Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Sej Cisco modem ni slab, kar se tiče funkcionalnosti. Katerega Mikrotika več ne dobiš ?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.375
2.415
113
Sem telemachov naročnik, pa me zanima ali ste pogruntali kakšno opcijo kako preko PC-ja (Windowsi) iz D3go časovnega preskoka posneti oddajo oz. kak film? Je opcija? Podatek bi rabil čimprej da mi preskok ne uide
smile-1.gif
hvala! LP
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Če nujno potrebuješ, išči bolj v smeri zajemanja zaslona v kombinaciji z zvokom. Ker kolikor mi je znano, ima D3Go svoje streame kodirane, kar pomeni, da je praktično nemogoče direktno zajemati video.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Načeloma zaznava tudi programe, ki omogočajo zajem zaslona (npr. če je VLC odprt, ki omogoča zajem zaslona, D3GO ne deluje). Vrjetno obstaja kakšna opcija (no skoraj sigurno), ampak mogoče bi bilo lažje poiskat kakšno drugo možnost, da posnameš, to kar želiš.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Kaj pa D3GO za smart Tv.
Ni mi za to vašo škatlo imet bi pa prav prišlo kdaj kaj nazaj pogledat
 

Gizmo

Pripravnik
26. feb 2008
74
0
6
A mogoče kdo ve, zakaj mi potem, ko so mi na modemu namestil Unifi, ne morem spreminjati nastavitev WiFi-ja?
Vse opcije nastavljanja so sive, pr tem mislim nastavitve za svoj domač WiFi, ne Unifi......
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
@gizmo
Resetiraj modem, če bo še vedno isto mi pošlji naročniške podatke na ZS, da preverim.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Pri prijavi na moj.telemach.si, mi zahteva telefonsko ( registracijo telefonske). Isti problem v službi, isto pri meni doma. Vneseš katerokoli številko ( poskušam z eno, ko je na Telemach mobilu in z mojo drugo ( ki je na simobilu), pa mi, ko vpišem telefonsko in kliknem pošlji napiše: Kode ni bilo mogoče potrditi. Prosim poskusite znova.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Uporabnik baldrick pravi:
Madona tale modem/ruter Cisco je OK. Saaam moti me to da se ga ne da skonfigurirat, kaj če bi kdo FW zrihtal da bi delal normalno pa ga ne bi nihče menjal. Port forwrding mi je naredil sive lase. Mikrotika pa ne dobim nikjer več tega za SOHO uporabo.

Telemach / UPC ima svoj fw, ki ima določene funkcionalnosti onemogočene. Če bi dobil stock fw in ga uspel namestit, bi bila zadeva verjetno boljša. Ampak to ni edini problem. Domet wifi-ja je katastrofalno slab. Imo je ta škatla daleč od OK, kot praviš ti.

Jaz sem ga imel cela dva dni, potem so mi ga zamenjali z "modem only" Ciscom, nanj pa sem obesil stari wrt54gl.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Pri ciscotu epc3925, se lahko zamenja WLAN modul, ki je na mini pci-e ( podobno, kot imajo laptopi). Zdaj tega Telemachovega modema še nisem odpiral imam pa dva ciscota epc 3925 ( kupljen na nizozemskem) in ta dva imata dosti boljši doseg WLANA. Zdaj ali je v njem drug wlan modul, ne vem ali pa je programsko omejena moč wlana na Telemachovih modemih.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Sem ravno (povezava dveh številk) zato zadnjič klical na tehnično pomoč in odgovor je bil: Žal nam trenutno veliko stvari ne deluje (to je bil tisti dan, ko se je sesedlo celotno mobilno omrežje) in ta je ena izmed njih. Vam pa toplo priporočam, da počakate z uporabo moj.telemach. Jaz svoje številke na vašem mestu ne bi še dodajal in bi počakal, da ste celotna zmeda uredi. Kdaj pa to bo, pa žal ne upam ugibati, upam le, da bo to kmalu.

Vsaj enkrat sem dobil pošten odgovor, brez floskul!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

Sedaj pa gre združiti na Moj Telemach mobilno telefonijo z ostalimi storitvami...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Kaj pa D3GO za smart Tv.
Ni mi za to vašo škatlo imet bi pa prav prišlo kdaj kaj nazaj pogledat

Govoril v četrtek s "skrbnikom ključnih strank" in je rekel, da tega skoraj sigurno ne bo.
Tudi mene to muči.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
@atapej Innbox V60-U, ki ga imamo na dsl-u in OŠO sistemih pa tudi na TS optiki se kr dobro obnese, sploh pri DSLu je bolj stabilen in se načeloma malo bolje sinhronizira kot Fritzbox.