Telemach!!!

22. jul 2007
13.274
1.576
113
124
Kaj pa hitrost ali sem kaj spregledal
sprasujem se.gif
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Kje si pa ti našel 100GB, jaz sem za UniFi naše samo 5GB "skupna omejitev 5 GB prenosa podatkov v posameznem koledarskem mesecu, po dosegu katere se hitrost prenosa podatkov zniža na 64 kbps".
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
kako se sprogramira daljinec za sprejemnit d3 cisco . nekaj so pritiskali in negre .
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja to je "smešno". Sem se prijavil izključno z dvema napravama, ampak ker večkrat ni prijel sem se pač ponovno prijavil in potem naenkrat: imate že preveč naprav. Potem sem vse odjavil (bil je 4X isti iphone) in na novo prijavil, zdaj pa je mir.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Naprava Naslov MAC Proizvajalec naprave

Nokia Lumia 925
................................. Nokia Corporation Odjavi
Število naprav, ki jih lahko odjavite ta mesec: 5

smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
ksz

Tale združitev jih yebe na polno.

Za zadnji mesec ni bilo računa in sem šel preverit na moj.telemach: v pdf-ju vidim račun za september, cifra je sumljivo visoka, račun se glasi na nekega Jožeta z drugega konca Slovenije. Poleg tega mi v spisku klicev (fiksna - trojček) očitno zaračunavajo tudi dohodne klice.

bonk.gif


Sej bodo počasi uredili... upam.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
heh, v MB v telemachu v planet tuš je nonstop gužva...tako da očitno je odziv na reklamo ogromen, večji kot so načrtovali, ker se občasno nabere tudi vrsta čakajočih, itd.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
ksz

Tale združitev jih yebe na polno.

Za zadnji mesec ni bilo računa in sem šel preverit na moj.telemach: v pdf-ju vidim račun za september, cifra je sumljivo visoka, račun se glasi na nekega Jožeta z drugega konca Slovenije. Poleg tega mi v spisku klicev (fiksna - trojček) očitno zaračunavajo tudi dohodne klice.

bonk.gif


Sej bodo počasi uredili... upam.
Pri meni isto blo, so popravli danes.
Meni je to sicer konkretno sumljivo, da tako izdajajo celotna imena, naslove in davčne številke. To je sigurno zrelo za kakšno inšpekcijo?