Telemach!!!

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
A je mogoče še kdo danes dobil po pošti obvestilo, da so vam izboljšali paket iz družine GOLD, med drugim piše, da so povečali hitorst interneta iz 120/4 na 150/4!!!
Vendar mi ni jasno, kje so dobili podatek, da imamo oz. bi naj imeli hitrost 120/4, če pa imamo hitrost 80/4 in še vedno je takšna hitrost, torej nič niso spremenili..... SPET SAMO NEKO ZAVAJANJE, na chat.telemach pa se tako ali tako nihče ne oglasi, da bi vsaj odgovoril, da je prišlo do pomote, kot ponavadi...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Za MB ti lahko skoraj z zagotovostjo rečem, da "ga ni boga", ki ti bo znižal naročnino.

bo očitno treba it na t-2, primerljivi paket (gold trojki) je cca15€ cenejši....
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ta pošta ki je prišla...

Torej neko brezvezno povišanje hitrosti in par kanalov in spet 1eur dražje? Že prej so mi neko sranje dodali in dvignili položnico za 2,5er. Kaj se grejo tej klošarji s takimi postopnim zviševanje cen? Kao da se ne bo opazilo.
 

Davorle

Zelenc'
25. sep 2015
11
0
1
Povečano hitrost na 150 imam že več kot mesec. Je pa razlika med 120 in 150 neopazna. Tako da paketa ne bom menjal ,dokler ne ponudijo kaj več.Recimo tretji ali četrti digitalni sprejemnik ali kake dodatne hrvaške programe,recimo Nova tv, RTL .....
Æe bo konkurenca ponudila bistveno več,ne bom veliko razmišljal.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Sem dobil kontakt preko chat.telemach, nimajo pojma kaj so komu poslali... torej čisto norčevanje iz naročnikov, so mi povedali, da imam čisto OK hitrost glede na to, da imam gold extra paket, ki so jih letos za vse uvedli, ki smo imeli stare pakete. Torej so kar tako nekaj pošiljali, da so nam kao povečali hitrosti internete, kar seveda ne drži....
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tisti, ki imate stare modeme jih najprej pokličite, da vam modem menjajo za takega, ki dovoljuje prehod večjih hitrosti, ko boste to imeli pa še vedno enake hitrosti pa vam bodo rekli, da vaša inštalacija ne omogoča več in da itak piše hitrosti DO!

Če bi imel možnost takoj menjam za tistega, ki bo uvedel pravi TV on demand (da sam izberem vse programe ki jih želim - max 20) in internet kot ga rabim - internetno telefonijo pa naj si v rt vtaknejo!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
Beseda.Telemach se je začel obnašat očitno zelo ignorantsko. So ratali preveliki očitno. Bo potrebno kaznovat.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Meni je že zelo jasno da gre za eno nikakvo firmo. Razen cen res nobene pozitivne izkušnje.

Trenutno urejam plačevanje skupnih računov preko E računa za katerega piše na spletni strani da je na voljo. Najprej poskusim vklopiti opcijo sam na moj Telemach portalu. Ker me ni potrdilo sem klical na helpdesk. Dobil odgovor da mi bodo sporočili ko bo urejeno. Naslednji dan spet kličem in povejo da vidijo da sem klical in da je problem pri njih ampak da se ni rešen, me bodo poklicali. Teden dni kasneje jih spet pokličem in mi zdaj ženska tam reče da je to sploh možno samo v poslovalnici. Super, hvala. Grem tja in urejam to, osebi tam ni bilo sicer kaj veliko jasno glede tega. Večkrat tekom vsega podarim da hočem e račun za skupni račun pri telemachu. Danes pa dobim sms da naj sporočim email na katerega želim prejemati eracun (je napisan na oddani vlogi v poslovalnici hkrati s TRRjem) in hkrati sporočim za katero številko ga želim prejemati. Kar mi da misliti da ga mislijo vklopiti samo za mobilni del storitev.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Meni je bilo vseskozi zatrjevano da je možen za skupen račun. Pa sem jih še sam spraševal če ni samo za mobilca. Danes mi je spet ena zatrjevala da je eračun za skupen račun ko sem klical na 0802288 po prejemu SMSa.

Zdele se gledam kaj sem sploh dobil v roke ko sem šel iz poslovalnice. Zahtevo za spremembo podatkov iz narocniskega razmerja kjer je edino kar je "odkljukano": skupen račun. Katerga že prejemam več mesecev. FAK no. Kako je lahko folk tako ******* glup?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
.... pa se bo ene 3 ali 4 lete po malem, razen če nisi na Telemachu zapsolen.

Tista novica na Slo-techu je pa dobra. Se vidi kako usposobljen kader imajo z izjemo tistih, ki delajo na marketingu in trolajo po FB. To je edino kar res znajo. In glede na tak kader res ne moremo pričakovati uploada. Pa naj kdo reče, da zaradi tehničnih omejitev. Prej je kaka omejitev na področju kadrov
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Meni še pa kar na moj telemach piše 100/6 .
No za več moram itaq nov čarunalnik kupit
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Po temeljtem iskanju nikakor nisem uspel najti seznama programov, ki so na voljo pri funkciji Zamujeno 72ur.

Gre mar za novo poslovno prakso, da operater ni zmožen objaviti tega na spletni strani...
jezen.gif
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Imam tezavo z d3go.

Po menjavi telefona sem se poskusil prijaviti preko applikacije in mi je javilo, da je prevec naprav. Sem se odpravil na moj.telemach (https://moj.telemach.si/services/d3go ), da bi kako starejso napravo odstranil, pa mi je ponudilo okno/obrazec za aktivacijo d3go-ja. Ko sem zelel potrditi tist obrazec (ponovno, ker d3go imam sicer ze v uporabi) je izpisalo, da je uporabnisko ime (email) ze aktivirano a me naprej (na okno kjer je bilo vcasih mogoce pregledovati aktivirane naprave in spreminjati geslo) ni spustilo.

To zadevo sicer uporabljam ze od kar je prislo ven (pred nekaj leti?!) brez tezav. Mimogrede, na starih napravah lahko preko aplikacij se vedno dostopam do d3go-ja.

Poskusal sem se prijaviti tudi preko drugega uporabnika (preko moj.telemach.si) - sicer vezano na isto gospodinjstvo - pa sem dobil isto aktivacijsko okno.

So kaj mogoce vsesplosno zasustrali, da dobite tudi drugi to, ali so le pri meni. Lahko bi znal biti problem, ker je bila prvotna prijava na moj.telemach narejena z enim emailom, d3go pa na drugega. To je bilo v onih starih casih, ko je bil vmesnik cisto drugacen se mozno. Sedaj pa izgleda, da vezejo avtomatsko vse na isti email.