Telemach!!!

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Tudi jaz imam popolnoma nelogičen račun, kar neki klici in SMSji zaračunani. Spisana reklamacija, pa da vidimo.
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
252
10
18
Slovenija
Jaz imam zračunane mms-e, naročnina bi morala biti 4€ je 6€. Nikjer ni viden aneks za popust kot naročnik telemachovih storitev.
Čeprav sem ga podpisal. Neomejeni klici so uklopljeni, Piše mi pa, da imam še 116 minut v ostala omrežaja. Za crknt.
Javil pred enim tednom pa še kar niso popravili. Uglavnem kaos.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ampak to pa je res višek, da se v email preko outlooka prijavljaš z neko "kodo", namesto kar elektronskim naslovom, to pa je res ene 10 let stara "tehnologija".

DIGITel, daj predaj tole "naprej", naj spremenijo. Ker najhuje pa je, da potem te "kode" nikjer ne najdeš, le na tistem papiru ki si ga dobil ko si naročil telemach.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo pri mailu je to, da pri trieri (ki spada pod telemach), lahko spremenim geslo za pošto, pri telemach.net mailih pa tega nisem našel.

https://posta.telemach.net/

Sicer pa račun mi štima ta mesec. Lahko bi bil nižji, a to je to
smile-1.gif
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Kako je s temi routerji pri Telemachu? Sedaj imam WRTja, kateri je zadostoval potrebam, sedaj ko pa imam hitrejso linijo, pa je postal "presvoh" in bi ga moral zamenjati in se mi ne zdi smiselno kupovat novega za osnovne potrebe.
A imajo te routerje na zalogi v poslovalnicah, ali ga je potrebno kako drugace narocit, ker v paketu mi pripada, ampak do sedaj ga nisem potreboval.

thnx
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kakšen teden mi zdaj spet kocka sliko.

Ne vedno. Včasih je ok, včasih ni.

Dvomim, da je težava pri meni, ampak je to najbrž posledica preobremenitev z novimi uporabniki, dela na omrežju ipd..

Stvar je sitna, ker včasih celo napiše = ni signala in televizija samodejno izbriše programe, moram dat potem na novo iskanje.

Internet pa dela.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Kako je s temi routerji pri Telemachu? Sedaj imam WRTja, kateri je zadostoval potrebam, sedaj ko pa imam hitrejso linijo, pa je postal "presvoh" in bi ga moral zamenjati in se mi ne zdi smiselno kupovat novega za osnovne potrebe.
A imajo te routerje na zalogi v poslovalnicah, ali ga je potrebno kako drugace narocit, ker v paketu mi pripada, ampak do sedaj ga nisem potreboval.

thnx

Če si do sedaj uporabljal Linksysa in celo z kakšnim dobrim custom firmwarom boš razočaran z ponudbo pri Telemachu. Zamenjali ti bodo modem z njihovim kao modem routerjem (all in one) ali pa ti bodo ponudili njihov router.
Kupi novejši Linksys ali ASUS na katerega boš dal DD-WRT ali Tomato, kar ti je ljubše.
Zase bi kupil tole http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_3259_avt107803_linksys__wireless_router_ea4500
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Poskusi resetirati geslo. Meni pa takoj pri prijavi zateži za registracijo tel. št,. Ko kliknem pošlji kodo mi javi Kode ni mogoče potrditi ......
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
poskusi še enkrat čez nekaj časa. meni je isto napisalo, pa sempustil odprto okno in ko sem čez čas poskusil znova, je napislao, da je poslalo kodo. le da na telefon nisem prejel nobenega SMS
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Shraniš si papir v fascikel al pa fotkaš in ga daš na drive
smile-1.gif


Jaz mam od triere papirje od .... hoho...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Pa saj uporabniško ime ne more biti nekaj težkega. Probaj se ga spomnit. Če si npr. Janez Kočevar, potem je uporabniško ime nekaj v tem smislu hocejan ali hocejane. Vsaj pri Trieri je bilo včasih tako. Drugače, pa se pogodbe in take zadeve shranjuje na zato primernem mestu, tudi 20 let, če je potrebno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ne, je neko generično uporaniško ime, začne se z "tt", potem pa neke cifre, toliko se ga spomnim, ker sem imel v starem outlooku. Zdaj pa je šel tisti laptop rakom žvižgat in se ne morem spomnit...