Telemach!!!

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Kak za koga - eni celo primerjajo internet preko optike z internetom preko bakra !
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Z youtube so problemi pri vseh operaterjih oziroma pri samem youtube, ko so sedaj privzeto nekaj omogočili.
Prejšnji vikend na siolu sem skoraj znorel preden sem našel add on, da sem izklopil to novo sranje in da je začel yt normalno delat, tam tudi ta html5 ni pomagal.
 

Digg31

Zelenc'
28. jun 2012
24
0
1
Naročil sem nov paket, in imam Cisco 4682, in zdaj moram vsako jutro ponovno ugasnit in prižgat sprejemnik, da mi spet najde programe, ker ko ga prižgem ne kaže nič.


A se to še komu dogaja?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.501
5.675
113
Evo jaz sem v temi kar se interneta tiče. Ta post pišem preko mobilnega omrežja. Da ne omenim, da zadnja 2 meseca internet ne dela vsakih 15 minut. Izpad pa za 2 minuti. Kot da se nekaj konstantno resetira. Pa ni to moj ruter, ker se vidi na modemu da ni signala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čudno, da dela telemach tuš 😊 jao jao, kaj se grejo
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
A na tem ciganskem telemachovem helpdesku kdaj dela več k en jeben tehnik? Čakaš ko budala da ti jeben odzivnik pove da je preveč klicev in da bodo vrnil klic. Kar bodo moj [cenzura]. 50% časa ne vrne noben, 50% časa me pa pokliče en ob enajstih zvečer. Klošarji.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Mb tabor ne dela (poleg UKC) . Pa spet nobenega obvestila?
 
Nazadnje urejeno:

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Sigurno bo to krivo, če bodo sploh podali kako obvestilo o nedelovanju. O opravičilu pa še sanjat ne moremo. Tudi pri novem Merkator centru ne dela internet. Kaj je težko dat obvestilo na net: "Pojavljajo se težave pri uporabi interneta na območju Maribora. Napako že odpravljamo in se vam iskreno opravičujemo", konec OK počakam da popravijo. Ampak tega očitno niso sposobni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Obstaja kak program,ki čekira mesečno nedelovanje? Da odbijem od položnice