Telemach!!!

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kako je vgradnja opreme brezplacna?? A potem ni vec potrebno placati 25€ za VSAK sprejemnik, ki podpira te casovne funkcije? Ali je to zavajanje...
confused-1.gif

Pa pozabili ste napisat, da TViN pri Siolu ni omejen na samo 3 naprave kot D3GO...
rolleyes-1.gif
in tudi jih ni potrebno registrirati ampak vpises samo uporabnika in geslo in ze deluje.

Kolikor vem TViN res ni omejen na 3 naprave vendar lahko gledaš program samo na eni in ne na dveh ali treh napravah istočasno, tako kot na d3go. Slednje je zame bistveno bolj uporabno.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik wabb pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kako je vgradnja opreme brezplacna?? A potem ni vec potrebno placati 25€ za VSAK sprejemnik, ki podpira te casovne funkcije? Ali je to zavajanje...
confused-1.gif

Pa pozabili ste napisat, da TViN pri Siolu ni omejen na samo 3 naprave kot D3GO...
rolleyes-1.gif
in tudi jih ni potrebno registrirati ampak vpises samo uporabnika in geslo in ze deluje.

Kolikor vem TViN res ni omejen na 3 naprave vendar lahko gledaš program samo na eni in ne na dveh ali treh napravah istočasno, tako kot na d3go. Slednje je zame bistveno bolj uporabno.

Ne vem od kod tebi to?
confused-1.gif
To sploh ni res. Seveda lahko gledas isti program na vec napravah hkrati... Preverjeno pred 5 minutami.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Pardon, moral bi napisati isti in razlicni program na vec napravah hkrati. Na obeh, tako na D3GO kot na TViN. Z razliko, da TViN TV lahko gledas na dosti vec kot na 3 napravah...
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Se posipam s pepelom.
tongue-1.gif
Pred kratkim smo se s kolegi pogovarjali na to temo in sem očitno dobil napačno informacijo.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
D3go lahko zdaj že kar nekaj časa gledaš na vseh omrežjih (vsaj v slo, za tujino ne vem).
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.657
29
48
58
Horjul
A, to je pa zame nekaj novga. Odkar sem nazadnje probal ( res da kakšnega polleta) ni delal.
Hvala za ta podatek, bom probal.
zmaga.gif
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Takole je. V tujini ne dela. Na omrežju Telemach delajo čisto vsi programi, na vseh ostalih omrežjih v Sloveniji deluje večina.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tako je, D3GO lahko gledaš v katerem koli omrežju v SLO.
Preizkusil na T2 in Siol omrežju in je na obeh delalo BP.

Zanima me kako lahko gledaš D3GO na omrežju Siol, jaz imam na Siolu Trio paket na Telemachu pa samo DTV Razširjeni paket brez interneta. Ali lahko potem gledam tudi Telemachov D3GO in če kako zadevo aktiviram.