Telemach!!!

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Sem jim pisal na chat danes ob 16ih, sele po 20min se je nekdo odzval - pa je pisalo da sem na vrsti.

Na uradni strani ne vidim vec povezave do tega chata, je to se uradno njihov kanal za podporo?

Problem je, ce v petek zvecer ugotovis , da nekaj ne dela, si potem obsojen na cakanje vsaj do ponedeljka - odzivnost in prilagodljivost je res obupna.

"Meni so preko http://chat.telemach.si/ uredili podobno težavo kar hitro." *

*- v casu uradnih ur, ki pa so na nivoju onih na salterju v javni uporavi, se zakotni sladoledar/pekar ima bistveno vecjo "dosegljivost" kot oni.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Na zadnjem letaku, ki sem ga dobil od Telemacha (z računom) je navedeno, da se do konca leta lahko spremlja programe Cinestar brezplačno. Zanima me ali samo v paketih, ali tudi če si naročen samo na TV (Razširjeni paket).
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
827
113
Kater tip modema je sedaj aktualen? Kateri naj bi omogocal te z letaki obljubljane hitrosti? Mam enega XX let starega Thomsona - najbrz ni to to ane?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
V vsakem primeru ti bodo dali drug modem. Če imaš možnost izbire izberi samo modem in tistih jajc, ko so modem in router hkrati. Predvidevam, da imaš Thomsona 420 ( Euro docsis 2.0 ). V praksi bi lahko dosegal hitrost z tem modemom nekje okoli 80 Mbitov in 6 Mbitov uploada.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
549
25
28
hraše
Dobil pošto z Samsung tv na obroke. Se splača kaj vzeti? Za upokojenko, občasno se vnuki kako risanko s ključka.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
KSZ:

sestra ima domeno pri simetric.si, ne najdemo pa nikjer navodil, kako dostopati do web konzole za nastavitev domene - tudi mail strežnika.

Pozna mogoče kdo?

Hvala,
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Pri Cinestar programu moram na LCD TV-ju venomer vklapljati ročno SI podnapise. Ali je potrebno to spremeniti na TV-ju ali je napaka pri Telemachu. Imam Razširjeni paket (samo TV) in Sony KD-49XD8305 (nov). Uporabljam Conax CI modul.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
549
25
28
hraše
Meni pa že 3 dni kockajo določeni programi ( a kanal, Brio, kino, cinestar,...). So kakšne težave v centrali na Gorenjskem koncu - Lesce.?
 

bighugo

Zelenc'
Izključen uporabnik
27. sep 2007
28
3
3
Lagunec, kako si kaj zadovoljen s tem Sony TV. Je slika na normalnih programih sploh gledljiva, glede, da je TV 4k.

Smajo, tudi na štajerskem koncu nekateri programi kockajo oz. so negledljivi.

LP BigHugo
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bighugo pravi:
Lagunec, kako si kaj zadovoljen s tem Sony TV. Je slika na normalnih programih sploh gledljiva, glede, da je TV 4k.

Smajo, tudi na štajerskem koncu nekateri programi kockajo oz. so negledljivi.

LP BigHugo

Na Sony-a nimam pripomb, gledam samo še HD programe, se pozna razlika med SD in HD programi. Imam tako Telemach (CI modul)kot Telekom (Set Top box) kar se tiče TV programov, se mi pa zdi da je pri Telemachu lepša slika. Doma ima tudi Panasonic LCD TV 37 inč. na katerega lahko gledam analogno TV brez težav, na novem Sony- to ni več mogoče. Zaenkrat zadovoljen.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če greš na višji paket in se vežeš za 2 leti.
wink-1.gif
 

dedgabar

Zelenc'
24. nov 2016
3
0
1
mi bomo začeli uporabljat telemachove storitve naslednji mesec, pa me zanima, na katero napravo se vse to priklopi, od kod se razveže na dva TV-ja?

Lp
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Odvisno za katere storitve gre... kabelska po Coaxu/FTTH/GPON/OŠO optika/TotalTV/lastovka? in kaj vse bi rad priklopil.
 

dedgabar

Zelenc'
24. nov 2016
3
0
1
napeljava bo nova, dosedaj smo imeli samo adsl.
telemach bo postavil hibridno omrežje, tako da ja kabelska preko coaxa. zanima me predvsem to kako se potem razveže, ker bi si lahko že zdaj potegnil vse kable, tako da bi me telemach lahko potem samo priklopil.

priklopil bi pa dva TV-ja, WiFI ter ethernet kabel do ruterja v drugo nadstropje
 
Nazadnje urejeno: