Telemach!!!

ozajris

Zelenc'
17. feb 2016
3
0
1
Zdravo,
imam modem 2v1 epc3928. Dokler je priklopljen samo namizni računalnik preko kabla je vse ok, ko pa se priklopi še kakšna dodatna naprava preko wifi-ja (laptop, telefon, konzola) internetno povezavo takoj prekine (predvidevam, da se zaradi preobremenjenosti resetira modem??). Po resetu se vse naprave normalno povežejo nazaj in povezava ostane stabilna, dokler se ne poveže še kakšna naprava.
Ima še kdo podobne težave pri tem modelu modema/ruterja?

lp
 

dzoni2k2

Pripravnik
3. avg 2013
62
1
8
Citat:
Uporabnik ozajris pravi:
Zdravo,
imam modem 2v1 epc3928. Dokler je priklopljen samo namizni računalnik preko kabla je vse ok, ko pa se priklopi še kakšna dodatna naprava preko wifi-ja (laptop, telefon, konzola) internetno povezavo takoj prekine (predvidevam, da se zaradi preobremenjenosti resetira modem??). Po resetu se vse naprave normalno povežejo nazaj in povezava ostane stabilna, dokler se ne poveže še kakšna naprava.
Ima še kdo podobne težave pri tem modelu modema/ruterja?

lp

EPC3928 je notoričen, kar se tiče nezmožnosti procesiranja večjega št. vzporednih povezav. EPC3925 je bil malenkost boljši glede tega.

Kupi si lasten usmerjevalnik in prosi naj ti zamenjajo 2in1 za modem only.
 
Nazadnje urejeno:

ozajris

Zelenc'
17. feb 2016
3
0
1
Torej sem pri liniji 120/4 ob dodatnih 80-90€. Bravo telemach.
Hvala za hiter odgovor
smile-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
To lahk imaš brez problema. Samo mislim, da si modem zapomni MAC naslov določene naprave ( tokrat imaš na njega priključena router), če pa kabel priključiš sedaj kar na računalnik pa je možno, da ti nebo delovalo, ker je drug MAC naslov. Zdaj ne vem če še to kabelski operaterji prakticirajo. Pred leti so, sedaj pa ne vem več.
Sej konec koncev lahko poskusiš priklopit samo na računalnik, pa boš videl če dela.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik ozajris pravi:
Zdravo,
imam modem 2v1 epc3928. Dokler je priklopljen samo namizni računalnik preko kabla je vse ok, ko pa se priklopi še kakšna dodatna naprava preko wifi-ja (laptop, telefon, konzola) internetno povezavo takoj prekine (predvidevam, da se zaradi preobremenjenosti resetira modem??). Po resetu se vse naprave normalno povežejo nazaj in povezava ostane stabilna, dokler se ne poveže še kakšna naprava.
Ima še kdo podobne težave pri tem modelu modema/ruterja?

lp

Sam imam 3928S in dela brez resetiranja tudi, če je povezanih 5 naprav naenkrat ena za drugo.
Naredi hard reset in preveri kaj se bo potem dogajalo.

Če bo problem isti potem pokliči na Telemach in ti naj menjajo 2v1 za modem in router, včasih so imeli tp linkov router.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Spet nam ne delajo podnapisi, Telemach support nam je rekel, da je to napaka TV-ja.

Gumb za vklop/izklop podnapisov na daljincu TV-ja ne spremeni nicesar.

Nisem vedel, da TV-ju crkne predvajanje podnapisev
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Debili so tam na helpdesku. Klošarji ki so meni dve leti zatrjevali da je problem z linijo pri meni. Dokler ni neuradnik tukaj uredil zamenjavo modema in magično NOBENIH problemov od takrat več. Res debili.

Pognal sem ponovno iskanje vseh kanalov. Analogni imajo podnapise, digitalni pa ne. HD digitalni jih imajo.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.140
113
Ksz

Kupujemo se en TV.
Imamo paket za 62 ali 64 eur in tri kartice. Danes klicem za novo in mi rece, da imamo to maksimum 3 kartice. WTF? Potreben je nov paket. Super.
Je mozno kupit android tv in upprabit d3go, ki je ze v paketu?

Bom preveril kako je pri ostalih in se bomo prestavili, ce imajo drugi moznost 4 tvjev.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.140
113
Aha hvala, bom še telekom pogledal. Je pa neumno, da jim ze 20 let rentamo podstresje, kjer imajo razdeljeno se k sosedom in naprej.