Telemach!!!

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Pri meni isto. Kako leto nazaj sem šel s telefonijo od Telemacha k Telekomu, ker imam doma švoh signal Telemacha, oni pa so začeli pošiljati grožnje o izklapljanju nacionalnega roaminga, ker po njihovih podatkih imam super signal. To, da sem nedosegljiv in ne morem klicati niti ni važno. Od takrat so me klicali verjetno res vsaj 1x na mesec, vsakič pojasnim zakaj nisem naročnik (to, da sem bil itak nimajo v bazi) in moram reči, da zadeva res postaja nadležna.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
To je vse načrtno. Zakaj mislite da so njihove predplacniske skoraj zastonj (1€), ker potem te stevilke redno vse klicejo in nudijo prehod na naročnino, starejse “nategnejo” in jim preko telefona prodajo narocnino (omenijo 1 mesec zastonj), dpd ti prinese “pošto” ti podpišeš in večina sploh neve da takrat podpiše vezavo 2 leti :) ..
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Samo jaz res upam, da za predplačniško rabiš PUK kodo, da lahko delaš kakršnekoli spremembe. Ne morejo kar nekomu pogodbo poslati, če ga sploh nimajo v bazi.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Ni potrebno nobene PUK kode, oni znajo predstavit kot da je zate super in boš imel pol leta zastonj uporabo (ne povejo da boš podpisal 2 leti in paket največ). Sliši se lepo in ti poveš svoje podatke in oni ti pošljejo za podpisat. To pali pri starejših ljudeh na veliko.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Ko kličejo, se predstavijo kot Telemach. In le-ta to podpira, ker ima od tega koristi. Verjetno tudi zalage te "zunanje" izvajalce s dnevnimi/tedenskimi/mesečnimi bazami kdo še nima super duper telefonije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brezhibno

Kol

Zelenc'
8. feb 2019
18
18
3
Pozdravljeni, imam tale Ciscotov modem/usmerjevlanik od Telemacha in me zanima kako je z gesli od teh modemov, če morem to poklicati na Telemach? Ker imam težavo da mi pri nekaterih igrah ne deluje multiplayer in so mi pri tehničnih podporah pri teh igrah svetovali naj preverim če imam v usmerjevalniku odprte določene porte, kar pa seveda nemorem preveriti ker je vse zaščiteno z gesli.
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Pozdravljeni, imam tale Ciscotov modem/usmerjevlanik od Telemacha in me zanima kako je z gesli od teh modemov, če morem to poklicati na Telemach? Ker imam težavo da mi pri nekaterih igrah ne deluje multiplayer in so mi pri tehničnih podporah pri teh igrah svetovali naj preverim če imam v usmerjevalniku odprte določene porte, kar pa seveda nemorem preveriti ker je vse zaščiteno z gesli.
Poglej na pogodbo. Če se ne motim, je tam napisano, mogoče je celo splošno geslo "user".
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz bi za začetek pogledal za kater model gre in probal poiskat Telemachova navodila prav za ta model. Vsaj za enega Ciscota in Ubeeja se spomnim, da je nekoč pisalo v navodilih. Pri nekaterih drugih e bilo pa recimo napisano na sami napravi.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Mene so klicali, da morajo menjat modem ( menjan dve, tri leta nazaj, brez routerja iztecno) ter da bo nov paket zame, 5x višje hitrosto ( sedaj imam eon osnovni 150/15), četrta tv če hočem in kje imam mobilno. Pa vezava in nateg

odg: vse deluje v redu, ne hodit, ne več klicat
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mene so klicali, da morajo menjat modem ( menjan dve, tri leta nazaj, brez routerja iztecno) ter da bo nov paket zame, 5x višje hitrosto ( sedaj imam eon osnovni 150/15), četrta tv če hočem in kje imam mobilno. Pa vezava in nateg

odg: vse deluje v redu, ne hodit, ne več klicat
Si se zahebal. Nove hitrosti dobiš brez aneksa in višje naročnine, tvoj modem pa se ne posodoblja več in ga bo slej kot prej začel srat. Tudi mojim doma so menjali modem pred cca 3 leti, pa pred dvemi tedni spet - je rekel tehnik, da pač ena serija Ubee se ne posodablja več in raje menjajo; pa imata doma še vedno Super Babi paket. ;)