Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Zahvali se celjskim driskam. Po moje je vsak celjan poklical vsaj 20x ker ne zna brati...

Prav je tako, da je vsak celjan, ki mu je nagajal internet 20x po malem poklical. Smo vsaj dosegli, da nam sedaj deluje internet vredu.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Kak pri piz.i lahko tukaj koga prikličeš na 080 22 88, če pa so non-stop vsi operaterji zasedeni!!!
jezen.gif


fak ej, prokleti nesposobneži
jezen.gif


tudi sam imam med drugim posla s strankami preko telefona in če slučajno kateri ne dvigneš, je že cela štala, tukaj pa kličeš cel teden, pa ne moreš dobiti nobenega, pa nikome ništa. Me full čudi, da sploh imajo stranke, glede na to, da je njihova podpora tako v ku...., da bi prej dobil nekoga na Antarktiki, kot pa njih
uf-1.gif

Moj.telemach.si Odpri pogovor, jaz sem svetovalca dobil v par minutah.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
A mi lahko nekdo pove, če hočem na modem priklopit dodaten utp kabel, a moram kaj v nastavitvah modema spremenit? Rad bi namreč priklopil laptop, ker mi WiFi nagaja!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Že par dni v MB opažam težave v omrežju, tako doma kot na delu.

Brez da bi kaj obvestili. Net občasno pade.

OK, so vsaj objavili
19. 03. 2014 posodobitve

Ampak nagajalo je že prejšnji teden.

Jao, zakaj to ne delajo med vikendom.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Normalno, da to nekam napišeš, kjer se ne "vidi"
smile-1.gif


Zjutraj je blo noro, delam normalno pa potem meče ven. Res balkanske metode.

Na trieri se ne spominjam težav, tisto je delalo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Se popolnoma strinjam, pri Trieri je vse " špilalo " kot mora, pri Telemachu pa " sranje " v eno in ponavadi ko pokliče čez 100 jeznih naročnikov se spomnijo dat obvestilo na svojo stran in še to na mesto kjer ga skoraj nihče ne vidi.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Tudi jaz imam v MB probleme z povezljivostjo, včasih internet pade in je adijo par minut. Morem pa rečt, da 95% dneva je hitrost 38Mbps DL in 3,7Mbps UL (paket je 40/4).
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
@TheCableGuy vidim, da EPC3925 zna delati tudi v bridge modeu . A je kak poseben razlog, zakaj je to disablano? In A imate vi možnost, da to spremenite?
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Doto: Res, je že znano ampak trenutno se urgentno ureja težave s prekinitvami tako da ni še znano kdaj bo bridge mode urejen.

Če je kdo spregledal še vedno velja da lahko nadgradim modem če mi pošljete podatke. (občasno traja malo dlje za kar se vam opravičujem) Je pa nadgradnja omogočena samo na območju Ljubljane, Maribora, Celja in Gorenjske.

Preko Webchata preko portala Moj Telemach res najhitreje dobite agenta (tam dobite lahko tudi mene). So pa sedaj čakalne vrste urejene in ni več toliko za čakati.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Razmišljam, da bi se rešil starega modema in ruterja in vzel ta nov modem/ruter 2in1.

Ker sem pred časom bral kritike na ta nov ciscov modem/ruter bi vprašal, če so zadeve zdaj že kaj bolje in če zadeva deluje kot bi naj?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik wabb pravi:
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Jaz še hvalabogu imam Arris, ki deluje brez problemov. Zanima me, kakšna je najvišja hitrost, ki jo Arris še zmore? Mislim, da je
še DOCSIS 2.0. Kje je meja?

Ima 4MIX L paket in od 1. aprila bo hitrost 50Mb, zanima me, ali bo modem to še zmogel. Sedaj pri 40Mb še zmore....

Moj ARRIS ima DOCSIS 3.0 in hvala bogu da sem ga obdržal
zmaga.gif
. Trenutno laufa na 50MB brez problema, teoretično pa kolikor sem gledal zmore do 105MB

System Uptime: 16 d: 10 h: 27 m
smile-1.gif

@TheCableGuy

Kako je možno, da je en ARRIS na DOCSIS 3.0 medtem, ko so vsi ostali na DOCSIS 2.0?
Imaš možnost nadgradit ARRIS na 3.0?