Telemach!!!

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dinamični IP so meni omenjali pri podaljšanju vezave že pred par leti v MB. Ker me to v resnici ni zanimalo in mi je vseeno sploh ne vem ali imam statičnega ali dinamičnega. Ma seveda imam dinamičnega, kdo pa si sploh želi statičnega.
wink-1.gif
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
KSZ

Pa kaj je z vami Telemach!? Kličem, da bi rad dodal drugi naročniški paket mobilne telefonije v portal Moj Telemach in pravi klena punca na drugi strani, da to ni mogoče in da naj odprem še en račun!? Potem pa hočem dodati še drugi sprejemnik pod zgodovino porabe videa na zahtevo in ZOPET NE GRE!!! Dejte za drugi sprejemnik prosim uporabljat dt.telemach.si (Pregled porabe za telefonijo in VOD).

A ste zmešani!! Tri različne portale, s tremi različnimi uporabniškimi podatki naj uporabljam za štiri (4!) naprave! Banda nesposobna! 3,14zda, a ko je pa treba ceno zvišat, pa nimate nobenih problemov, a ne!
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
ksz

A tistim, ki imamo še stare hitrosti (8/768) se bodo samodejno dvignile hitrosti na 16/1? Ali je treba zamenjati paket (imam še stari MIX S - predvidevam, da se cena za tega tudi dvigne ali?)?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pred enim tednom sem klical na helpdesk, ker sem si želel nastaviti Unifon. Nisem ga mogel pravilno nastaviti, ker imam 2 stacionarni številki (primarno in sekundarno). Po defaultu vzame primarno številko. Prijazen glas na Helpdesku je preveril in mi zagotovil, da bo to v najkrajšem času urejeno (da bodo spremenili primarno številko). Ker po nekaj dnevih še vedno ni bilo nič, sem napisal mail na tehnično podporo. Seveda do danes še vedno nisem dobil njihovega odgovora. Celoten postopek sem še enkrat ponovil po telefonu, kjer mi je že drugi prijazen glas zagotovil da bodo uredili.
Danes se preko chata povežem s svetovalcem, mu razložim moj problem in da je moj nalog odprt že 1 teden. Po njegovem preverjanju mi hladnokrvno pove, da zamenjava primarne/sekundarne številke NI MOGOČA??????
bonk.gif

Jaz sem brez besed. Sam delam na tehnični pomoči in če bi pri nas tako delali , bi bil že dooooolgo brez službe.
A je kakšen Telemachovec tukaj da malo preveri?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Union za iOS je že?

Aja - kako pa veš katera je primarna številka?

Me očitno čaka enak problem.
crazy1.gif
Ja Unifon za IoS je že. Tudi jaz nisem vedel katera je primarna številka. Vbistvu sploh nisem vedel da obstajata primarnain sekundarna. Ko se prijavis na Unifon ti po defaultu določi primarno. Zakaj se ne moreš sam odločiti katero številko bos imel na Unifonu?
Kaksni pocarji. To pa težko vidiš na kupu toliko nesposobnih ljudi.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Eno vprašanje za teoretike: Na ciscotu epc3925 imam 8 Downstream kanalov in 1 US. Zdaj mi pa naj nekdo pojasni, kakšen upload je možen na 1 kanal ??
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Odvisno od širine kanala in tipa modulacije. Recimo da je razpon, med nižjo (QPSK, 3,2 MHz) hitrost cca 5 Mbps pa do višje (16QAM, 6,4 MHz) cca 20 Mbps. So pa možne tudi vmesne možnosti in višje modulacije.
 
Nazadnje urejeno:

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
So mar to tiste novosti, katere so z velikim pompom najavljali, da se bodo pripetile že v nam bližnji prihodnosti oz. v letu 2016!


Citat:
Uporabnik Super pravi:
Naj ob teh podražitvah HD paket postane del razširjene sheme in roka. Da se leta 2016 (dodatni) HD programi tretirajo kot nek hud (plačljiv) nadstandard je kratko malo smešno.
× 2

Kot premium uporabnika me zelo interesira s čim upravičujejo povišanje zneska mesečne naročnine dotičnega paketa,
za katerega že celo večnost obljubljajo, da bodo povišali vsaj hitrost uploada.
Odkar Telemach očitno želi postati novi Telekom, gredo stvari samo še strmo navzdol, žal pa si ne želijo (nočejo) priznati,
da kakovost njihovih storitev pada!
Tipično obnašanje monopolista, sicer pa, odkar je centrala v Beogradu, se niti ne čudim, da zadeve nikakor ne "klapajo"...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Odvisno od širine kanala in tipa modulacije. Recimo da je razpon, med nižjo (QPSK, 3,2 MHz) hitrost cca 5 Mbps pa do višje (16QAM, 6,4 MHz) cca 20 Mbps. So pa možne tudi vmesne možnosti in višje modulacije.

Kako pa naj vem kako modulacijo imam ?
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.541
2.259
113
Po pošti sem dobil obvestilo, da bodo podražili storitve, ampak da me bodo nagradili s hitrejšim internetom in da bo moja nova hitrost neverjetnih 20/2. Trenutno imam 80/4.
Včasih bi se najrajši zjokal
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Tudi jaz sem dobil isto bedarijo. Včasih se res vprašaš, kako sploh ta firma funkcionira...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Jaz sem dobil pošto da se sedaj moj paket imenuje gold extra. Nikjer pa ničesar ne piše o ceni tega paketa. Najde kdo?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ne, to ni ta paket. Za tega ki naj bi ga jaz imel od marca naprej je 185+ kanalov in 80/4 interenet, ne 120/4.

Kater paket je torej gold extra? Niti slučajno ne mislim imeti gold extra trojka za 52 evrov. Plačujem 48.5 in že to je preveč.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Upam, da to kdo iz Telemacha bere (očitno ne odgovarjajo na e-pošto in tudi ne vračajo klica, kot to obljubi njihova avtomatska telefonska tajnica).

Predlagam vam, da ukinete GSM storitve oziroma podarite vse skupaj enemu normalnemu operaterju.

Odkar so prevzeli vse skupaj od Tuš-a mi na podjetju vsak mesec preveč zaračunajo mesečne storitve ( za prva dva računa sem dobil dobropis, za tretjega mi po treh tednih še niso odgovorili, četrtega pa ne mislim več plačat)

Ker ponavadi želim tuje "napake" rešiti na kulturen način tega na raznih forumih ne objavljam.
Sem pa po štirih zaporednih previsokih računih izgubil upanje, da bodo ti nesposobni šalabajzeri uspeli to v prihodnje porihtat.

V ponedeljek sledi prijava na tržni inšpektorat, ker sumim da se to ne dogaja po pomoti.

Vse ostale uporabnike pa pozivam, da dobro pregledate specifikacijo vaših računov !