Telemach!!!

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Po moje pa le usklajujejo realne hitrosti s paketi - seveda večinoma navzdol. Itak če ne prej se nam večini hitrost na ruterju zniža.
wink-1.gif


Dejansko pa bi jaz če bi bil,..... na Tlelemachu, ustavil akcijo takoj in razpucal drugi in tretji nivo firme!
 

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.884
93
ksz

Očitno so nas vse razveselili z njihovimi neverjetnimi 20/2 hitrostmi, tudi tiste, ki imamo trenutno 120/4 (teoretično).
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik wabb pravi:
Enako obvestilo tudi pri nas. Trenutno Mix XL ET. Upam, da je tiskarska napaka
confused-1.gif

Isti paket, isto obvestilo. Ne vem no, a si resnično lahko privoščijo takšne anomalije. Pa kaj to nihče ne preverja, kaj se strankam pošilja. Lahko bi vsaj nekaj objavili na spletnih straneh v smislu, da se opravičujejo ker je prišlo do tiskarskega škrata, karkoli. Če ne mislijo ponuditi VEČJI UPLOAD v "novih" paketih, grem definitvno na nižjega, še več pa ne mislim plačevati za tele bedarije.
Pa če že pošiljajo neke letake naj imajo vsaj na spletni strani podatke o "novih paketih" ne pa da jim linki ne delajo.
Škoda besed, razočaran sem nad tem Telesmehom, pa tako sem mislil, da bo šlo samo na boljše. Help desk je pa tako čisto v ku.....u
bonk.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Tudi sam sem dobil obvestilo o novih hitrostih: iz 8/768k na 16/1, o novi ceni seveda ne duha ne sluha.

Mogoče komu pride prav, da ne bo izgubljal časa z njihovo totalno nepregledno stranjo: migracija na nove pakete z novimi cenami in hitrostmi po posameznih paketih.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Se pravi, če imam paket Gold trojka Extra, se mi poviša samo naročnina, hitrost se ne spremeni?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Gre za prikrito podražitev storitev, sam bom verjetno menjal operaterja na več odjemnih mestih, ja oni zagovarjajo bo po novem večja brzina neta , pa kaj če nikakor ne rabim večje, to je tako, kot bi vam vsilili jahto namesto malega čolnčka za napihniti za domači bazen.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Union za iOS je že?

Aja - kako pa veš katera je primarna številka?

Me očitno čaka enak problem.
crazy1.gif
Ja Unifon za IoS je že. Tudi jaz nisem vedel katera je primarna številka. Vbistvu sploh nisem vedel da obstajata primarnain sekundarna. Ko se prijavis na Unifon ti po defaultu določi primarno. Zakaj se ne moreš sam odločiti katero številko bos imel na Unifonu?
Kaksni pocarji. To pa težko vidiš na kupu toliko nesposobnih ljudi.

Zaenkrat v Unifonu ni možno izbirat številke ampak ti avtomatsko dodeli primarno. Lahko, da se v prihodnje kaj spremeni zaenkrat pa je žal tako...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:

Predlagam vam, da ukinete GSM storitve oziroma podarite vse skupaj enemu normalnemu operaterju.

Odkar so prevzeli vse skupaj od Tuš-a mi na podjetju vsak mesec preveč zaračunajo mesečne storitve ( za prva dva računa sem dobil dobropis, za tretjega mi po treh tednih še niso odgovorili, četrtega pa ne mislim več plačat)

V ponedeljek sledi prijava na tržni inšpektorat, ker sumim da se to ne dogaja po pomoti.

Sej se je samo lastnik zamenjal in nič druga. Dela se pa isto naprej. Jaz že skor 1 leto nisem naročnik Tušmobila. In ko sem z njimi prekinil razmerje, sem mogel vse poravnati , kar je seveda razumljivo. Telemach se pa spomni čez par mesecev, da nečesar nisem poravnal. Jim pošljem dokazilo, da imam vse poravnano, oni pa še meni kar naprej, da nisem plačal
bonk.gif
.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Že 1 teden čakam na odgovor preko elektronske pošte.
stupid-1.gif
ti povem, da se boš načakal
evil.gif

jaz sem enkrat po novem letu obupal dobiti koga na njihovem helpdesku, zato sem poslal mail. ko po enem mesecu nisem dobil odgovora, sem se raje osebno oglasil v njihovi poslovalnici in opravil v petih minutah. no, v šestih, ker sem se pritožil, kako ti lahko dajo aneks v podpis, brez da bi ti omogočili, da ga prej prebereš
bonk.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Gre za prikrito podražitev storitev, sam bom verjetno menjal operaterja na več odjemnih mestih, ja oni zagovarjajo bo po novem večja brzina neta , pa kaj če nikakor ne rabim večje, to je tako, kot bi vam vsilili jahto namesto malega čolnčka za napihniti za domači bazen.
želim ti več sreče pri drugih operaterjih. recimo telekom je nazadnje podražil, brez da bi sploh ponudil kako novo ali večjo storitev. oni so zgolj napravili analizo cen in se odločili, da lahko za štos podražijo:
http://svet24.si/clanek/novice...obilnih-paketov
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Telekom vsaj nadgrajuje omrežje. . Kaj pa Telemach dela ? Hitrosti so iste, sam akcije nabijajo ven in preimenujejo pakete. To je delo njihovega marketinga ( no vsaj tukaj nekaj delajo). Pa zaposleni se ven mečejo z speedtesti. Že 3 lete čisto nič. Še docsis 3.0 ni na pol izkoriščen, ker že vsi ostali operaterji v tujini ponujajo hitrosti uploada do 50 Mbitov. Počakajte še do spomladi, ko bo skupina UPC uvedla docsis 3.1 pakete. Pa bodo imei pakete tudi po 100 Mbitov uploada, pr inas pa če bomo imeli srečo, da bomo prilezli do 10 Mbitov uploada.
 
Nazadnje urejeno:

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Se pravi, če imam paket Gold trojka Extra, se mi poviša samo naročnina, hitrost se ne spremeni?

Silver paket tudi. Preimenuje se v Silver 2 in podraži za 1€, hitrost pa ista. Bravo Telemach, to je darilo za zvestobo.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
KSZ

Imamo še stari Košarkar MIX XL paket. Paket HBO premium je zraven.

Bo Gold trojka premium ok?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Se pravi, če imam paket Gold trojka Extra, se mi poviša samo naročnina, hitrost se ne spremeni?

Silver paket tudi. Preimenuje se v Silver 2 in podraži za 1€, hitrost pa ista. Bravo Telemach, to je darilo za zvestobo.

confused-1.gif


Imam enak primer in se mi je hitrost podvojila (detajli v mojem prejšnjem postu).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moj Gold paket tudi ostane ista brzina 40/2 in podražitev.

Plenilec že kaže svoj obraz monopolista.

Uničil je konkurenco, zdaj pa bomo počasi nadrsali.