Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Torej Cisco ne reši hitrosti tako kot pravijo na tehnični pomoči in tudi Telemachovci na Alterju.
Še dobro, da nisem menjal Arrisa za Cisco
smile-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
100/6
3505382318.png


Pred dnevi bila nadgradnja modemov, pa sedaj dosegam do 4.7 Mbite uploada, Še kaka nadgradnja pa bom prišel do tistega kar plačujem
evil.gif
.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Digitalna t. v slo je povsem nedorasla.

Ko preklopim na analogni signal in programe, delajo kot raketa. Saj vem, da je drugače pri digitalni = vendar to je slabše.

3505983810.png


Plačujem 30/2
*MIX L iz 25 / 2 Mbps na 30 / 2 Mbps

Več na: http://www.blog.uporabnastran..../#ixzz31x8g2AyQ

Dobro, sedaj sem to meril preko dveh ruterjev in električne mreže, na izvoru je najbrž jaæe.

Modem je pa arris docsis 2.0, verjetno bi moral to menjat za 3.0 ali kaj drugega.

Junija se bom malo pri njih oglasil...
smile-1.gif
majo neke mobilnike še pa da vidimo
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Res čudno, pri nas je zadoščal reset modema, da smo prišli na 30/2... Ne vem kaj bi lahko bilo pri tebi narobe...
sprasujem se.gif
 
20. apr 2014
9
0
1
Evo vikend in net spet deluje okrog tretjine od zakupljenih kapacitet. Pa, da vam jebem vse spo spisku banda nesposobna. Na vaši fb strani kolikor vidim sploh ne odgovarjate na sporočila jeznih uporabnikov, odgovarjate samo na vprašanja ki vam pašejo pač popolna ignoranca z vaše strani. Očitno bo po aprilu treba reklamirat še položnico za maj. Od velike noči sem vas klical že najmanj 30 krat pa niste rešili nič razen to, da ste na linijo kao nek ojačevalec montirali ampak hitrosti še vedno nihajo. Pa ne mi zj rečt, da so konektorji zanič pa, da je mrežna zanič itd. ker zakaj potem takem včasih celo deluje 30/2 tako kot bi moralo skoz. Poln [cenzura] vas mam že. Ko bom naslednjič klical na podporo nebom več prijazen.
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Citat:
Uporabnik Telemachjesranje pravi:
Evo vikend in net spet deluje okrog tretjine od zakupljenih kapacitet. Pa, da vam jebem vse spo spisku banda nesposobna. Na vaši fb strani kolikor vidim sploh ne odgovarjate na sporočila jeznih uporabnikov, odgovarjate samo na vprašanja ki vam pašejo pač popolna ignoranca z vaše strani. Očitno bo po aprilu treba reklamirat še položnico za maj. Od velike noči sem vas klical že najmanj 30 krat pa niste rešili nič razen to, da ste na linijo kao nek ojačevalec montirali ampak hitrosti še vedno nihajo. Pa ne mi zj rečt, da so konektorji zanič pa, da je mrežna zanič itd. ker zakaj potem takem včasih celo deluje 30/2 tako kot bi moralo skoz. Poln [cenzura] vas mam že. Ko bom naslednjič klical na podporo nebom več prijazen.

Preveč vas je na kablu in to je to, pa si delite hitrost. Pa ko kličeš, je vse drugo krivo. Od kabla, do modema, celo računalnik ti krivijo...........
Meni je tehnik rekel, da imam mrežno na računalniku zanič. Malo morgen, Po mesecu dni sem se lepo zahvalil za sodelovanje in šel na T2.
Prvi mesec sem zakupil hitrost 40/15. Hotel sem dokazati vrlim tehnikom Telemacha, da se motijo. Dosegel sem 39,5/15,5 hitrosti.
Povezava je stalno stabilna in hitrost tudi, pa naj sem merlil ob katerikoli uri dneva. Po mesecu dni sem hitrost znižal, saj ne rabim tako hitre povezave na 20/4. To dosegam 20,08/4,74. Brez težav. Včasih pride na 19,5/4,01.
Poslal sem meritve na Telemach in do danes nisem dobil odgovora. Ga niti več ne pričakujem, saj so z molkom povedali vse.
Telemach s tako velikimi hitrostmi nateguje ljudi, ker se plačuje nekaj, kar se ne dobi.
Začnite z množičnimi reklamacijami računov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje tile speedtesti tudi niso točni.

Kaže mi 16/2, zvečer 7/2 (seveda nisem na izvoru).

Ko pa sem sesal prej popoldne pa je vleklo konstantno 20Mbit+

Po drugi strani pa roko na srce, nonstop ne rabimo take brzine, res pa je, da če se nekaj plačuje in to ne omogočajo pa to vedo, da gre za goljufijo, če se bolj grobo izrazim.

Najslabša pri vsem tem je televizija, še tega ne zmorejo zagotavljati, da bi lahko normalno gledali, kocke, epg porazen, programe premetavajo kot za šalo itd.