Telemach!!!

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Opažam, da na TV kanalu "Cinestar Action" še vedno niso pravilno časovno usklajeni slovenski podnapisi. Predvidevam, da se to dogaja tudi pri ostalih naročnikih?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Danes mi je crknil Cisco 4682. Ni odziven, ura se ne posodablja, če ge izmakneš se ura ponastavi, preveri za posodobitve potem pa je tema oz. miljarda pikic.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.459
1.429
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Meni se dogaja isto. TV mi ne dela, pri mami pa dela!? Na pomoči se nobeden ne javi,klasika!!!
jezen.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@jonny77

Tole probaj:

Factory reset

- preklopiš zadaj stikalo na 0 (izklop)
- pritisneš in držiš vse tri tipke: VOL - , CH - in CH+
- med tem, ko držiš tipke, preklopiš zadaj z drugo roko stikalo na 1 (vklop) in še naprej držiš vse tri tipke dokler na display-u ne izpiše CLR ( cca. 25 sekund )
- sedaj lahko tipke spustiš in počakaš, da se izpiše DONE in potem pritisneš POWER tipko na sprednji strani sprejemnika, da se začne dowload software in počakaš da se sprejemnik postavi. ( zna trajat med 2-5 minut in če se ne motim se 1x tudi sam izklopi in vklopi ampak ne smeš nič pritiskat )


Pozor, če ti izpiše AULd, si slabo držal tipke!
Ponovi!
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Kolikor sem opazil so neke spremembe pri VOD vmesniku, medijski center če pritisneš zeleno tipko, Hitrost preklapljanja programov je nespremenjena - počasna.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Kakšna ideja zakaj bi mi na tablici javljal d3go da je geslo/email napačen? 100% pravilno vse, pa me ne spusti čez. Napravo imam do sedaj samo eno aktivirano.

EDIT: Sem uredil, Adblock Plus je potreboval da sem speljal promet čez proksi.
 
Nazadnje urejeno:

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Včeraj sem prestavljal med TV programi na "Cisco 4682" in na nekaterih hd kanalih ni bilo logota od programa. Bil pa je na programu "Šport TV 1" vendar na njem ni bil prikazan pravi logo, bil je namreč od "ESPN America HD". Se nam mogoče v bližnji prihodnosti obeta ta kanal v ameriški različici? Mogoče kdo ve kaj več o tem? To bi bilo res super.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
FOX ne dela na d3Go. Ne v appu ne na browserju ze par dni. Samo meni?

Napaka bi morala biti odpravljena.
Prosim preveri.
Zdaj pa dela ja. Ena stvar še, tehnik mi je starega arrisa, ki je crkno, zamenjal za cisco EPC3925, ki pa mi živce požira, ker "zgubi WAN", omrežje ostane, naprave povezane, strani pa noče naložit, dokler naprave ne odklopim iz omrežja in spet povežem, nakar dela pol dneva. Pol pa spet enako. Se pa to dogaja kakih 2x na dan. So pa povezane 4 naprave wireless in 2 napravi preko kabla, v uporabi pa je ponavadi ena ali dve, več skoraj nikoli. Je to pač cisco in je to to, ali se da kak rešit?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Priporočam menjavo za "običajni" modem (oznake iz glave ne vem), brez wifi. Je pa res, da boš v tem primeru moral uporabit dodatni wifi router. Včasih, preden so uvedli to all-in-one katastrofo od EPC3925, ti ga je telemach priskrbel brezplačno. Imel si pač dve škatlici, modem in router, ampak je zadeva špilala precej bolje in to je še danes priporočena konfiguracija. Sam sem ob EPC3925 zdržal cel dan, preden sem klical in zahteval menjavo. Imam pa svoj wifi router in niti nisem zahteval njihovega.

Če bodo komplicirali z menjavo, imaš poleg opisanih težav vsaj dva dodatna razloga: trenutni cisco ima *katastrofalni* wifi in ne bodpira t.i. bridge mode-a.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Kdo ve, zakaj se mi teletekst v SLO 2 programu postavi na stran 510 in ne na stran 100, kot je bilo to še pred par dnevi in kot je na SLO 1?
Tv je Samsung.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Meni cisco 3925 dela sedaj čist vredu. Največji problem je firmware na cisco 4682 sprejemniku, ko iz kvalitetnega izdelka naredi klump. Ta cisco ima lepo onemogočeno funkcijo, da lahko uporabljaš za storitve funkcijo, da epg in VOD delujeta preko modema, ki je vgrajen v STBju ali pa preko zunanje linje ( recimo iz kabelskega modema, ki je namenjen internetu).
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
FOX ne dela na d3Go. Ne v appu ne na browserju ze par dni. Samo meni?

Napaka bi morala biti odpravljena.
Prosim preveri.
Zdaj pa dela ja. Ena stvar še, tehnik mi je starega arrisa, ki je crkno, zamenjal za cisco EPC3925, ki pa mi živce požira, ker "zgubi WAN", omrežje ostane, naprave povezane, strani pa noče naložit, dokler naprave ne odklopim iz omrežja in spet povežem, nakar dela pol dneva. Pol pa spet enako. Se pa to dogaja kakih 2x na dan. So pa povezane 4 naprave wireless in 2 napravi preko kabla, v uporabi pa je ponavadi ena ali dve, več skoraj nikoli. Je to pač cisco in je to to, ali se da kak rešit?

Kot je že "blazko" napisal, lahko prosiš za zamenjavo EPC3925 za 3208 ali 3212. Torej za navaden modem. Nanj potem priklopiš svoj router ali pa pri Telemachu vzameš v najem TP-Link router za dodatno 2EUR/mesec.

Je pa še druga možnost. Poskusi z zobotrebcem ali pisalom tiščati v reset luknjico, ki je zadaj na modemu, 30 sekund. Po tem počakaj nekaj minut (od 5 do 20), da se zadeva postavi nazaj. S tem narediš tovarniško ponastavitev samega modema, ki velikokrat tudi zaleže in odpravi težave.