga vrjetno lahko ročno naučiš IR komand, ker original daljinec (poleg RF) omogoča tudi IR način delovanja. A kot Android TV/Shield napravo se pa ne da dodat, da bi krmilil preko mreže?

WiFi kolikor vem uradno ni podprt in je namerno onemogočen. Mogoče, če dovolj težiš supportu, ti ga na daljavo omogočijo. Za enega izmed modelov boxov, mislim da so bila pa celo nekje na netu novodila, kako vklopit WiFi preko ADBja. Alternativa je, da uporabiš powerline adpater in priklopiš preko štroma.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Če drugega ne, ga vrjetno lahko ročno naučiš IR komand, ker original daljinec (poleg RF) omogoča tudi IR način delovanja. A kot Android TV/Shield napravo se pa ne da dodat, da bi krmilil preko mreže?

WiFi kolikor vem uradno ni podprt in je namerno onemogočen. Mogoče, če dovolj težiš supportu, ti ga na daljavo omogočijo. Za enega izmed modelov boxov, mislim da so bila pa celo nekje na netu novodila, kako vklopit WiFi preko ADBja. Alternativa je, da uporabiš powerline adpater in priklopiš preko štroma.
Jaz sem ga priklopil preko range extenderja.
In je delal.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Če drugega ne, ga vrjetno lahko ročno naučiš IR komand, ker original daljinec (poleg RF) omogoča tudi IR način delovanja. A kot Android TV/Shield napravo se pa ne da dodat, da bi krmilil preko mreže?

WiFi kolikor vem uradno ni podprt in je namerno onemogočen. Mogoče, če dovolj težiš supportu, ti ga na daljavo omogočijo. Za enega izmed modelov boxov, mislim da so bila pa celo nekje na netu novodila, kako vklopit WiFi preko ADBja. Alternativa je, da uporabiš powerline adpater in priklopiš preko štroma.

Sem nekaj krat skeniral da najde nove naprave, pa ne najde. Sem vpisal ročno not in ne najde. V 15 letih uporabe harmonyja je to prva naprava, ki je ne najde. Našel je celo tiste prve telemachove dvb c sprejemnike iz skoraj 2 desetletij nazaj, tega pa ne :)

Se mi je zdelo da so suckerji ročno onesposobili wifi. Verjetno bi jih folk klical v nedogled zakaj eon ne dela, kriv pa bi bil slab signal. Bom preživel brez tega
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Odvisno ker box imas od TM.

Na netu so navodila kako se vklopi wifi, ce imas pravo "verzijo" boxa.
Postopek traja cca 10min (z iskanjem vseh programov in prenasanjem/instalacijo)

Meni deluje preko wifi ze cca 1 leto bp
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Danes sem na Telemachu videl, da obstajajo novi EON boxi - ali kdo ve, če so boljši od naših prvih boxov
 

dennis18

Pripravnik
6. maj 2008
70
0
6
Če drugega ne, ga vrjetno lahko ročno naučiš IR komand, ker original daljinec (poleg RF) omogoča tudi IR način delovanja. A kot Android TV/Shield napravo se pa ne da dodat, da bi krmilil preko mreže?

WiFi kolikor vem uradno ni podprt in je namerno onemogočen. Mogoče, če dovolj težiš supportu, ti ga na daljavo omogočijo. Za enega izmed modelov boxov, mislim da so bila pa celo nekje na netu novodila, kako vklopit WiFi preko ADBja. Alternativa je, da uporabiš powerline adpater in priklopiš preko štroma.

Kako pa se ga lahko nauci rocno IR komand? So kje kaksna navodila?

Hvala.