Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
ksz...

Je kdo zadnje čase kje izvedel priklop telemacha "na novo"? Nekje, kjer niti kabelske televizije ni, nič torej, čisto na novo. So pa kabli.

Koliko bi naj to kaj trajalo (da sploh pridejo in priklopijo) in če je še vedno brezplačno?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Torej ima kdo kakšno idejo kako povrniti podnapise na TV?


Izvedel sem tovarniško ponastavitev TVja in pognal ponovno iskanje vseh programov. Programsko shemo mi naloži POPOLNOMA zmešano. Na 1 je nek radio in tako naprej. Podnapisi pa še vedno samo na HD kanalih. Razni discoveryji pa brez. Država za iskanje je nastavljena na finsko, jezik podnapisov v TV meniju na slovenščina.

Kako to uredit? A je lahko šel conax ali kartica v [cenzura]?
 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Meni so na HD rekli, da je nemogoče, ker kao podnapisi pridejo skupaj s sliko in da ni fora v kartici. Jaz sem obupal se z njimi kregat
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

ozajris

Zelenc'
17. feb 2016
3
0
1
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik ozajris pravi:
Zdravo,
imam modem 2v1 epc3928. Dokler je priklopljen samo namizni računalnik preko kabla je vse ok, ko pa se priklopi še kakšna dodatna naprava preko wifi-ja (laptop, telefon, konzola) internetno povezavo takoj prekine (predvidevam, da se zaradi preobremenjenosti resetira modem??). Po resetu se vse naprave normalno povežejo nazaj in povezava ostane stabilna, dokler se ne poveže še kakšna naprava.
Ima še kdo podobne težave pri tem modelu modema/ruterja?

lp

Sam imam 3928S in dela brez resetiranja tudi, če je povezanih 5 naprav naenkrat ena za drugo.
Naredi hard reset in preveri kaj se bo potem dogajalo.

Če bo problem isti potem pokliči na Telemach in ti naj menjajo 2v1 za modem in router, včasih so imeli tp linkov router.

Tudi to ni pomagalo..pri punci z enakim modemom in slabšo linijo tudi prekinja pri povezavi nove naprave.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Davorle pravi:
D3 dom naj bi ponujal gledanje na treh televizorjih-digitalne programe??

D3 dom ima programe na do 3 tevejih.
D3 go (kot aplikacija) pa na do 5 napravah.

Teoretično če imaš en smart tv in 3 tvje lahko daš na smarta d3go, ampak jaz tega nebi delal.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
No pač, da je digitalna televizija, je mislil. Torej digitalni signal se lahko da na 3 TVje po priključku. Če kdo hoče imeti več doma, mora naročiti več priključkov.

Še vedno pa je na voljo analogen signal, katerega se lahko da na poljubno št. TVjev
smile-1.gif


netko, kateri TVji pa podpirajo d3go kot že "vgrajen" app TVja?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
netko, kateri TVji pa podpirajo d3go kot že "vgrajen" app TVja?
Ja to tudi mene zanima. A je na teh TV-jih že po defaultu gor D3GO ali je potrebno kako inštalirati?
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Saj zato sem napisal teoretično, če ti uspe aplikacijo naložit na smart tv. Ampak v praksi pa ... težko.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Jaz imam en oneboard računalnik ( olimexa a20 - pač podobna zadeva kot Raspberry Pi), na njem android in d3go in tako spremljam D3GO na TV.
Druga rešitev so razni android boxi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Zakaj pa android, saj imaš tudi windows boxe, pa lahko še igraš igerce gor, ipd.

Ampak to je hassle, miljon naprav povezanih, vse bi moralo biti v eni.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Tudi windows box bi bil OK. Sem pač bolj pristaš odprte kode in zato vedno pač najprej omenim Android.
Se pa strinjam z tem, da imaš miljon naprav, namesto ene naprave. Samo kaj ko ti ena tista naprava ( cisco STB) popije vse živce, kar jih še imaš. Če povem po pravici, mi preko android boxa ( za 30 € nek kitajček) d3go deluje hitreje, kot ciscotov STB.