Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

A je kje drugje tudi TM kompletno down?

Pri meni (celjski konec - oz. malo bolj vzhodno), bivši ET, je vse dol - ni neka, ni TV in ni telefona.
jezen.gif

Ko pa kličem preko mobilnega telefona na TM pa sploh veze ne dobim. Zdaj al je šel cel TM f curaka, ali jim je pregorela centrala, ker vsi kličemo zaradi izpada?!
17758-icon_confused.gif


BTW - na analogni dela FOP TV in A kanal - na drugih samo zamrznjena slika.
sprasujem se.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Zakaj na D3GO nekaterih oddaj ne morem gledati za nazaj? Nekatere delajo OK, nekatere pa sploh ne?
Primer je Wheeler Dealer na Discoveryju. Želim pogledati oddajo od včeraj pa je ne more. Ali pa Two and a Half Men na KanaluA. Oddaja pred in po tej seriji pa deluje
confused-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kdaj bodo Fox in podobni programi na D3GO na vljo za ogled tudi v telekomovem omrežju?
Trenutno napiše, da ne moreš gledat v tem omrežju in se mi to zdi popolna bedarija.

Greš na dopust kjer imajo telekom omrežje in se lahko obrišeš pod nosom, da bi zvečer pogledal kako oddajo na fox ali discovery preko D3GO.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kdaj bodo Fox in podobni programi na D3GO na vljo za ogled tudi v telekomovem omrežju?
Trenutno napiše, da ne moreš gledat v tem omrežju in se mi to zdi popolna bedarija.

Greš na dopust kjer imajo telekom omrežje in se lahko obrišeš pod nosom, da bi zvečer pogledal kako oddajo na fox ali discovery preko D3GO.
A drugi prgrami pa delajo v Telekomovem omrežju? (ali kakšnem drugem)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Digitel

Telemach je vodilen pri YU programih, toliko te navlake kot jo ima Telemach nima nihče drug.

Če že pri nas dobiš toliko juge, potem me zanima zakaj v jugi ne dobiš naših kanalov?

Dajte že enkrat dodat Da Vinci Learning program in ga nehajte " srat " z dodajanjem jugo programov, ki jih imamo že več kot vseh ostalih.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Ima še kdo probleme z youtubom? 1080p ne uspe predvajat nobena naprava na 40/4liniji, kabl ali wifi.
Čisto možno, da je novi Cisco modem kriv. Se pravi bom mogo zamenjat in če hočem ta rozter kaj sem ga prej mel brezplačno v najemu, morem zdaj plačevat 2€ na mesec ali kupovat svojega, pa saj niste normalni no. Ne vem zakaj nisem mogo arrisa nazaj dobit, ki je preden se je pokvaro delal perfektno, skupaj z njihovim wifijem ki mi je tablico in telefone čisto ok vzdrževal. Reset na tovarniške ne pomaga...
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kdaj bodo Fox in podobni programi na D3GO na vljo za ogled tudi v telekomovem omrežju?
Trenutno napiše, da ne moreš gledat v tem omrežju in se mi to zdi popolna bedarija.

Greš na dopust kjer imajo telekom omrežje in se lahko obrišeš pod nosom, da bi zvečer pogledal kako oddajo na fox ali discovery preko D3GO.

V teoriji naj bi kanali na D3GO delovali le na Telemachovem omrežju, tudi slovenski. V praksi pa je malo drugače. Če delajo nekateri, bodi vesel.


Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Ima še kdo probleme z youtubom? 1080p ne uspe predvajat nobena naprava na 40/4liniji, kabl ali wifi.
Čisto možno, da je novi Cisco modem kriv. Se pravi bom mogo zamenjat in če hočem ta rozter kaj sem ga prej mel brezplačno v najemu, morem zdaj plačevat 2€ na mesec ali kupovat svojega, pa saj niste normalni no. Ne vem zakaj nisem mogo arrisa nazaj dobit, ki je preden se je pokvaro delal perfektno, skupaj z njihovim wifijem ki mi je tablico in telefone čisto ok vzdrževal. Reset na tovarniške ne pomaga...

Za začetek izmeri hitrost povezave na speedtest.net. Pa če nagaja, naredi tovarniški reset, kot sem predlagal že na prejšnji strani.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Speedtest pokaže normalne rezultate, samo youtube bremza. Tov. reset pa na zalost ne pomaga.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@Digitel

Telemach je vodilen pri YU programih, toliko te navlake kot jo ima Telemach nima nihče drug.

Če že pri nas dobiš toliko juge, potem me zanima zakaj v jugi ne dobiš naših kanalov?

Dajte že enkrat dodat Da Vinci Learning program in ga nehajte " srat " z dodajanjem jugo programov, ki jih imamo že več kot vseh ostalih.

467716-post_slo.gif


Puno je tega juga, me zanima, kdo to sploh gleda. Očitno so poceni pa filajo shemo, ni druge.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Speedtest pokaže normalne rezultate, samo youtube bremza. Tov. reset pa na zalost ne pomaga.

Potem v tem primeru Telemach oz. njegova oprema ni krivec. Moraš se sprijaznit s tem, da nekatere videe nalaga "u iber" počasi, nekateri pa hitro. Zakaj? Ker so bolj popularni videi "keširani" tudi v Sloveniji oz. se nahajajo na slovenskih Google strežnikih, nekateri pa pač ne.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Še komu ne dela EPG na ciscotovi 4682 škatli od tistega izpada včeraj? Tudi sicer ta jajca zmrzujejo vsaj 2-3 tedensko in pomaga samo izklop iz elektrike...potem pa 5 minut čakanja, da se zadeva postavi. Prestavljanje kanalov traja včasih po 5 in več sekund
frown-1.gif