Telemach!!!

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Ima mogoče še kdo probleme z WiFijem na TP Linku? Že kar nekaj dni se mi zgodi, da se ne morem povezat prek WiFija. Pokaže sicer, da je našel omrežje ampak je zaščiteno in se ne more povezat. Moram izklopiz ruter da se lahko povežem.!
 

roberro

Zelenc'
9. apr 2013
5
0
1
Ima kdo kakšen nasvet?

Telemach ponuja samo 3 kartice/sprejemnike. Mi že imamo dva, kupili pa smo TV, ki zaradi PiP zahteva 2 kartici. Seveda ju ne moremo dobiti ...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Pa ni vrag, da nimaš katerega prijatelja, ki ima naročnino na TMju in sta mu dve kartici več kot dovolj.
rolleyes-1.gif
 

roberro

Zelenc'
9. apr 2013
5
0
1
tv je panasonic tx47as750e. z eno kartico lahko gledaš v enem oknu vse dvb-c kanale, v drugem oknu pa samo odklenjene (okrog 10 kanalov).

aha, torej če dobim od drugega naročnika Telemacha kartico, bo to delovalo? zanimivo.

so mi ponudili novo naročnino, da, ampak to je 18.5 eur minimalno na mesec.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
V cetrtek ali petek mi je preko noci zablokiralo en kup kanalov in mi predvaja le programe iz zacetne sheme... Se je komu podobno zgodilo? Berem na njihovih obvestilih, da so nekaj posodabljali...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Za pravi PIP potrebuješ dva tunerja in s tem dve kartici.

Odvisno od izvedbe. Načeloma je 1 tuner dovolj za vse kanale na isti frekvenci, pa tudi 1 kartica lahko funkcionira z večinimi tunerji v isti napravi.
 

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
NOVI PROGRAMI V DIGITALNI SHEMI
22. 10. 2014 televizija

Spoštovani naročniki!


Danes smo v digitalno programsko shemo dodali nove televizijske programe.




V začetno shemo smo dodali 3 nove programe:

N1 Srbija (Programsko mesto 125)

N1 Hrvaška (Programsko mesto 126)

N1 BiH (Programsko mesto 127)



Program N1 je nov EKSKLUZIVNI regionalni informativni program, ki pokriva področje bivše Jugoslavije in deluje tudi kot ekskluzivni partner za CNN. Program temelji na objektivnem novinarstvu in uredniški neodvisnosti.

Več informacij o programu najdete na www.n1info.com ter na Facebook strani N1 Info


V paket PINK smo dodali 3 nove programe:

Pink Erotika 1 (Programsko mesto 232)

Pink Erotika 2 (Programsko mesto 233)

Pink Bravo (Programsko mesto 234)





Program Pink Si smo prestavili v začetno shemo.

Pink Music smo prestavili iz začetne sheme v paket Pink.


Kako do novih programov?

Sprejemnik CISCO – programi se posodobijo sami. V primeru težav vas prosimo, da napravo izklopite iz električnega napajanja in jo ponovno vklopite.
Sprejemnik HANDAN – programi se bodo samodejno dodali na konec seznama. Če se programi niso dodali samodejno, vas prosimo, da zaženete ročno iskanje na frekvenci 322.

DVB-C televizorji (Conax modul, sprejemnik Technisat) – Programi se bodo v seznam programov dodali samodejno. V primeru, da novih programov ne vidite, vas prosimo, da ravnate skladno z navodili za svoj model televizorja in po potrebi zaženete iskanje.

Vir: http://www.telemach.si/sl/zase...digitalni-shemi
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Zakon, še nekaj novih balkanskih programov...bravo Telemach. Vratite nam Jugoslaviju...

5676tič:
Da Vinci Learning pa seveda niste sposobni dodat.

P.S. CNN in "Program temelji na objektivnem novinarstvu in uredniški neodvisnosti" ne gresta skupaj!