Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
A bodo s to podrazitvijo dvignili tudi upload za vsaj 2-3x?

Prej znižal, kot pa zvišal
evil.gif
Če zdaj ni omrežje zmožno, da bi ponujali pakete po 20 Mbitov uploada, potem nebo na docsis 3.1 nič drugače.
 
Nazadnje urejeno:

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Naj ob teh podražitvah HD paket postane del razširjene sheme in roka. Da se leta 2016 (dodatni) HD programi tretirajo kot nek hud (plačljiv) nadstandard je kratko malo smešno.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Lahko pokličeš in vprašaš. Če ti kaj drugače povedo, poročaj.

Take stvari se objavijo na spletni strani. Sicer bom pa zdaj večkrat prečekiral http://myip.is/ pa da vidim, če se bo IP spremenil. In od kdaj približno naj bi teli dinamični IP-ji začeli v praksi "obratovati"?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Hm, gledam te nove pakete oz pač aktualne...optika je draga, ceneje od 41€ sploh ni, medtem ko se preko kabla dobi že za 30.

V čem je finta?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Pomoje na račun hitrosti, optika ima vseeno 20 20 najnižjo hitrost, ampak mene to ne gane. Jaz bi raje imel ceno 30 na mesec in magari 5 DLja in 0.5 ULja...ne pa da se plačuje toliko
 
2. okt 2007
3.754
2.224
113

Kaj še komun danes ne dela internet na območju Štajerske, ali pa so že aktivirali dinamične IP naslove? Trenutno se več ne morem povezati domov... telefonija pa deluje, ker telefon normalno zvoni, zato mi je malo čudno vse skupaj...
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Se obetajo kaksna povisanja hitrosti v paketih ali ne?

Zanima me za optiko.

LP,
PIC
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Kaj še komun danes ne dela internet na območju Štajerske, ali pa so že aktivirali dinamične IP naslove? Trenutno se več ne morem povezati domov... telefonija pa deluje, ker telefon normalno zvoni, zato mi je malo čudno vse skupaj...

južno od MB sem včeraj že bil na dinamičnih IPjih, zaradi te glupe poteze se mi je "podrlo" par stvari. Namesto da bi uvedli IPv6 nas prestavijo tehnološko še malo nazaj v zgodovino...

telemach postaja vedno večje stranje! a obstaja kateri od velikih ISPjev v SLO, ki privzeto omogoča statične IPje? Zamenjava operaterja je tako verjetno edino stvar, ki jo "razumejo"!
 
2. okt 2007
3.754
2.224
113

zakaj kot fizična oseba ne bi smel biti upravičen do statičnega IPja, saj ga rabil že zaradi službenih zadev, nadzora hiše,....
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Telemach CC:

klic na tehnični pomoč (o čakanju rajši nebi): če želite imeti stalni IP morate pri nas vzeti poslovni paket.....

sledi klic na naročila (poglej, poglej, tu pa ni treba nič čakati): želim naročiti poslovni paket. A ste pravna oseba? Ne, fizična. No
potem pa ne morete dobiti poslovnega paketa, morate biti pravna oseba....

BRAVO Telemach! Uspešno ste spravili svoje stranke v paradoksalno situacijo!

PS: a ima kdo prava informacijo, zakaj so sploh ukinili fiksne IPje? da gre za pomanjkanje v4 ni razlog, da je s tem izboljšana varnost pa tudi ne. torej kaj?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

zakaj kot fizična oseba ne bi smel biti upravičen do statičnega IPja, saj ga rabil že zaradi službenih zadev, nadzora hiše,....

Ker pač za pravne osebe imajo to v ponudbi, za fizične pa ni potrebe.

Če se rabi kaj takega, kot si opisal, potem je na voljo veliko internetnih storitev, ravno s tem namenom, brezplačno.
 

mattt

Zelenc'
14. jul 2015
6
0
1
Kakorkoli, pravne osebe gor ali dol, a ne bi bilo fer, da bi nas o tem vsaj obvestili ? Najbolj, pa me jezi njihov ignorantski pristop. Mogoče, bi pa tudi mi uporabniki morali biti bolj dlakocepski in za vsak najmanjši izpad zahtevat dobropis ....