Telemach!!!

mattt

Zelenc'
14. jul 2015
6
0
1
A poslovni paketi so enaki kot v redni ponudbi al so drugačni? Ker niso nikjer posebej objavljeni ...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Se strinjam, če imaš voljo in čas, jim vedno piši dopis ja, hudič je, da ko preračunaš, da se kregaš za nekaj centov in da za to porabiš 10min, se zaveš, da je škoda tvojega časa
wink-1.gif


Edino pač, če so izpadi dolgotrajni, na naši lokaciji, jih ni, ne vem kdaj nazadnje ni delal Telemach, edino ko je komplet vrglo ven štrom za pol ure
smile-1.gif
 

mattt

Zelenc'
14. jul 2015
6
0
1
Splača se itak ne, ampak mogoče bi se Telemach pol zavedel, da smo tudi uporabniki fer do njih...

Žal pa je tako, da konkurence na našem področju ni, tako da si to očitno lahko privoščijo...
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Kolikor vem ta dinamični IP ni nič novega. Če nimaš večjega izpada je vedno isti. Kot sem pa že pisal, se je meni parkrat že spremenil. Na zadnje prejšnji teden. Pred tem pa decembra 2014. Sem šel iskati nazaj v tem postu, ko sem se tu bunil
evil.gif
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Kolikor vem ta dinamični IP ni nič novega. Če nimaš večjega izpada je vedno isti. Kot sem pa že pisal, se je meni parkrat že spremenil. Na zadnje prejšnji teden. Pred tem pa decembra 2014. Sem šel iskati nazaj v tem postu, ko sem se tu bunil
evil.gif

Hudič je v podrobnostih - frekvenci spreminjanja po novem! Do nedelje sem imel dobrih 9 let isti IP, potem pa se je začelo: včeraj novi IP, danes spet drugi. Bomo videli kaj bo jutri... Če bi se spremenil 1x na leto bi že potrpel.

PS: strogo tehnično je IP res dinamičen že nekaj let, vendar je bil do sedaj praktično fiksen....
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

zakaj kot fizična oseba ne bi smel biti upravičen do statičnega IPja, saj ga rabil že zaradi službenih zadev, nadzora hiše,....

Ker pač za pravne osebe imajo to v ponudbi, za fizične pa ni potrebe.

Če se rabi kaj takega, kot si opisal, potem je na voljo veliko internetnih storitev, ravno s tem namenom, brezplačno.

To imam najraje, ko nekdo drugi najboljše ve, kakšne so moje potrebe. Ko, kad je bilo druga Tita. Telemach = PTT Slovenije.

Prosim za pomoč pri ustrezni brezplačni internetni storitvi: Iz telemachovega domačega omrežja sem imel oddaljen dostop do službenega pcja, na firewallu pa ustrezno pravilo vezano na fiksen IP telemacha.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik andmer99 pravi:

PS: a ima kdo prava informacijo, zakaj so sploh ukinili fiksne IPje? da gre za pomanjkanje v4 ni razlog, da je s tem izboljšana varnost pa tudi ne. torej kaj?

Zaradi analognega radia, več ne morejo ponujati statičnih IPjev
bonk.gif
 

mattt

Zelenc'
14. jul 2015
6
0
1
Citat:
Uporabnik andmer99 pravi:
PS: strogo tehnično je IP res dinamičen že nekaj let, vendar je bil do sedaj praktično fiksen....

Strogo tehnično, še imajo danes na njihovi strani napisano:
"Ob sklenitvi naročniškega razmerja za internet, vam dodelimo statični naslov IP z možnostjo dinamičnega pridobivanja naslova."
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.541
2.259
113
Še komu d3go ne dela?
ERROR! Failed to read file "/twintv3_proxy/iview/MobileDevices/version.txt?1454443538900" (error="503").
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.984
165
63
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Tudi meni ne in na Moj telemach se ne morem prijavit.

A ti napiše nepravilno geslo?
Meni to na telemachu dela že nekaj dni, zdaj ko 3dgo spet dela, pa tudi tam zavrne prijavo.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Sicer z D3Go res skoraj nikoli nisem imel težav, vendar danes tudi meni zavrača - češ, da je geslo napačno, čeprav preverjeno vpisujem pravilnega. Po drugi strani mi moj.telemach.si deluje.

Imam pa vprašanje v zvezi s splošno podražitvijo/spremembo cenikov. Ne duha ne sluha ni o bivših paketih Košarkar. Nekateri drugi stari paketi so omenjeni, o tem pa nisem našel nič. Se potem niče ne spremeni, ali zgolj iz njihove nepregledne stani ne uspem najti pravega dokumenta?
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Tudi 4Mix paketi niso omenjeni pri podražitvah. D3go pa tudi meni ne dela. Sem pa zadnjič na iphonu 6 pri D3go opazil 4,5mbit/s bitrate (micen 4.7"in 1334x750), a jst na 5,5" full hd androidu dobim 3mbit/s...
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Sem klepetal po TM Chatu. Sprva mi je študent trdil, da se bo spremenila cena in "povišale" hitrosti. Za hitrosti je navedel take kot jih že imam. Po vrtanju mi je šele čez čas odgovorili, da to ne drži in me bodo v resnici prestavili na redni "ekvivalentni" paket in tega še nimajo objavljenega, menda pride pisno po pošti.

Takle imamo. Interna organizacijo imajo pa bolj porazno. PR bi lahko dal vsaj svojim zaposlenim kakšen teden v naprej za "domačo nalogo" da se o tem izobrazijo, in ne da zavajajo ter šele po vrtanju stank dejansko poizvedujejo kaj se jim v resnici dogaja.
 
Nazadnje urejeno:

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Vedno slabše in slabše, tale Telemach, pa tako sem imel dobro mnenje ob njihovem prevzemu ET v Celju.
Najprej poslušam, da obstaja možnost, da spremenijo statične IP-je v dinamične
bonk.gif
, potem vidim, da se bodo za nas, ki imamo stare pakete storitve podražale, potem pa še porazni odzivi študentekov na help desku.
PUSTITE NAM STATIČNE IP NASLOVE!!!!
PONUDITE ŽE ENKRAT PAKETE PRIMERLJIVE PAKETOM NA OPTIKI (ne pa da smo v 21 stoletju 100 let za leseno žlico
evil.gif
)

nahrung002.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Vsaj na območju Celja ( bivši ET) še niso začeli IPjev spreminjat. Upam, da bo tako tudi ostalo.