Telemach!!!

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Živjo! Sem naročnik pri telemachu od novembra in do sedaj se nisem imel kaj za pritoževat. Ampak od prejšnjega tedna se mi ponavlja zelo moteč problem. Imam cisco modem priklopljen na domači pc, imam pa tudi laptop, ki je v sobi zraven, povezan prek WiFija. Vse dela super dokler ne začnem prenašat velike količine podatkov na laptopu prek WiFija (npr. prek steama). Takrat se zgodi da se mi povezava enostavno prekine in na modemu utripajo zelene lučke DS, Up in Online. Edina kar pomaga je da izklopim modem in ga zoper nazaj vklopim, vendar če začnem zopet kaj prenašat na laptopu se mi povezava prekine. Ima kdo kakšen nasvet kaj bi lahko rešilo te problem? Kontaktiral sem že tehnično službo in sedaj čakam na njihov odgovor, ampak bog ve koliko časa bodo potrebovali.
 

zigax1

Zelenc'
1. mar 2014
3
0
1
Zdravo, mene pa nekaj zanima.
Jaz želim gledati televizijo na računalniku preko D3 GO in se mi na vsakem kanalu ko stisnem predvajaj izpiše tole:
Prišlo je do napake, koda=8.
Predvajanje vsebine ni možno.

Prosim za odgovor
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
KSZ:

a je že kdo vidu?
smile-1.gif


http://www.telemach.si/sl/zase...ocenih-storitev
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Sunce jim kalajsano!
jezen.gif


Je očitno ET bil "predrag".

Najhujše pa je, da nekateri sploh nimamo pametne alternative in bomo lahko samo mirno "požrli" to podražitev.
uf-1.gif


Se bom pa zato pri TM počutil bolj varnega.
tongue-1.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Kateri? Kolikor vidim, je 6Mbps max (120/6? resno?). Jaz bi raje doplačal samo za upload, kot pa plačeval za en kup stvari, ki jih ne rabim.

Kaj je Paket AXN video na zahtevo?