Telemach!!!

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
580
5
18
Question: Če ima kolega kartico za DTV viška, a bo delala na drugem naslovu? Ali je to vezano na ID sprejemnika? :p
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
580
5
18
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:

Rad bi slišal, kaj so zdaj s tem dosegli, ko so to naredili... ?
bonk.gif

Prisilili uporabnike, za plačujejo 2,5€ za vse dodatne TV sprejemnike.
uf-1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
V globalnem, Telemach po celotni Sloveniji izvaja poenotenje digitalne sheme. In ker je nedavno prevzel Turnška, kateri je imel svojo politiko digitalne TV, se sedaj zadeva prilagaja.
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik lithium pravi:
Question: Če ima kolega kartico za DTV viška, a bo delala na drugem naslovu? Ali je to vezano na ID sprejemnika? :p

Do zdaj ni bilo vezano... Jz sem ene parkrat k enemu od teh kolegov nesu mojo kartico, pa sva lahko normalno gledala...
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Hvala bogu, da pri Amisu ne rabiš nič razen TV-ja !
wink-1.gif

Gre za odnos do uporabnika in samovoljno ravnanje operaterja v škodo uporabnikov BREZ VSAKEGA NJIHOVEGA SOGLASJA !
Na Amis centru smo bili že 3, ki so s TV prehajali k njim, zaradi Telefujevega samovoljnega ravnanja...

Čas ko je bil uporabnik zadnja budala so minili
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Zakaj ne Amis IMO: 1.) Višja cena 2.) Slabša kvaliteta slike (Telekom stream) 3.) Nima HD različice najbolj gledanih programov 4.) STB in dodatni tv daljinec ...

Srečno.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zakaj ne Amis IMO: 1.) Višja cena 2.) Slabša kvaliteta slike (Telekom stream) 3.) Nima HD različice najbolj gledanih programov 4.) STB in dodatni tv daljinec ...

Srečno.

On ma pač že net od Amisa... Jaz sem itak na T-2 na Telekak optiki...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Hvala bogu, da pri Amisu ne rabiš nič razen TV-ja !
wink-1.gif

Gre za odnos do uporabnika in samovoljno ravnanje operaterja v škodo uporabnikov BREZ VSAKEGA NJIHOVEGA SOGLASJA !
Na Amis centru smo bili že 3, ki so s TV prehajali k njim, zaradi Telefujevega samovoljnega ravnanja...

Čas ko je bil uporabnik zadnja budala so minili
cheer.gif

Ne da so ti časi minili, eni so stalno večje ....., zarad tega, ker brez kartice nekaj ne deluje gre po škatlo in dodatni daljinec k drugemu operaterju za slabšo kvaliteto slike in večji račun
bonk.gif

Če bi tvoj kolega znal čitat bi vedel, da se bo to zgodilo.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Namesto ene bo druga škatla, ker je še star CRT TV, slabša kvaliteta slike napram DVB-C standardu se pa tudi na tistem TV pomoje ne bo opazila...
 
Nazadnje urejeno:

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
zarad tega, ker brez kartice nekaj ne deluje gre po škatlo in dodatni daljinec k drugemu operaterju za slabšo kvaliteto slike in večji račun
bonk.gif

Če bi tvoj kolega znal čitat bi vedel, da se bo to zgodilo.
zmaga.gif

Dosti ljudi to naredi iz kljubovanja, saj nima veze da bo drugje imel manj/višjo ceno, važno je da oni njega ne bodo jebal. Večina takih potem nikoli glasno ne prizna napake, da je ravnal preveč v afektu... Tak bo "novega" operaterja hvalil do onemoglosti, pa četudi je 100x slabši od prejšnjega...

Me pa zanima primerjava shem Turnška do "včeraj" in njegova cena ter cena Amisa in njegova shema. Da vidimo to čisto zmago!
cheer.gif
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Dvojka Flex mu je najbolj odgovarjal... + adrenalin... Drugo pravi da ne rabi...

Drugi kolega ma pa zaenkrat analogno shemo, bo dal zahtevek za digitalno čez par mesecev...
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Kolikšno pa ima sinhronizacijo modema? Kolega ve, da Amis ne prodaja teh "do" 15Mb ne kot ostali operaterji ampak kot odprto hitrost, kar lahko pomeni tudi samo do cca 2 Mb, odvisno od zmožnosti povezave. TV pa še nekaj hitrosti požre zase.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Sem mu to vse povedal... Prej je mel Amis samo internet 4 MB / 512...

Ocenjujem da je tam sinhronizacija vsaj ene 12... Za poln net bo pač mogu bit TV ugašen..