Telemach!!!

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Pop Oto, Nickelodeon, Minimax, ... plus še okrog 30 za katere mi ni (pretirano) mar.

Imam še stari paket Mix S, kjer je vključen Osnovni TV paket, v novem Silver paketu (ki bi naj bil primerljiv) pa je začetna TV shema.

Razlika med TV shemami pa je tu...
http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/televizija/digitalna-televizija

Tudi sam imam stari Mix S, pa je v njem Začetni paket
sprasujem se.gif

Kino, Oto...
ne-ne-1.gif
 
20. apr 2014
9
0
1
Danes tudi prekinitve v delovanju. Res nebo druge kot skupinska prijava na inšpekcijo tako da, če ima kdo izkušnje s tem naj napiše kako to izpeljati. Za težiti na helpdesk mi je škoda svojega časa, da pol čakaš po 25 min reši se pa nič ne. Pa to storiš 10 krat pa ti ukradejo 5 ur življenja in živcev. Res ste ena razpuščena banda nesposobna. Aja pa še to zakaj imate na helpdesku možnost 1 za račune ko pol dobiš nekega kitajca, ko neve o čem govoriš, ko mu poveš, da bi rad reklamiral račun. Glede na to, da se bliža nba finale in svetovno prvenstvo vam že kar vnaprej napovem, da nebom šparal z besedami s klicem na helpdesk, če kaj nebo delovalo.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Hvala bogu, da obstaja konkurenca !

Jaz osebno imam TV shemo od Telemacha ( meni osebno dela v nulo ), internet pa od T-2.

Zato priporočam vsem, ki so nezadovoljni s svojim operaterjem da naj prešaltajo k konkurenci ( če imajo možnost ) !
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Se pravi namesto, da bi težil po,uradnem kanalu, raje težiš na random forumu na internetu? In resno pričakuješ, da se bo kaj spremenilo?

Tudi sam sem par let nazaj imel podobne težave. Pa sem reklamiral račune, in to uspešno, ker je težava dejansko bila pri njih v centrali. Sicer je trajalo par mesecev, samo so zadevo zrihtali in sedaj dela brez problemov.

Tako da teži po uradni poti, tukaj na forumu ne boš dosegel nič. Pa tudi zlivanje žolča na telemach kot celoto ni upravičeno, ker večini vseeno dela brez problemov.
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Hvala bogu, da obstaja konkurenca !

Jaz osebno imam TV shemo od Telemacha ( meni osebno dela v nulo ), internet pa od T-2.

Zato priporočam vsem, ki so nezadovoljni s svojim operaterjem da naj prešaltajo k konkurenci ( če imajo možnost ) !

Tako imam tudi sam. Vse dela BP.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
723
29
28
Je pa nas dosti takih, ki nimamo druge izbire kot telemach, če nočeš imeti internet do 2Mb/512kb
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Pop Oto, Nickelodeon, Minimax, ... plus še okrog 30 za katere mi ni (pretirano) mar.

Imam še stari paket Mix S, kjer je vključen Osnovni TV paket, v novem Silver paketu (ki bi naj bil primerljiv) pa je začetna TV shema.

Razlika med TV shemami pa je tu...
http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/televizija/digitalna-televizija

Tudi sam imam stari Mix S, pa je v njem Začetni paket
sprasujem se.gif

Kino, Oto...
ne-ne-1.gif

Ne vem,... meni v pogodbi piše Osnovni TV paket. Morda sem takrat ujel kako "akcijo"?
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pa to ni več normalno:

Tko sem jaz včeraj imel. Mam pa 50/2 linijo. Sam da sem jz z gorenjske!
A sploh kdaj mislijo popravit ta Cisco in WiFi probleme al naj kličem in zahtevam novega?
 
Nazadnje urejeno:

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Stara mati poseduje paket SLO 200 za uporabo stacionarne telefonije.

Klici za stacionarna omrežja so v dotičnem paketu do količine 200 minut brezplačni.
Zanima me, zakaj so ji obračunali klic, ki je šel na stacionarno omrežje SOFTNET (Slovenia-fix-Softnet)?

Za tekoči mesec maj ni presegla še niti številke 100 minut!
rolleyes-1.gif
 

dzoni2k2

Pripravnik
3. avg 2013
62
1
8
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Stara mati poseduje paket SLO 200 za uporabo stacionarne telefonije.

Klici za stacionarna omrežja so v dotičnem paketu do količine 200 minut brezplačni.
Zanima me, zakaj so ji obračunali klic, ki je šel na stacionarno omrežje SOFTNET (Slovenia-fix-Softnet)?

Za tekoči mesec maj ni presegla še niti številke 100 minut!
rolleyes-1.gif

Telekom, Amis, T2 in Tuš
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Zanima me če se naročim na HBO paket (6,50€) ali se program predvaja na vseh 3 televizorjih: Cisco in 2x CI modul ali samo na enem.
 

lemar

Fizikalc
8. jan 2008
406
57
28
Evo zadnje dni tudi pri nas. Kockanje, pokličeš tehnika....., ja notranja napeljava je zanič.
evil.gif

Že mogoče, ampak zanima me, kako se lahko notranja napeljava pokvari kar čez noč
stupid-1.gif
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
177
7
18
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Kje točno bi vi to prijavili? Me zanima, bi jih lahko jaz prijavil ker mi WiFi ne dela dobro na Ciscotu ( od februarja) in so mi že parkrat updejtal software pa še vedno nič bolje!

Sam sem imel tudi hude teževe z Ciscotom-all in one-še posebej se je zadeva poslabšala po nadgradnji SW-ja.(reset vsaj 5x na dan)Težil sem jim kr neki časa pa so mi zadevo zamenjali za Ciscotov modem ter Tp Link router.Po tej menjavi deluje zadeva stabilno in v 2 mesecih ni bilo potrebno zadeve resetirat.No zdej se je pojavil obči problem z hitrostjo-sam imam 50/2 ki je padla na 12/768
kličem in veleumi me sprašujejo če sem z kompom povezan brezžično-ja bravo res sem.Povsem resno mi predlaga žično povezavo-
uf-1.gif

naredim test-49,2/1,88
ajd ok bom na kablu naslednji dan probam zopet brez kabla in lejga vraga zadeva deluje bp.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nekaj ga serjejo in še vedno jim ni uspelo porihtat.
Neglede ali si na kablu ali na Wifi, ko hitrost pri paketu 30/2 niham med 12Mb pa do 22Mb, na 30 NE pride nikoli neglede na uro kdaj se izvaja speed test.

To merjenje sem ravnokar izvedel na paketu 30/2




Nimam več besed
uf-1.gif