Telemach!!!

luciano

Guru
3. okt 2011
1.837
834
113
MB
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Upam, da to kdo iz Telemacha bere (očitno ne odgovarjajo na e-pošto in tudi ne vračajo klica, kot to obljubi njihova avtomatska telefonska tajnica).

+1 Nemogoče jih je dobit
jezen.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Mogoče komu pride prav, da ne bo izgubljal časa z njihovo totalno nepregledno stranjo: migracija na nove pakete z novimi cenami in hitrostmi po posameznih paketih.
Sicer je tudi tale spisek delal en funkcionalno nepismen orangutan.
Isti paketi se namreč ponavljajo z različimi cenami, pogosto tudi njihovimi internimi imeni, ki strankam ne povedo nič. Zakaj je enkrat Gold 2 Extra 49,5 enkrat pa 51€ ? in zakaj Gold 2 Ekstra sploh ne obstaja v novih cenikih in ponudbah? Niti pod "stari paketi ki jih ne tržijo več" niti pod "novi paketi od 1.3"...
10.gif
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Telekom vsaj nadgrajuje omrežje. . Kaj pa Telemach dela ? Hitrosti so iste, sam akcije nabijajo ven in preimenujejo pakete. To je delo njihovega marketinga ( no vsaj tukaj nekaj delajo). Pa zaposleni se ven mečejo z speedtesti. Že 3 lete čisto nič. Še docsis 3.0 ni na pol izkoriščen, ker že vsi ostali operaterji v tujini ponujajo hitrosti uploada do 50 Mbitov. Počakajte še do spomladi, ko bo skupina UPC uvedla docsis 3.1 pakete. Pa bodo imei pakete tudi po 100 Mbitov uploada, pr inas pa če bomo imeli srečo, da bomo prilezli do 10 Mbitov uploada.

467716-post_slo.gif


Se POPOLNOMA strinjam
zmaga.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.513
4.471
113
49
Na sončni strani ALP
Sem dobil obvestilo poleg računa, da bo moj nov paket GOLD in hitrosti celo do 20/1
shocked-1.gif


Sedaj imam GOLD TROJKA 60/2. Torej bom po novem dobil slabši prenos in višji račun? Nič jasno...
stupid-1.gif
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Sam imam trenutno paket Gold premium 100/6, pa so mi poslali obvestilo, da bo moj novi paket GOLD 20/2. Seveda tudi za večjo ceno. Pa razumi, kdor more...
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Sam imam trenutno paket Gold premium 100/6, pa so mi poslali obvestilo, da bo moj novi paket GOLD 20/2. Seveda tudi za večjo ceno. Pa razumi, kdor more...
piše v drobnem tisku, da lahko po 2.odst. 129.člena Zakona o elektronskih komunikacijah prekineš naročnino brez stroškov prekinitve in brez pogodbene kazni, če se s spremembami ne strinjaš.
Vsaj to.
 

westnikky

Zelenc'
31. jan 2014
7
0
1
Zdravo,

v najemniskem stanovanju imam telemach in z nakupom nove lcd televizije sem dobila v uporabo Conax modul. Vse je delalo ok do pred par dnevi, ko sem opazila, da nekateri HD kanali, ki so mi prej normalno delali zdej pise "šifriran signal". (Fashion tv HD, Eurosport 1,2 HD) . Zdej me zanima ali je operater omenjene programe kar na enkrat zaklenil in jih dodal med ostale sifrirane HD kanale kateri mi ne delajo (Cinemax 1,2 HD; Food HD, Nickelodeon HD, Shorts tv HD)? Ali je pa prislo do kake motnje/napake v sistemu in ce slucajno je ali je kaka moznost da te programe nazaj odklenem, poiscem v programski shemi?

Vnaprej se zahvaljujem za vaso pomoc!
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.984
165
63
Telemach je imel brezplačno promocijsko obdobje, do prvih dni v februarju. Zdaj so jih zaklenili. To pomeni, da če jih hočeš gledati še naprej, moraš vzeti drug paket, kot ga imaš sedaj.
 

westnikky

Zelenc'
31. jan 2014
7
0
1
Aha, ok hvala. Mi je samo malo cudno ker ostali sportni HD programi delajo, pa cudno da Eurosporta ne delata - ponavadi so sportni programi v svojem paketu. No vsaj do zdaj smo bili tako navajeni. Zgleda ma lastnik (imamo skupaj narocnino) nek drugacen paket. Hvala za odgovore!
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Po zaključku promo obdobja, mi je po ponovnem zaklepu programov, še vedno deloval program Mezzo. Ne bom trdil da imam prav, ampak sumim, da modul “drži” programe, dokler ne izgubi napetosti. Popravite me če se motim.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Pozdravljeni, imam že v stanovanju telemach internet, sedaj bi mogoce se priklopil tv, ali je možno dobiti pri telemachu ci-modul in kartico testno za kakih 24/48 ur?
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.984
165
63
Citat:
Uporabnik westnikky pravi:
Aha, ok hvala. Mi je samo malo cudno ker ostali sportni HD programi delajo, pa cudno da Eurosporta ne delata - ponavadi so sportni programi v svojem paketu. No vsaj do zdaj smo bili tako navajeni. Zgleda ma lastnik (imamo skupaj narocnino) nek drugacen paket. Hvala za odgovore!

Na telemachovi strani si poglej, v katerem paketu so kateri tv programi.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik westnikky pravi:
Aha, ok hvala. Mi je samo malo cudno ker ostali sportni HD programi delajo, pa cudno da Eurosporta ne delata - ponavadi so sportni programi v svojem paketu. No vsaj do zdaj smo bili tako navajeni. Zgleda ma lastnik (imamo skupaj narocnino) nek drugacen paket. Hvala za odgovore!

Mislim, da Eurosport ločeno kasira za HD programe. Ni odvisno od tvojega ponudnika za tv, on jih je moral le odstranit.