Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Bodite veseli, da je digitel tu in nam pomaga, meni je vse uredil oz svetoval

Tak da ne nam ga preganjat
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Ni bilo mišljeno osebno! Če si tako občutil - sorry.

Me je samo presenetilo, ker mi nekako ni jasna logika (če bo sploh taka) in ker so/ste meni do sedaj menjali stvari (no - stvar - modem) free of charge, pa čeprav je bila menjava moj kapric (iz WIFI na navadnega).

Digi:
nahrung002.gif


Ups - še nekaj. Lahko vseeno malo "povrtaš" ali bo TM kdaj ponudil kabelski Fritzbox kot modem. Bi ga namreč imel - tudi ob morebitnem polnem plačilu zanjga.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Jaz imam Fritza v službi+FritzFon. Baje sploh prvi pri nas. Sem ga imel že prej na Telekomu, pa sem izrazil željo.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
@gr69
Fritzbox 6360 kabelski se "načeloma" ne daje strankam imamo sicer vse skupaj enih 15 komadov, ki smo jih testno dobili od teh je 6 komadov pri (poslovnih) naročnikih, pa še to je bila izjema in smo šli pač na roko in realizirali želje naročnikov med njimi je tudi uporabnik "klemen_".
Zakaj jih nimamo v redni ponudbi točno ne vem nekje iz "višjega" nivoja je prišla taka komanda.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Pozabil povedat, da je bil že zamenjan, ker je štrajkal wi-fi, tako da kar ostani na Ciscotu.
tongue-1.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Jaz načeloma na FritzBoxu (kabelskem) nisem imel nobenih težav s samim delovanjem omrežja je pa občasno zabluzil in se nisem mogel zlogirat na modem, dokler ga nisem resetiral ...drugače je pa kr uredu Švaba je Švaba
tongue-1.gif
.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
In kaj pravijo v zgornjih štukih?

Mam več upanja na kakšno reakcijo, če boste "prikoritneži" jezik stegnili.
tongue-1.gif


Glede na to kaj Fritz (švaba
grims-1.gif
) ponuja mi osebno ne bi bilo pretežko "sofinancirati" ga.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Madona tale modem/ruter Cisco je OK. Saaam moti me to da se ga ne da skonfigurirat, kaj če bi kdo FW zrihtal da bi delal normalno pa ga ne bi nihče menjal. Port forwrding mi je naredil sive lase. Mikrotika pa ne dobim nikjer več tega za SOHO uporabo.