Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj je narejen preko žice
smile-1.gif
 

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Še komu ne delajo slovenski podnapisi na CINESTAR in CINESTAR ACTION, oziroma na CINESTAR kdaj delajo pa niso pravilno sinhronizirani časovno?
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
imam vprašanje na koliko napravah se lahko prijaviš za D3 GO

končno smo dočakali
3535256574.png
 
Nazadnje urejeno:

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Citat:
Uporabnik fatalist pravi:
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Kje točno bi vi to prijavili? Me zanima, bi jih lahko jaz prijavil ker mi WiFi ne dela dobro na Ciscotu ( od februarja) in so mi že parkrat updejtal software pa še vedno nič bolje!

Sam sem imel tudi hude teževe z Ciscotom-all in one-še posebej se je zadeva poslabšala po nadgradnji SW-ja.(reset vsaj 5x na dan)Težil sem jim kr neki časa pa so mi zadevo zamenjali za Ciscotov modem ter Tp Link router.Po tej menjavi deluje zadeva stabilno in v 2 mesecih ni bilo potrebno zadeve resetirat.No zdej se je pojavil obči problem z hitrostjo-sam imam 50/2 ki je padla na 12/768
kličem in veleumi me sprašujejo če sem z kompom povezan brezžično-ja bravo res sem.Povsem resno mi predlaga žično povezavo-
uf-1.gif

naredim test-49,2/1,88
ajd ok bom na kablu naslednji dan probam zopet brez kabla in lejga vraga zadeva deluje bp.
Jaz sem jim napisal prek maila, da naj to že popravijo al pa mi zamenjajo modem. V parih urah sem dobil odgovor da pride naslednji dan tehnik zamenjat modem. In je res pršu, isto sem dobil en TP link router, in zaenkrat dela v redu, edino kar me malo moti je slab domet. Komaj dobim signal eno nadstropje nižje v dnevi in kuhinji, medtem ko z Ciscotom tega problema nisem imel!

Pa a so ti TP linki sploh za kaj? A so isti "šupki" kokr Ciscoti?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Imam tablico LG G Pad z 4.4.2. in ne morem gledati D3Go. Enkrat mi je javilo da ne morem gledati v tem omrežju (sem v Telemachovem omrežju), sedaj pa mi javlja, da ne morem gledati na Rootani napravi
confused-1.gif
. Naprava seveda ni rootana.
Prosim za pomoč
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Jodlarcek, težava je v verziji 4.4.x uporabi kakšen program hide my root ali kaj podobnega, pa bo delalo.

bizkit Tp-link je že vredu firma, ne moreš pa pričakovat, da bo najcenejši ruter z eno anteno delal ko raketa
smile-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Jodlarcek, težava je v verziji 4.4.x uporabi kakšen program hide my root ali kaj podobnega, pa bo delalo.

bizkit Tp-link je že vredu firma, ne moreš pa pričakovat, da bo najcenejši ruter z eno anteno delal ko raketa
smile-1.gif
Imam razlicico 3.4.1. in tablica ni rootana zato je s hide my root ne morem hidat
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Zgoraj si napisal da imaš LG G Pad z 4.4.2. Če imaš 3.4.1 in ti ravno tako napiše to, vseeno poizkusi hide my root. Saj to ni samo za tiste ki so dejansko rootane.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Zgoraj si napisal da imaš LG G Pad z 4.4.2. Če imaš 3.4.1 in ti ravno tako napiše to, vseeno poizkusi hide my root. Saj to ni samo za tiste ki so dejansko rootane.
Joj.opravicujem se. Mislil sem da mislis verzijo D3GO. Ja android imam 4.4.2. Ko zazenem hide my root mi napise da ne gre ker ni rootano
confused-1.gif
can not find su binary
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
POP TV v HD tehniki še ni na D3go. Bo pa najverjetneje v kratkem dodan.

Glede rootanih naprav je možno tudi, da če gre za kakšno manj znano firmo da ima že naložen Rootan operacijski sistem ali pa da ni še zabeležena pri nas pod podprtimi napravami. Bom preveril konkretno za LGjevo tablico ampak dvomim da še ne bi bila vpisana.

Glede težav s hitrostjo višje zgoraj pa mi prosim pošljite naročniške podatke na ZS da vam preverim.

Dodajam še eno primerjavo če koga zanima konkurenčnost: https://www.facebook.com/Telem...e=1&theater
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Najboljša je prva vrstica. Tehnologija- potrebuje bakreno parico. Pozabili pa so dodati naslednjo vrstico, potreben je koaksalni kabel (zgrajeno kabelsko omrežje)
smile-1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Kako je vgradnja opreme brezplacna?? A potem ni vec potrebno placati 25€ za VSAK sprejemnik, ki podpira te casovne funkcije? Ali je to zavajanje...
confused-1.gif

Pa pozabili ste napisat, da TViN pri Siolu ni omejen na samo 3 naprave kot D3GO...
rolleyes-1.gif
in tudi jih ni potrebno registrirati ampak vpises samo uporabnika in geslo in ze deluje.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:

Glede rootanih naprav je možno tudi, da če gre za kakšno manj znano firmo da ima že naložen Rootan operacijski sistem ali pa da ni še zabeležena pri nas pod podprtimi napravami. Bom preveril konkretno za LGjevo tablico ampak dvomim da še ne bi bila vpisana.

Preveri še za Goclever. Pri "navadnem" D3GO apk napiše, da je naprava rootana, čeprav ni.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Glede rootanih naprav je možno tudi, da če gre za kakšno manj znano firmo da ima že naložen Rootan operacijski sistem ali pa da ni še zabeležena pri nas pod podprtimi napravami. Bom preveril konkretno za LGjevo tablico ampak dvomim da še ne bi bila vpisana.
@TheCableGuy: Si morda že preveril za LG G Pad?