Telemach!!!

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Tudi meni ni jasno kdo si je izmislil taksno DL/UL razmerje, 20:1...
bonk.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:A se že ve katere HD programe bodo dodali?

A obstajajo kateri HD programi, ki jih Telemach nima? Telekom, T2 pa jih ponujata!?
Nat Geo HD, DocuBox HD, Outdoor HD, Wild TV HD, Ginx TV HD, ARD HD, ZDF HD, My.Zen HD, Fight Sports HD, Motorvision HD, Fight Box HD, i-concert HD, Mezzo Live HD... Obstajajo obstajajo...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:A se že ve katere HD programe bodo dodali?

A obstajajo kateri HD programi, ki jih Telemach nima? Telekom, T2 pa jih ponujata!?
Nat Geo HD, DocuBox HD, Outdoor HD, Wild TV HD, Ginx TV HD, ARD HD, ZDF HD, My.Zen HD, Fight Sports HD, Motorvision HD, Fight Box HD, i-concert HD, Mezzo Live HD... Obstajajo obstajajo...
grims-1.gif

Dorcel XXX HD, Erox HD, Eroxxx HD, Super One HD
d055.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Kdaj bodo v HD Orf 1 in 2 HD, Pro 7 HD, RTL HD, RTL 2 HD, Sat 1 HD, VOX HD, Kabel 1 HD??
Orf 1 HD ima celo (vsaj eden) kabelski ponudnik v SLO.
 

zigax1

Zelenc'
1. mar 2014
3
0
1
Zdravo, mene pa nekaj zanima.
Jaz želim gledati televizijo na računalniku preko D3 GO in se mi na vsakem kanalu ko stisnem predvajaj izpiše tole:
Prišlo je do napake, koda=8.
Predvajanje vsebine ni možno.

Upam, da mi bo kdo zdaj po 3. vprašanju odgovoril.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kaj ti bo višji upload?

Rabim za oddaljeno delo preko VPN-a

+1

Sem si mislil, da kaj takega. Ampak mix paketi so namenjeni domačim uporabnikom, ne za šiht. Poglej kakšne poslovne pakete za takšen namen potem.

Fact je da navadni joža rabi samo DL, da mu leti jutub, al pa če kak torrent potee na hitro, za UL ga načeloma boli k in ga tudi ne rabi.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Načeloma se strinjam - nimam pa namena naročati dva paketa za občasni VPN službeni dostop od doma.

Ne rečem, da bi bil 5 dni na teden ven "online" in bi mi bila to poslovna dejavnost. To kar imam jaz je 1 do 2 na teden homeoffice.

Drugače pa tudi Joža, ki uporablja oblak rabi dovolj visok UL za "normalno" uporabi te storitve.

Zdaj pa dovolj OFFa.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik zigax1 pravi:
Zdravo, mene pa nekaj zanima.
Jaz želim gledati televizijo na računalniku preko D3 GO in se mi na vsakem kanalu ko stisnem predvajaj izpiše tole:
Prišlo je do napake, koda=8.I
Predvajanje vsebine ni možno.

Upam, da mi bo kdo zdaj po 3. vprašanju odgovoril.

080 22 88
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
Dokler Joža ne bo kaj na dropbox snemal ali fotke vnukecov po mailu pošiljal in podobno.

1 mega uploada je bilo dovolj pred 10 leti.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Celjsko - rahlo oblačno, 7 stopinj. Telemachov internet in telefon ne delujeta.
jezen.gif


Pa toliko izpadov v celem obdobju, ko sem bil na ETju nisem imel, kot v zadnjem mesecu pri TM.
uf-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Mislim, da bo TM vse te porodne težave porihtal v mesecu dni ( ni to tak enostavno, kot si vsi mislite ) - fer pa bi bilo, da bi vam zadnji dve položnici zaradi vseh težav (vsaj) prepolovil.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Mislim, da bo TM vse te porodne težave porihtal v mesecu dni ( ni to tak enostavno, kot si vsi mislite ) - fer pa bi bilo, da bi vam zadnji dve položnici zaradi vseh težav (vsaj) prepolovil.

Porodne težave??

Kako dolgo pa je že TM na trgu, da ima "porodne" težave?
17758-icon_confused.gif


Če so to porodne težave se bo rodila gora!
rolleyes-1.gif


Jaz sebe nimam za težavno stranko in si dam veljati, da občasno kaj ne dela - ampak da vsake 3 dni kaj ne dela pa je
uf-1.gif
.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Govorim o porodnih težavah združitvi dveh različnih kabelskih sistemov ( tehnično gledano ) !

A je to TMjev prvi prevzem?

Še enkrat - se nimam za težko stranko, ampak če mi nekdo nekaj ponudi BREZ DA BI JAZ TO POSEBEJ ZAHTEVAL smatram, da mi je ponudnik to sposoben ponuditi brez rednih izpadov sistema. No - pri TMju temu žal ni tako. In to niso porodne težave ampak šalabajzerstvo.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
OK, zmagal si ! Kje te ti spiš, da te ne vkradejo ?
wink-1.gif

Povsej verjetnosti si največji maher na tem področju in verjetno si TM že večkrat zavrnil, ko so ti ponujali delo za bajno plačilo
wink-1.gif