Telemach!!!

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Dvojka Flex mu je najbolj odgovarjal... + adrenalin... Drugo pravi da ne rabi...

Drugi kolega ma pa zaenkrat analogno shemo, bo dal zahtevek za digitalno čez par mesecev...

Dvojka Flex + Adrenalin je dražje kot Silver paket pri Telemachu. Za razširjeno shemo pa je doplačilo celo 15,10 EUR (za vsega 140 programov).
sprasujem se.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Se podpišem. Odlično napisano!

Ampak nad takimi reakcijami se bi moral zamisliti tudi operater, saj je to cisto v cloveski naravi. tako da ni samo uporabnik nefleksibilen, tudi operater mu zadeve ni cisto nic olajsal.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telemach je uporabnike obvescal o nameravanih spremembah na obvestilih pri poloznicah, letakih in spletni strani. Zdej ce uporabnik tega ni zasledil, se seveda upraviceno jezi. Operater je zelel ozavestiti uporabnike, ce jih ni dosegel, je posledica tak primer.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
confused-1.gif


In kaj bi moral operater, zraven že naštetega, še narediti, da bi "dosegel" uporabnika? Se odpraviti k vsakemu 3x osebno in mu narisati?
Tu je krivda o "neinformiranosti" izključno in samo na strani uporabnika.

Pa da ne nesporazuma - tudi sam se malo jezen na TM (no - bolj na sebe), ker sem za razliko od gasdopodna prehitro "menjal" od ET na TM - in tako popušil 2x hitrost interneta. Kaj češ - bom pač zdaj moral dve leti počakati na naslednjo "ugodno" akcijo. Pa upam, da bodo čimprej dvignili upload - beri ukinil analogne TV programe (radio naj pustijo - mi je malo glupo radio preko TV poslušati
tongue-1.gif
).
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
580
5
18
Citat:

Dvojka Flex + Adrenalin je dražje kot Silver paket pri Telemachu. Za razširjeno shemo pa je doplačilo celo 15,10 EUR (za vsega 140 programov).
sprasujem se.gif

Jaz pa pravim, da ni vse v ceni. Odkar telemach hara po Celju je zanesljivost storitev bistveno slabša, kot je bila pod Turnškom...
Amis in T-2 sta glede zanesljivosti storitev mnogo boljša in ja, prestopov ni zanemarljivo malo...
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Obveščenost gor ali dol... Gre za delo v škodo uporabnika... To je bistvo... To so v škodo uporabnikov nardili... Na našem koncu bo precej prestopov, kolikor sem informiran. In prav je tako...

Že pod Turnškom so bili kar naprej problemi z delovanjem pri nas... Zato smo takoj menjali doma, ko je prišla optika...
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Hvala bogu, da pri Amisu ne rabiš nič razen TV-ja !
wink-1.gif

Gre za odnos do uporabnika in samovoljno ravnanje operaterja v škodo uporabnikov BREZ VSAKEGA NJIHOVEGA SOGLASJA !
Na Amis centru smo bili že 3, ki so s TV prehajali k njim, zaradi Telefujevega samovoljnega ravnanja...

Čas ko je bil uporabnik zadnja budala so minili
cheer.gif

Ne da so ti časi minili, eni so stalno večje ....., zarad tega, ker brez kartice nekaj ne deluje gre po škatlo in dodatni daljinec k drugemu operaterju za slabšo kvaliteto slike in večji račun
bonk.gif

Če bi tvoj kolega znal čitat bi vedel, da se bo to zgodilo.

Skoraj ne morem verjeti. Glede na to, kakšne težave si imel s Telemachom, sotrpinom kljub vsemu odsvetuješ prehod k drugemu operaterju.
13.gif
 

LaUros

Pripravnik
13. feb 2008
327
0
16
Ljubljana
Mi smo par dni nazaj preklopili iz analognega, zdaj pa vprasanja
smile-1.gif


- ali EPC3925 omogoca bridge mode ali so to cisto izklopili (FW: e3925-ES-16-c1200r5593-140807c)?
- koliko casa rabi TV za preklop med HD kanali? V bajti sta dva philipsova LED TV, oba s kartico in traja obcutno prevec - se da to izboljsat?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Skoraj ne morem verjeti. Glede na to, kakšne težave si imel s Telemachom, sotrpinom kljub vsemu odsvetuješ prehod k drugemu operaterju.
13.gif

So porihtali in sedaj špila kot švicarska ura.
Pa si videl zakaj se je odločil za prestop, zaradi tega, ker ne zna čitat in potem je on najbolj ubogi?

Od vseh operaterjev je še Telemach za svoj denar vedno najboljša izbira.
Amis se igra ponudnika s kvaliteto in te pri njih nikoli ne bo, T2 pa pogojno, o Telekomu in njihovem odnosu do strank pa ne bom izgubljal besed.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Kdo ne zna čitat ? Ko začne folk tu neki po svoje sklepat, takrat se pa res začnejo problemi...

Lepo je bilo napisano da prehod zato, ker je Telemach delal v škodo svojemu uporabniku...
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Jaz pa še vedno čakam na informacijo kakšna cena se je do sedaj plačevala za TV stroritve pri Turnšku in kakšna je bila programska shema.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Programska shema je bila solidna... Ampak so bile kar naprej okvare, vsaj na našem koncu...
Tik preden smo menjali na T-2 smo za premium plačevali z 2 conax karticama 30 €.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Pri Telemachu je razširjena shema 26,50 € (vključen 1 conax modul) + dodatni conax modul 2,50 € = 29 € (se grem stavit da ima Telemach veliko bolj bogato shemo kot Turnšek)

Koliko sedaj plačuješ pri T-2 in kaj dobiš za to?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik LaUros pravi:
Mi smo par dni nazaj preklopili iz analognega, zdaj pa vprasanja
smile-1.gif


- ali EPC3925 omogoca bridge mode ali so to cisto izklopili (FW: e3925-ES-16-c1200r5593-140807c)?
- koliko casa rabi TV za preklop med HD kanali? V bajti sta dva philipsova LED TV, oba s kartico in traja obcutno prevec - se da to izboljsat?

EPC ne omogoča bridge načina ( vsaj te verzije, ko jih ima Telemach). Nasplošno, pa imajo v tujini na teh modelih velike probleme z bridge mode, ta da je najbolje da je tako kot pač je sedaj. Pa ne si misliti, da če bo kdo kje dobil original firmware od ciscotovega modema in ga flashal, da bo potem delovalo kaj bolje. Sem jaz pred meseci dobil od kolega, ko dela za cisco v Nemčiji firmware, pa se modem sploh ni hotel postaviti, ker pač ima Telemach na CMTS drugačno konfiguracijo. Jaz sem do sedaj imel na modemu izključen DHCP. Na en port sem priključil Mikrotikovo zver CCR in na njem vključil DHCP. Vse do nadgradnje ( 7.Avgust) je to delovalo. Sedaj pa je največja fora, da imam priključen en računalnik direkt na modem, pa moram ročno nastaviti IP iz subneta, ki je namenjen omrežju, ki je priključeno na Mikrotik router. Sprva sem mislil, da sem na Mikrotiku kaj zatupil, pa sem poizkusil z drugim routerjem pa zopet isto.
Kar se pa tiče preklapljanja programov. Je vse skupaj počasno, tudi če imaš kartico v TV. Da še pa imaš ciscotov sprejemnik, pa je še bolj počasi. Če imaš philpsov TV, poskusi na njihovi strani od podproe pogledati, če obstaja kakšna nadgradnja firmwara.
 
Nazadnje urejeno: