Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Res je, da ne rabimo cel čas take brzine ampak ponavadi ravno takrat, ko jo rabiš je le ta porazna.
Včeraj sem opazil, da nekaj ni vredu, ko mi je malo predolgo osveževalo premikanje po karti in tudi na Alterju v temi kjer je kar nekaj slik in video posnetkov, je trajalo dalje kot ponavadi, da jih je naložilo.

Če ti dela z vsaj 27mb nekaj časa, potem kar hitro opaziš, ko začne delat le z 19mb.
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je problem, ker je postal Monopolist, na kablu pa ni več resne konkurence ali pa jo je pokupil.

Sedaj imajo stalne stranke, ki drugam "ne morejo" in jih boli k... za vse skupaj. Kvaliteta storitev pa je povsem povprečna oziroma porazna.

Sramote s cisco sprejemniki nikakor ne smemo pozabiti.

Isto je bilo z Mobitelom in še delno je, monopol in dela kar hoče.

Morda pa se nam nasmehne sreča in tujevc kupi Telekom pa bomo dobili resno konkurenco.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Aja, ste pozabili kako nemarno so nam hoteli poturiti Poptv dodatne kanale, ki so itak propadli...

Takrat sem jih prijavil, ker tisto je presegalo vse meje.

Podobno kot Večer , ko je cel april pošiljal gratis nedeljski cajtng in potem potrošniku naložil, da naj ODPOVE nekaj, kar ni nikoli naročil...

Naše preplačane institucije pa absolutno ne počnejo ničesar.
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Meni so tudi težili, da speedtest kakor da ni točen, da naj merim preko arnesa. Pa sem jim nalimal še to meritev, katera se ni bistveno razlikovala, se niso več oglasili. Pa mi je hitrost padla tudi za 70 %. Monopolist je, in dela kar hoče. Sem ravno prej izmeril svojo hitrost
19,7/4,36. Plačam 20/4.
Mislim, da je to kar se vam dogaja res zrelo za prijavo na tržno inšpekcijo.
 
20. apr 2014
9
0
1
Tole je zj namesto 30/2


Pa to je ena banda totalno nesposobna. Saj kot sem rekel gre za popolno ignoranco. Se da odstopiti od pogodbe ne, da bi plačal kazen za prekinitev? Pa ta predlog za prijavo na inšpekcijo se mi zdi dober. Kaj ko bi jih skupinsko prijavili.

Pa še 5 min kasneje to.


Ni normalno to nihanje
 
Nazadnje urejeno:

Darwin12344

Zelenc'
13. feb 2014
23
0
1
Torej zdaj so s temi gold paketi privabili cel kup naročnikov, ki imajo vsi po 40-80Mb downloada, zdaj so pa centrale preobremenjene in je štala, ki pa bo samo še hujša, glede na to da so akcijo z gold paketi podaljšali do konca junija...

Tako nekak?

Mimogrede, meni konstantno leti 15.5 / 0.9, tako kot mora pri silver paketu... Le občasno internet več meče... Danes denimo 15 minut ni delal..
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Kje točno bi vi to prijavili? Me zanima, bi jih lahko jaz prijavil ker mi WiFi ne dela dobro na Ciscotu ( od februarja) in so mi že parkrat updejtal software pa še vedno nič bolje!
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Dva tedna nazaj me je Telemachov telefonski svetovalec vztrajno želel prepričati, da naj prešaltam na novi paket Gold / Silver. Da je zamenjava smiselna že zaradi tega, ker se bodo stari paketi podražili.

Okej, kakšna bo cenovna razlika po podražitvi med starim in novim paketom? Bo novi kaj cenejši, ugodnejši zame? Hitro ugotoviva, da ne prišparam nič in da je menjava zame nesmiselna. Ko sem mu še povedal, da zgubim še kup nekih programov (sedaj imam osnovni paket TV, v novem paketu je začetni paket), sem se mu zahvalil za ponudbo in rekel, da me prehod "s konja na magarca" pač ne zanima in da mi naj tekih ugodnih prehodov ne svetujejo več.
Internet hitrost se resda poviša, vendar je to zame drugotnega pomena, ne piratiziram, sedanja hitrost mi povsem zadostuje.

In pol me čez tri dni kliče še Telemachova svetovalka, da so mi poslali včeraj pogodbe za novi paket v podpis in da preverja, če sem jih dobil in da kdaj jim jih bom poslal...
smile-1.gif
.
Hvala lepa, pogodbe, ki ste mi jih poslali ne bom podpisal, romale so v stari papir...

Jebo vas Gold.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni pa nečejo dat gold, ker mam kao mix vezan na dve leti do junija :)
Da naj pol hodim.

Bom pa šel na manj, 120 programov+, še to je brezveze.

Poglej danes zvečer, saj ni nobenega filma, samo bedni šovi. :)
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Pri morebitnem prehodu na nov paket bi meni vzeli otroške programe z risankami. Ker imam malega otroka mi je to nesprejemljivo, za ostale programe me boli đonson.

Se pa strinjam glede programov, tudi sam jih ne potrebujem teh 100+. Naj mi dajo paket, kjer si lahko 50 kanalov (med vsemi v ponudbi) sam izberem, pa podpišem.

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne moreš, ker pol bi ustregli strankam :) ki nočejo plačevati shita.

Ta ideja ni neizvedljiva, samo ne da se jim.
 

telesmehSmrdi

Zelenc'
18. maj 2014
2
0
1
Zakaj idioti povišujejo hitrost,če pri tem trpi zanesljivost delovanja storitev???????
na 30/2 zadeva deluje na 5/125kbps......
Seveda na helpdesku rečejo mrežna je kriva,kabel je zanič........
Dol z telesmehom!!!!!
 

Darwin12344

Zelenc'
13. feb 2014
23
0
1
Med drugim nam tudi telefon ne dela pravilno... Imamo dve telefonski in vsake par dni se zgodi, da ni signala in je treba resitirat modem...

Tko je, internet ne deluje par ur na teden, v povprečju, in tile heci s telefonom....

Se da preživet, ampak je vseeno zelo slaba storitev... Če pa jih pokličem, pa oni na svoji strani resetirajo zadevo. Hvala lepa.
smile-1.gif