Telemach!!!

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Sem na telemachu, kockalo ni vsaj do takrat ko sem zaspal. Je pa slila bila porazna. Še HD je bil slabši od SLO1 brez HD.

Od koga pa so bile kamere?
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
91
1
8
Trenutno imam naročen Telemach košarkar mix (50/2) in še stari Arris modem (Docsis 2.0).

Razmišljam, da bi šel na paket Gold trojka Extra, se pravi na hitrost 120/4. Predvidevam, da za tako hitrost moj trenutni modem ne bo več primeren?

Če se grem na Telemach zmenit, da mi dajo nov modem, katerega Ciscota priporočate, da ga poizkusim dobiti od njih? Ali ti "all in one" Ciscoti podpirajo tudi direkten network bridge, da bi nanj obesil Mikrotika in se sam zajebaval z routingom in wi-fijem (tako kot imam trenutno)?
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik EFX pravi:
Trenutno imam naročen Telemach košarkar mix (50/2) in še stari Arris modem (Docsis 2.0).

Razmišljam, da bi šel na paket Gold trojka Extra, se pravi na hitrost 120/4. Predvidevam, da za tako hitrost moj trenutni modem ne bo več primeren?

Če se grem na Telemach zmenit, da mi dajo nov modem, katerega Ciscota priporočate, da ga poizkusim dobiti od njih? Ali ti "all in one" Ciscoti podpirajo tudi direkten network bridge, da bi nanj obesil Mikrotika in se sam zajebaval z routingom in wi-fijem (tako kot imam trenutno)?

Pri Trojkah se Arrisa v vsakem primeru menja. Najbolje, da se zmeniš za Cisco 3208 ali 3212, ki sta samo modema, se pravi brez vgrajenega routerja. Deluje precej bolje kot z EPC 3925.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Citat:
Uporabnik EFX pravi:
Ali ti "all in one" Ciscoti podpirajo tudi direkten network bridge, da bi nanj obesil Mikrotika in se sam zajebaval z routingom in wi-fijem (tako kot imam trenutno)?
Ne.
Natančneje: v osnovi podpirajo bridge mode, vendar je ta funkcionalnost onemogočena s prilagojeno različico programske opreme, ki je naložena na Telemachove modeme.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kak je sedaj v gold paketih, se placujejo sprejemniki ali ne?
Zakaj za vraga so mi zaracunali dva?
En sprejemnik (ali kartica) je v vsakem primeru vključen v ceno naročnine, od "Extra" paketov naprej sta vključena dva. Dodatni se plačajo, mislim da 2,5€ mesečno po komadu.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Ne vem zakaj se pritožuješ tukaj, nisi pa sposoben poklicat na Telemach in jih vprašat.
Sem imel podoben primer pa so mi takoj poslali novo položnico, na kateri pa so dodali še popust za tisti mesec
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@jendomen

Kaj ti znaš brat ali si šprical v šoli?
Kdo se kaj pritožuje?

Sprašujem, če sta oba sprejemnika brezplačna glede na to, da sta napisana pri paketu Gold extra ali se kateri plača.

Pokliči na podporo in jih vprašaj to kar sem vprašal tukaj, potem pa pokliči še enkrat čez pol ure in vprašaj isto, boš prijetno presenečen, ko boš dobil različna odgovora.

p.s.
Drugič pa tak primer prej javi, da ne bodo še koga hoteli " nategnit " na suho in da bodo uporabniki bolj pazljivi pri plačilu položnice.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

slučajno imam d3go na tablici in zdaj ko sem hotel zagnat piše, da na rootani ne deluje...

jao telemach
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ksz

slučajno imam d3go na tablici in zdaj ko sem hotel zagnat piše, da na rootani ne deluje...

jao telemach
To imaš novo tablico? Jaz sem imel LG Gpad 8 in mi je isto pisalo. Sem klical na HelpDesk in so mi rekli, da ravno na tej tablici ne deluje
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nexus 7 (2012) pa sem ga pred časom rootal, prej je delalo.

Ker pa to redko uporabljam, sem bil rahlo presenečen, kako so pametni pri Telemachu, da jih namesto plačane naročnine, zanima kakšen hardware imaš.

p.s.
v mb mi tudi ne dela unifi wifi, najde, mam aktivirano, samo potem neka težava (res pa je, da imam windows phone, ki je že sam po sebi problem)

Dela komu tole?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

mi je pa alter pomagal in sem dobil apk ki deluje sedaj

res ne razumem njihove politike
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
mi je pa alter pomagal in sem dobil apk ki deluje sedaj

res ne razumem njihove politike
Pa misliš da je to politika Telemacha ali enostavno aplikacija ne "prenese" rootanih naprav? Jaz skoraj ne morem verjeti, da bi to Telemach omejeval.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

zadevo se da enostavno urediti za vse naročnike...

sedaj mi dela, ko je nekdo ob pivu zadevo uredil :)
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
zadevo se da enostavno urediti za vse naročnike...

sedaj mi dela, ko je nekdo ob pivu zadevo uredil :)
Glavno da si zrihtal. Jaz sem zaradi tega sranja menjal tablico. Mi tudi z modificiranim programom ni delalo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, itak sila redko, da bi kaj pogledal za par dni nazaj (do 3 dni se vidi nazaj če se ne motim), ampak če že majo, zakaj ne bi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

na koncu pa hocem videt viasat history... pa ni...

nema gumba predvajaj