Telemach!!!

peetras

Pripravnik
11. sep 2012
36
0
6
Pozdravljeni, mene pa zanima, kako prestavim eno uro nazaj na televiziji oz na zimski čas? imam pa conax modul...če prestavim ročno, ne kaže točno sporeda..
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Odvisno od TV. Jaz na Panasonicu moram spremeniti časovno cono iz GMT+2 v GMT+1
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Kaj pa D3GO za smart Tv.
Ni mi za to vašo škatlo imet bi pa prav prišlo kdaj kaj nazaj pogledat

Govoril v četrtek s "skrbnikom ključnih strank" in je rekel, da tega skoraj sigurno ne bo.
Tudi mene to muči.



No to je tudi pod njihovo streho https://www.nettvplus.com/nettv-samsung-smart.html

in ne vem zakaj bi bilo nemogoče.

Pa lahko omejijo samo na telemach omrežje me ne moti
evil.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Kaj pa D3GO za smart Tv.
Ni mi za to vašo škatlo imet bi pa prav prišlo kdaj kaj nazaj pogledat

Govoril v četrtek s "skrbnikom ključnih strank" in je rekel, da tega skoraj sigurno ne bo.
Tudi mene to muči.



No to je tudi pod njihovo streho https://www.nettvplus.com/nettv-samsung-smart.html

in ne vem zakaj bi bilo nemogoče.

Pa lahko omejijo samo na telemach omrežje me ne moti
evil.gif

Saj ni rekel, da je nemogoče, ampak mi je nekaj o avtorskih pravicah razlagal, me ni niti zanimalo več potem ko je rekel, da tega ne bo - vsaj ne kmalu.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.544
2.259
113
A kaj komplicirajo pri menjavi modem/router za navaden modem? wifi crkne vsaj 2x na dan in bi rad menjal za navaden modem
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Skoraj edina realna možnost je prijava napake preko telefona, potem ti oni pošljejo serviserja z novim modemom, "i tako dva tri puta" in potem spoznaš serviserja in ti sam predlaga, da naslednjič pa boš dobil modem brez ruterja. Lahko sicer probaš že v prvo zahtevat brez ruterja ampak dvomim, da rata.
Tako je teklo pri nas.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik hdx pravi:
A kaj komplicirajo pri menjavi modem/router za navaden modem? wifi crkne vsaj 2x na dan in bi rad menjal za navaden modem

Sam sem imel takšen primer in so mi ga brez problema zamenjali za modem, ker uporabljam svoj, kakovostnejši router
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

V ponedeljek je bila na travel chanel oddaja, ki bi si jo rad ogledal v d3go...

Ja glej ga zlomka... ni si je možno ogledati.

Pa kaj tile pri telemachu se šalijo al v čem je problem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Možnosti sta dve, ali ni TC v shemo D3GO ali pa je od takrat minilo že več kot 72 ur.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadeve ni v shemi očitno, ker program, dva na travel ch., je NGC, kjer pa lahko predvajam...

Neverjetno zakaj je potem sploh v programskem vodiču...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Potem pa naj dajo ven iz sheme ta program, če ga d3go ne podpira za 72 ur nazaj.

Neresni so.

Telemach postaja nevaren monopolist, aroganten do uporabnikov.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
to je splošen problem agresivne konkurenčnosti. v želji ponuditi nekaj več kot konkurenca so prisiljeni izdajati tudi nepreverjene in nepopolno delujoče produkte. dokler se uporabniki ne bodo pritoževali (ali bognedaj celo odšli h konkurenci) je vse dobro.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
A v živo tudi ne dela? Na D3GO nimajo vsi programi ogleda za nazaj, v živo pa lahko gledaš. Pač ponudnik ne dovoli ogleda za nazaj.